Skocz do zawartości

ZenBLOG


sebau

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączyłem do grona szczęśliwych posiadaczy Zenka i ZenBloga

Zapuściłem w nocy robienie projektów i wyniki były takie:

30/80 - blogi z posterem(można później dodać artykuły przez ZenBlog)

8/13 - blogi bez postera(tylko zakładanie)

14/27 - web 2.0 PL

35/49 - web 2.0 EN

Captche podpiete, proxy nie.

Projekt wypełnione wszystkie pola. Więc wiecie może, czemu tak słabo?

Druga sprawa, że w ZenBlogu miałem w wynikach tylko 30 profili+blogów łącznie. Czy to, że w Zennoposterze jest zielony tick przy szablonie, to znaczy, że rejestracja się powiodła?

Edytowane przez Giewont90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Giewont90 by uzyskać maksymalną ilość kont należy

* używać więcej niż 1 maila ( z końcówką com. i np .pl)

* używając innego decaptchera niż DBC ( polecam antigate.com )

* używać loginów bez znaków specjalnych, liczb na początku,nie za długie itd

* przelecieć projekty więcej niż 1 raz

* wyłączyć filtr anty spamowy na poczcie

* dodać najpierw art bez linka

* użyć proxy lub zmienić IP jeśli ma się taką możliwość (neo, upc, netia, itd)

Edytowane przez cinmar
  • Like 3

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W jaki sposób wstawić teksty do postów ale nie spinowane. Stawiam troche obcojezycznych blogasków i nie mam mozliwości miec tekstów z mieszarki. Chciałbym "zapakować" kilkaset tekstów ,tak żeby do każdego kolejnego bloga i posta pobierało sobie kolejny tekst. Czy wogóle jest taka mozliwość ?

Pozdrawiam

wszystko o brazylijskiej piłce nożnej - brasfutebol.com

FreshMed - najlepszy stomatolog w Katowicach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Giewont90 - te wyniki, które pokazałeś są bardzo słabe i na pewno masz coś źle ustawione. Możemy pomóc na Team Viewer ustawić to i sprawdzić ale wcześniej skorzystaj z uwag cinmara.

To co napisał @cinmar to naprawdę cenne informacje przy pracy z zenblogiem i proponuję każdemu przeczytać - może któryś punkt nie jest spełniony.

Dodaliśmy ostatnio kilka blogów opartych na silniku Xanga - tam bez dobrych proxy atakując np. z polskiej neostrady nie założy się konta - ale zapewniam, że nie tylko nam się to udaje :)

@dudi64 - na ten moment nie ma takiej możliwości - welcome post leci ze spina ale prawdopodobnie damy taką możliwość, bo pewne grupy nacisku nalegają na tą funkcjonalność :) Obecnie można to zrobić w taki sposób, że dobierasz się do pliku projektu i jakimś automatem np. szablonem zenka edytujesz np. co kilka minut projekt wpisując tam nowy artykuł z Twojej listy artów. Wtedy zenblogowy szablon podczas pracy złapie inny art.

Edytowane przez sebau

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w posterze artykuły możesz wrzucić do Results/PROJEKT/articles/

zwykłe pliki tekstowe ale w odpowiednim formacie:

pierwsza linia tytuł

ostatnia obowiązkowa linia keywordy

środek to oczywiście treść

te pliki mogą być ze spinem ale nie muszą. Jak i czym wygenerujesz pliki to już Twoja sprawa. Pliki zapisujemy w formacie utf-8. W projekcie zenbloga wystarczy wybrac opcje zeby usuwał artykuły po użyciu.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodaliśmy funkcję naturalnych linków czyli takich gdzie anhorem jest link:

[url]https://wp.pl[/url]
lub
[url]%LINK%[/url]

takie coś wygeneruje taki link do wp: https://wp.pl lub jakiś losowy z wstawionych przez Was pod guzik %LINK%

Działa obecnie tylko w custom blogach i posterach. W Bio do web 2.0 jeszcze nie jest zaimplementowane. Nie sprawdziliśmy jak działa na wszystkich platformach także być może na kilku stonach będzie trzeba zrobić korektę rozwiązania. Zdecydowaliśmy się to dodać, bo jak ktoś miał dużo linków i wstawiłby

[url=%LINK]%LINK%[/url]

to mogłoby mu generować linki takie jak ten do wp ale przekierowujące do innych domen - także raczej efekt nie zamierzony :)

Edytowane przez sebau

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym poprosic o porade. wlasciwie o dwie:

Proxy: Teraz zakladam po dwoch sesjach okolo 60 blogow. Jechalem zawsze bez proxy. Chcialbym owszem sprobowac z proxy, czy nie podniesie to skutecznosci, i tu moja prosba o rade.

Nigdy nie robilem z proxy i mam z tym zero doswiadczenia. Kupilem w proxymarket.pl, 20 proxy z Api......I mam po zalogowaniu tam kilka IP (tak mi sie wydaje ze to IP) adresow...I mam teraz kilka pytan jak podpiac to proxy?

Podpina sie w Zenblogu, czy w zenposterze??

A jezeli w zenblogu, to pisze tam ze ma byc w formacie username:password@address:port

To znaczy jezeli to jest to miejsce gdzie sie podpina to proxy, to wogole nie wiem o ktory adres, username, password chodzi? Bo po zalogowaniu do proxymarket.pl mam liste tylko tych IP...

A jak sprawdze ze proxy prawidlowo podpiete i dziala tak jak ma?

Captcha: A po drugie - czytalem na forum ze bardzo poleca sie do captchy antigate.com - ja mialem na te projekty co puszczalem https://deathbycaptcha.com, i wydawalo mi sie okej - ale czytalem kilka opinii ze to nie jest optymalny serwis do captchy? Ze o wiele lepszy jest Antigate? Moze ktos mi wytlumaczyc dlaczego? Bo sledzilem "wizualizacje", i wydawalo mi sie ze deatbycaptcha bardzo sprawnie wpisywalo captche? Napewno jak zmienie na antigate to podniesie skutecznosc i ilosc pomyslnych rejestracji?? Albo nie trzeba?! Bo powtarzam, wydaje mi sie ze deathbycaptcha pracuje sprawnie...ale wlasnie jestem poczatkujacym i to moje pierwsze doswiadczenia...

Edytowane przez Lepee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej byłoby te dymki zlikwidować, bo są wkurzające, gdy w trakcie pracy zenbloga chce się robić coś innego :)

Przyłączam się do prośby bo te dymki .".... - probably no project to proceed" nikomu nie są potrzebne a irytują bardzo gdy się pracuje. Dymek ma sens wtedy gdy coś istotnego przekazuje a te są kompletnie nieprzydatne i tylko denerwują.

Skuteczne pozycjonowanie w Google. Promocyjna oferta na pozycjonowanie stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności