Skocz do zawartości

ZenBLOG


sebau

Rekomendowane odpowiedzi

do innych softów i changelogów, rzeczywiście nie jest to problemem i możemy to dodać ale do zenbloga nie jest to takie proste. Nie przechowujemy na serwerze starszych wersji, bo są niemalże codzienne zmiany. Mamy je tylko lokalnie, bo wszystkie paczki są olbrzymie. Jeśli ktoś nie może pobrać bo przykładowo nie ma subskrypcji a mu sie usunęły stare paczki i napisze do nas maila to przygotujemy mu taką paczkę ręcznie - ale to tez zajmie nam czas. Najlepiej systematycznie pobierać paczki.

Technicznie jest to tudne do zrobienia, bo należałoby sprawdzać, że osoba X miała ostatni dostęp do wersji np. z 15 stycznia i taką wersje tej osobie zaserwować. Po prostu nasza wtyczka nie jest aż tak zaawansowana i dlatego rozwiązaliśmy tak - masz opłacone subskrypcje to możesz sobie wszystko pobrać. Za kilka dni w nieaktywnych profilach znajdzie więcej plików.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodaliśmy zapowiadany szablon do logowania się na założone już profile.

Można teraz ręcznie ożywić te profile dając coś społeczności w zamian. Takie profile wymagają więcej czasu ale ich moc i indeksacja naturalnie wzrośnie. Nie do wszystkich projektów się to opłaca ale polecam przetestować.

vipy polskie mamy już zrobione i na nich polecam spróbować. Brakuje nam jeszcze vip en ale te prawdopodobnie jutro dodamy.

Potrzebny jest plik: web20_profiles_meta.txt (należy go wgrać do Resources\pomocnicy\) w tym pliku są dane potrzebne szablonowi do zalogowania sie do profili no i oczywiście szablon autologin.xmlz. Jest to wielowątkowy i wieloprojektowy szablon

Sposób użytkowania:

Po odpaleniu powinny pokazać sie obrazki captcha. Wystarczy poczekać aż wszystkie wątki się zatrzymają i pokażą obrazki. Wtedy możemy odwiedzać okienka instancji i działać ręcznie. Po ręcznych działaniach w szablonach wystarczy wpisać coś obok captcha (jest to sygnal, ze już skończylismy prace z danym profilem). Wtedy szablony przeładują sie na nowe konta.

myślmy czy nie dodać jednej funkcji. Np. Takiej bez ręcznych akcji czyli - określamy czas zalogowania np. na 5 minut i po tym czasie wtedy szablony by się przelogowywały na inne konta bez naszej interwencji. Niektóre skrypty pokazują na stronie użytkoników online takze to też mogłoby zwiększyć w niektórych skryptach indeksacje profili bez żdnej interakcji użytkownika.

Czekamy na Wasz opinie :)

Edytowane przez sebau

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ar4 - tak, oczywiście.

Ten relogin/autologin to po prostu taki gratis. Szablon, który można wykorzystać do tego aby szybciej ręcznie coś zrobić na założonych automatycznie profilach. Po prostu nie trzeba wchodzić ręcznie na stronę i się logować, tylko okienko czeka już na nas i i jesteśmy tam zalogowani na portalu. Możemy dodać komentarz, coś polubić, dodać kogoś do followersów czy napisac jakiegoś posta na forum. Generalnie jest to po to aby zrobić coś unikalnego szybko i sprawnie.

Edytowane przez sebau

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ar4 - nie bardzo zrozumiałem co masz na myśli. Aplikacja .jar jak sie zmieni to zawsze możesz ją podmienić. Zachowujemy zgodność z poprzednimi wersjami.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że można zmienić wersję.

Mam teraz założony projekt 1,2,3 i 4. Włączam aplikację .jar i wyświetla mi się lista 1,2,3,4

Jak podmienię plik .jar to czy po odpaleniu w dalszym ciągu będzie wyświetlało się 1,2,3,4 czy będę musiał na nowo zakładać projekty ?

Czy teraz udało mi się wytłumaczyć moje pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plimus jest pośrednikiem pry płatności i do mnie nigdy nie dzwonili - nie spotkałem się z takim przypadkiem by do kogoś dzwonili. JEsli sa problemy z płatnością można do załogi zennolab napisać na maila i z nimi uzgodnić jakiś sposób płatności np. paypal - przynajmniej kiedyś tak działało :)

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz założony projekt 1,2,3 i 4. Włączam aplikację .jar i wyświetla mi się lista 1,2,3,4

Jak podmienię plik .jar to czy po odpaleniu w dalszym ciągu będzie wyświetlało się 1,2,3,4 czy będę musiał na nowo zakładać projekty ?

Czy teraz udało mi się wytłumaczyć moje pytanie?

teraz tak :)

Jak podmieniamy samą aplikację czyli plik .jar nie znikną żadne projekty - wszystko będzie tak jak było. Jeśli byś na nieszczeście nadpisał pierwszą paczką czyli wszystkimi Resouces-ami to wtedy zniknely by z listy. Jednak projekty nie byłyby całkowicie usunięte, bo tak naprawdę zostają. Tylko trzeba je dopisać do pliku Resources/listaprojektow.txt i tam po enterze wpisac nazwy projektów czyli w Twoim przypadku1,2,3,4.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się odniesc, bo ktoś pytał jakiś czas temu do czego słuzy linkchecker - u mnie równiez się uruchamia i nie widac efektu. Jakie były jego założenia? Tu propozycja by sprawdzał on również fakt istnienia artykułu na konkretnym blogu i jesli mamy funkcję "delete articles after use" aktywną to by przywracał je do puli do wykorzystania - w załozeniu są to artykuły unikalne, lepszej jakości.

Druga kwestia to coś w rodzaju schedula aktywacji projektów. Obecnie jest to sądzę dosc spory problem, bo postowanie na blogach odbywa się z tego samego ip - co moze prowadzić do banowania blogów gdy admini zobaczą ten fakt na większej liczbie blogów. Możemy oczywiście codziennie aktywować ręcznie inny projekt, albo dodawać inne proxy do każdego z nich z osobna, ale raczej wygodne to nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkchecker służy do sprawdzania istnienia linków na założonych profilach(sprawdzamy czy jest link wpisany w bio, w polu url to Your website oraz do tego co jest wpisany pod buttonem %LINK%). Jeśli jest któryś z linków to zaznaczamy, że profil jest ok. Nie obsługuje blogów, bo tam nie wszędzie da się zapisać adres do artykułu.

Co do drugiej kwestii to nie wyobrażam sobie lepszej opcji od tej, którą dodaliśmy czyli możliwości wpisania innego proxy dla każdego z projektów. Zostało to dodane właśnie po to. Takie rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo, bo do jednego projektu logujemy się zawsze z tego samego IP. To jak ktoś używa tej funkcji to już oczywiście jego sprawa.

Nikt jeszcze nie napisał o tym jak się sprawdza nowa funkcja czyli autologowanie do profili.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności