Skocz do zawartości

Którą dodawarkę kupić?


kangurrr

OmniADD v5 czy Publiker?  

174 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mam 500 zeta. Co lepiej kupić?

    • OmniADD v5
      50
    • Publiker
      36


Rekomendowane odpowiedzi

Nu widzę że ty słowo zaawansowana dodawarka, rozumiesz winny sposób

i ganią narzedzia, z których nie korzystają

wyraźnie napisałem, mam nie korzystam bo wole postawic kolejna kopje OmniADD jak sie bawic publikerem, nie widze czemu miałem by dodawać publikerem do bazy która już prawie niema żadnej mocy wolniej, gorzej (błędy z podwójnym dodaniem, brak uczenia pytania-odpowiedzi). jeśli czas na załadowania projektu tobie pasuje, to mi zupełnie NIE. Chętnie by sprzedałem jak by to było możliwie

p.s nie podałeś ŻADNEJ zaawansowanej funkcji w publikerze na poziomie komentatora czy generatora RRSow, nie mowie o dodatkach , jedynie co on ma zaawansowane to usuwanie logów w bazie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Brak podstawowych funkcji (do których można wpisać też możliwość sterowania tempem przyrostu linków) dla mnie jak dla mnie mówi o zakresie możliwości i poziomie zaawansowania, nawet bardzo. Natomiast podkreślę raz jeszcze: "mniej zaawansowany" nie znaczy "do niczego", bo Omni wyprzedza lekkością i nieprzymulającym działaniem na tańszych serwerach. Równie dobrze w temacie "co jest lepsze, harleye czy ścigacze" mógłbyś się upierać, że o poziomie jakości motocykla świadczy wyłącznie to jak szybko jedzie, a tymczasem i to motocykl i to motocykl, ale jednak co innego ;)

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie tego skryptu a w sumie to 2 pytania:

Czy skrypt działa poprawnie na jupe.pl?

Czy muszę dokupić dodatkowy hosting do skryptu czy mogę go wrzucić na hosting który mam gdzie jest 1 serwis? Chodzi o obciążenie hostingu.

THX

ebialystok.pl - Firmy Białystok

Nowy branżowy katalog firm województwa Podlaskiego to Podlasie Online.

Sale weselne Białystok to miejsce gdzie zorganizujesz imprezę okolicznościową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego celu masz hosting pod publikera/omniadd od hekko.pl. Sprawdź sobie ofertę.

tak ale chodzi mi o to czy na zwyklym hostingu gdzie mam juz 1 serwis moge postawic omniadd?

ebialystok.pl - Firmy Białystok

Nowy branżowy katalog firm województwa Podlaskiego to Podlasie Online.

Sale weselne Białystok to miejsce gdzie zorganizujesz imprezę okolicznościową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie że OmniADD działa na shared :D Chyba że postawisz go za granicą ...

Admini większości polskich hostingów jak widzą crona z omniadd od razu piszą Ci ticket, bez względu na obciążenie. W wielu ISP jest już w regulaminie ze nie wolno instalować.

Podsumowując, może działać na shared ale do czasu. Używając OmniAdd, Publikera, etc jesteś szkodnikiem dla ISP :)

.

Kupie zaplecze pod SWL'e, a najchetniej całe konta. Propozycje na PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie że OmniADD działa na shared

Jedna kopja na iswift druga na Unicstorm wszytkie SZARED pakety po 30 zl rocznie. PONAD ROK działają beż żadnego problemu.

Wiec nie pisz mi ze nie działa OK? Mam również na VPSie jedna kopie, rzecz jasna lepsze jest takie rozwiązanie ale nie dla tego ze działa czy nie działa.

Moxo wszystkie twoje tematy i posty polegają na tym że Publiker jest OK , omni nie, podejrzanie jak na gościa co ma 11 postów na koncie.

To że nie potrafisz uruchomić i korzystać z bardzo prostego skryptu, to to nie wina skryptu a chyba twoja. Racja w tym ze wersja V5 ciągle rozwijana ale błędy usuwane na bieżąco. A bugi publikera do dzisiaj nie są naprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moxo - nie generalizuj. Miałem na innym szerowanym niż MaxPan i to popularnym, wszystkie crony co 1 min. i żadnego ostrzeżenia.

MaxPan - przesadzasz z lekka ;) Nadinterpretujesz to co Moxo pisze :) Akurat kolega miał takie szczęście czy nieszczęście, że trafił na okres, gdy tak a nie inaczej oba softy działają. Może też nie ma tylu zadań zapodanych co ty? :) W każdym bądź razie moim zdaniem taka czujność nie jest specjalnie uzasadniona, bo sam przyznasz, że za porównywanie jednego softu do drugiego oskarżać od razu o jakieś niecne zamiary, to chyba przesada. :)

PS. I chyba nie jesteś na bieżąco :) bo pojawiają się updaty Publikera i coś zaczynają robić. Ale więcej nie piszę o tym, bo jeszcze... :) Ale nie dajmy się zwariować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie napisał to

Nie piszcie że OmniADD działa na shared wink.gif Chyba że postawisz go za granicą .

podałem dwa hosty polskie gdzie u mnie działa ponad rok 2 licencji OmniADD, Nad-interpretuje? ;)

bo pojawiają się updaty Publikera

usuwa logi z bazy czy dalej ręcznie trzeba to robić przez phpMyAdmin? Poprawili to że dodaje parę razy do tej samej strony ten sam wpis?

Ja nie wiem bo swojego nie odpalałem od miesięcy bo VPSa i nie opłacałem już bo poco, dla tego na serio pytam

to chyba przesada.

może i tak, ale mamy już tu softy które chwalone pzrez osoby co maja 2 posty na krzyz i wszystkie na temat chwalonego softu :), a autor robi okrągłe oczy i mówi ze on nic nie wie, to tylko zadowolone użytkownicy sami piszą po forach zachwalające opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na linuxpl przestawili i publikera i Omni na godziny nocne. Potem dostalem ticket o nadmiernym wykorzystaniu crona. ITD ...

Mam publikera i omniadd i z pierwszego jestem bardziej zadowolny. Moze to kwestia przyzwyczajenie, moze zle trafilem.

Może nie umiem korzystać, ale z FAQ do Omniadd nic sie nie dowiedzialem ;) Nie ma wersji demo, kupuje sie to w ciemno. Więc cięzko sobie wytroić jakiekolwiek zdanie przezd zakupem. Oprócz tego denerwuje mnie w OmniAdd ten scroll z adware, brak mozliwosci szybkiego ustawiania projetow, ich grupowania, losowania linkow, itd. Pewnie osobie wychowanej na OmniAdd w publikerze bedzie brakowało masy rzeczy, ja zaczynalem na Publikerze i widze braki OmniAda do publikera i mojego trybu pracy.

Kupiłem ten soft glownie z mysla o szybszym dodawaniu do prywatnych WP. Mam kilka grup z preclami (kategorie tematyczne) i w Publikerze tak dodaje artykuły żeby trzymać poziom i tematyke precli. Czyli projekt o motoryzacji - baza danych o motoryzacji. Proste i logiczne. W OmniAdd prywatne bazy w ilczbie wiekszej niz 1 zostaly wprowadzone prawdowpodobnie na moje interwencje. Agape konsultowal sie ze mna i wytlumaczylem ze dla moich potrzeb czy tych baz bedzie jedbna czy 5 to bez roznicy bo tematycznosc zadna i nie spelnia zadania do jakiego go kupilem.

MaxPan rownie dobrze moge napisac to samo o Twoim podejsciu do Publikera, jest beee ... a Omni cacy. Jak widze tworzone przez Kojotka porównanie softu to też patrze na to przez pryzmat delikatnie mówiąc walki o klienta a nie merytoryki. Zapewne OmniAdd jak i Publiker w odpowiednich rękach są wydajne, ja nie moge sie przekonać do Omni. Odeslij mnie do odpowiedniej litaretury czy tutoriali jak się to coś wydajnie obsługuje :)

Pozdrawiam.

Kupie zaplecze pod SWL'e, a najchetniej całe konta. Propozycje na PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxPan - ja to wszystko rozumiem i czasem też mam mało tolerancji, ale jeśli kolega ma takie wrażenia... Może ma mało zadań, więc nie ma jeszcze jakichś kłopotów z Publikerem. A z drugiej strony trafił na "ciekawy" okres w działaniu Omniadda.

Co do Publikera, to wiem, że zabrali się do roboty. To o czym piszesz również podnosiłem jakiś czas temu na wątku o Publikerze. Głównie miałem zastrzeżenia do efektywności i jakieś tam sugestie. Zaczynają pracować nad softem. Ile tych uwag zostanie uwzględnionych - zobaczymy. W tej chwili taką drobną rzecz wprowadzili jak ile razy ma próbować dodawać do danego katalogu, by nie robił tego w trupa i wydłużał działań. Dołączyli też półautomata - moim zdaniem całkiem fajne rozwiązanie, szczególnie przy pracy grupowej, bo dane pobiera z Publikera, a sam program jest desktopowy. Póki co tych zmian nie tak dużo, ale...

Generalnie uważam, że tak OmniAdd i Publiker mają swoje wady i - pomimo wszystko - zalety. Oba też cenię i zależy mi by działały i to działały sensownie. Od przybytku głowa nie boli ;)

PS. MaxPan - czytaj spokojniej posty :) O nadinterpretacji pisałem w kontekście posądzania nowego kolegi o niecne cele propublikerowe :) Co szerowanego hostingu - przyznałem Ci rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajacgd, zobaczymy kto szybsze dopracuje swój soft, mi sie wydaje autory publikera to taki szybcy nie są ;) i jak już coś robią to wtedy kiedy sprzedaż im spada do zera. jestem spokojny jak węz który zjadł królika :), tylko sie wkurzam kiedy ktos pisze mi, że nie mam pisać że na szared działa, jeśli mi działa i to ponad rok i to na dwóch rożnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując, może działać na shared ale do czasu. Używając OmniAdd, Publikera, etc jesteś szkodnikiem dla ISP ;)

Niektore hostingi są z góry tworzone z myślą o pozycjonerach, tam jest większa tolerancja na takie skrypty.

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności