Skocz do zawartości

Którą dodawarkę kupić?


kangurrr

OmniADD v5 czy Publiker?  

174 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mam 500 zeta. Co lepiej kupić?

    • OmniADD v5
      50
    • Publiker
      36


Rekomendowane odpowiedzi

@Robbieriviera - to że kolega okazwłoka posiada OmniADD i też tworzy własny soft nie jest niczym nadzwyczajnym - ja też mam publikera i gdzieś Addera (starszą wersję) + dodawarkę do seokatów (chodź mam swoją) i kilka innych pół automatów :) . Moim zdaniem jego opinia w tym całym temacie jest najbardziej prawdziwa bo ma swój soft i nie ma interesu namawiać na OmniADD

Powolutku widzę ankieta przechyla się ku OmniADD co nie powiem miłe jest dla mnie oraz zespołu i mobilizuje do dalszej ciężkiej pracy nad produktem żeby był coraz lepszy

Dodano: Jak ktoś ma inną dodawarkę i ją używa (np: braciszków) to prosił bym o odpowiedzi na pytania jakie są w exelu i podesłanie mi ich na PW to dołączę je do zestawienia

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja mam 2x Omni i 1 Publiker - polecałbym oba produkty, niech każdy zajrzy w szczegóły i detale... Pisać można przez najbliższe 500 postów, ale każdy ma inne strony, inne priorytety - do sedna. Szybko OmniAdd, masz czas - Publiker - raz dobrze ustawiony projekt poleci przez 3ms i będzie widoczny efekt. Dodatkowa informacja o której nie było mowy - baza. Omni - możesz mieć swoją czy to wp czy webmini etc, to samo sie tyczy Publikera. Masz dobrą bazę to każdym tym softem osiągniesz wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowa informacja o której nie było mowy - baza.

Baza jest słabą stroną obydwu programów.Ale to oczywiście nie wina softu ani jego autorów.

To wina polskiego seo.

Jakby doszło do zbudowania dobrej, stabilnej bazy to byłaby możliwość mocno powalczyć zarówno jednym jak i drugim programem.

Obydwa są bardzo dobre, ale ogólnodostępne bazy są niestety miernej jakości a profesjonalnych płatnych na razie niestety nie ma.

To ostatnie mnie bardzo dziwi, bo jest duża kasa do zrobienia.

Brak wiedzy czy kasy? Jak to drugie piszcie z ofertą na PW :)

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe ale Mariuszu obecnie bardzo dużymi krokami OmniADD zbliża się do wejścia na rynek z całkowicie darmowym systemem budowy komercyjnych baz pod dodawarkę OmniADD - testy rozpoczną się zapewne jutro już - tego pkt jeszcze nie ma w podsumowaniu z pierwszego posta gdyż założyłem że nie porównuję baz i skuteczności (tu nie równa była by walka np publiker w bazie wp ma prawie 3k z czego 90% leży - mowa o publicznej sprawdzane 13h temu)

Zgadzam się z tobą Mariuszu w 100% nasze "seo" zabije każdą publiczną bazę dodawarki bo jest syf jakich mało i to co ludzie pchają się w głowie nie mieści po prostu. Tylko kierunek prywatnych baz ma sens i myślę że ku temu pójdzie SEO.

PS: To co mnie drażni u Publikera to że ładuje po x postów tych samych do 1 bloga - podejrzewam że to wina konfiguracji ale nie dam sobie jaj obciąć :)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe ale Mariuszu obecnie bardzo dużymi krokami OmniADD zbliża się do wejścia na rynek z całkowicie darmowym systemem budowy komercyjnych baz pod dodawarkę OmniADD

Wiem o tym i czekam z niecierpliwością :)

Opisuję stan na dzień dzisiejszy.

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którą polecacie bardziej?

Wiadomo, Omniadd.

Publiker jak na mój gust, jest zbyt czasożerny. Stworzenie projektu bez odpowiednich modów, wymaga wiosłowania po wielu podstronach. No i wydajnościowo, też jest znacznie słabszy w porównaniu do OmniADD.

A w OmniADD wrzucenie kilkunastu projektów, to 15-20 minut. No i zdecydowanie szybciej wykonuje ustawione limity. Panel też wydaje się być znacznie bardziej intuicyjny i user friendly.

Wybór jest prosty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejście do klienta prezentowane przez Kojotka

Cóż. Ponieważ mimo STAŁYCH wpadek i poprawek do poprawek Omniad jest bardzo dobrym programem i dopóki nie ma realnej konkurencji Kojot ma w głębokiej d... klientów.

Kup Omniada - działa , dodaje, wyniki są. Oprócz tego będziesz miał dobrą zabawę jako darmowy betatester.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OmniADD to obecnie najbardziej zaawansowana ogolniedostepna dodawarka

Najbardziej zoptymalizowana - tak (zwlaszcza w przypadku hostingu wpsoldzielonego). Najszybciej dodająca - tak. Najbardziej zaawansowana - nie. Znów się zaczyna podejscie hurraoptymistyczne dla jednego produktu, a prawda jest taka, ze w pewnych aspektach jest lepsza od Publikera, a w pewnych gorsza.

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilk napisz w jakich, chcenie inni się dowiedzą, czemu nie jest bardzie zaawansowana, zawansowana to znaczę posiada więcej moziwoci i funkcji dodatkowych, Wilk polecam https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key...amp;hl=pl#gid=0

O jakim zaawansowaniu publkera mozona mówić jak jego głupiego pytania nie da się nauczyć dla webmini? Nie mowie już ciągłym dodawaniu tego samego wpisu parę razy, pzreciez niema komentatora, generatora RSS. generatora tekstow i tak dalej, chyba że nie masz V5 omni i nie masz z czym porównać, ja publikera odstawiłem już dawno. I największy minus w takim przypadku że sprzedać jego nie da się, a OmniADD można.

Wiec proszę cie napisz czym Publiker jest taki zaawansowany? że potrafi zaawansowanie zarznąć serwer i baza zwiększa się o 300 mega w parę dni i głupiego przycisku wyczyść logi z bazy nie potrafią od roku zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Max pewnie chodzi o te opcje jak:

Ustalanie typów przyrostu linków

Bardzo dokładne projekty

Limity dodań danego txt do kat.

I tutaj napisałem że Publiker jest lepszy niż OmniADD dla tych co z tego chcą skorzystać - dla mnie to wada bo wydłuża znacznie czas dodawania projektu do katalogowania

Czy OmniADD jest najbardziej zaawansowany tak dlaczego ? bo:

- obsługa proxy

- obsługa interfeisów

- baza nie rośnie do gigantycznych rozmiarów

- bardzo szybki (tutaj jest wiele technik zawartych których nie ma Publiker)

- lekki dla serwera (tutaj jest wiele technik zawartych których nie ma Publiker)

- pierwsza dodawarka która miała dzielenie się bazami katalogów - publiker to skopiował od nas

- ilość obsługiwanych dodatków których nie ma Pibliker - np dodawanie komentarzy do wp

Tak więc myślę że stwierdzenie że OmniADD jest najbardziej zaawansowany na rynku dodawarek nie jest kłamstwem. Teoretycznie Adder 8 mógł coś zmienić na tym rynku ale jak zawsze okazało się że to tylko bubel bez wartości i nie działający

@Remiss - darmowy beta-tester hmmm 90% opcji które są obecnie w OmniADD to właśnie wasze "życzenia" które jak by nie patrzyć wprowadzenie kosztuje nas żywą gotówkę więc nie jest to darmowe. Ty zgłaszasz błędy my poprawiamy za FREE - można było by nie wprowadzać nowych opcji i nie było by problemów tak więc każda strona ponosi koszty - my tracimy $ na każdą poprawkę ty tracisz czas na opisanie problemu jeśli wystąpi - chyba sprawiedliwe :)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adder 8 mógł coś zmienić na tym rynku ale jak zawsze okazało się że to tylko bubel bez wartości i nie działający

Piotrze, czy wiesz coś, czego ja nie wiem?

słyszałem, że działa, tylko miezbyt przystaje do konkurencji (opinia jednego z niezależnych testerów)

jeśli testowałeś addera8, to śmiało - możesz założyć nowy wątek w narzędziach.

lubię Cię, ale opinie niczym nie poparte są najzwyczajniej niebiznesowe...

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@początkujący - niestety nie miałem przyjemności testować ich aplikacji :) - działa nie działa mam info od 3 osób że nie udało im się tego odpalić na serwerach (nawet 1 watek był o tym na PiO poleciał do kosza) więc analogia do 7 która działa wyśmienicie ale nie idzie jej zainstalować na większości serwerów :)

Obecnie czekam na uzupełnienie danych do exela też przez beta testera więc pewnie wieczorem będzie dodane. Puki co dodałem zestawienie dodawarki braciszków - info podane jest od osoby która ma tą dodawarkę - jeśli są jakieś błędy proszę pisać śmiało (nie mam tego więc się nie wypowiem)

Jak by ktoś nie wiedział jaki link to przypominam: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key...FJbGtjeUE#gid=0

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilk napisz w jakich

Choćby tak podstawowych jak losowa kolejnosć dodawania - Kojotek kiedyś jasno się wypowiedział, ze tej i kilku innych funkcji nie doda, bo założenia OmniAdda sa inne niż Publikera. Sam Kojotek mówił, że chodziło o to, zeby zamiast rozbudowanej machiny jak Publiker wyszła lekka i szybka dodawarka. Zdanie w kwestii czy OmniAdd jest "najbardziej rozduwany" zmienia tylko wtedy gdy pada pytanie, który produkt warto kupić :)

I nie musisz podkreślać, ze Publiker potrafi zarżnąć serwer - sam napisałem, że Publiker to raczej nie na hosting współdzielony. Czasami mam wrażenie, ze niektórzy na forum po prostu wielce chwalą to narzędzie, z któego korzystają i ganią narzedzia, z których nie korzystają. Nie przyszło ci do głowy, że oba wymienione narzędzia mają swoje plusy i minusy?

@Kojotek - to, ze baza nie rośnie do entych rozmiarów i że skrypt jest lekki to nie kwestia zaawansowania, tylko optymalizacji - a wyraźnie napisałem, że choć w zaawansowaniu Omni ustępuje, to w optymalizacji wyprzedza :)

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności