Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witajcie!

Dzisiaj początek dużych, pozytywnych zmian!

1. Wprowadziliśmy publiczne statystyki.

Udostępniamy na razie statystyki:

- Ilości Użytkowników (skumulowany)

- Ilości Kliknięć "+1" (dzienny)

- Ilości Kliknięć "Lubię to" (dzienny)

- Ilości promowanych stron +1 (skumulowany)

- Ilości promowanych FanPage (skumulowany)

Tak, żeby każdy z Was widział jak pięknie strzelamy razem w górę! :-)

2. Ostrzeżenie o zalogowaniu na prawidłowe konto i instrukcja klikania.

Zgodnie z Waszą prośbą, wejście na stronę "Zbieraj punkty" (plus, like) powoduje przejście przez stronę wraz z instruktażem klikania dla nowych Użytkowników. Dla uniknięcia pomyłek, w Google skrypt sam Was wylogowuje i po kliknięciu przekierowuje na stronę z już uzupełnionym adresem @gmail.com (wystarczy tylko wpisać hasło). Jeżeli chodzi o Facebooka, musicie sami pamiętać. :-)

3. Włączony system powiadomień e-mailowych.

Już od dzisiaj Użytkownicy będą otrzymywać powiadomienia o nowych stronach do klikania, kończących się punktach, niebezpieczeństwie utraty bonusu za lojalność (o tym niżej), etc. Wybaczcie jeszcze dość suche teksty, modyfikujemy je tak, aby były i serdeczne i aby każdy z Was czuł, że nam na Was bardzo zależy.

4. Bonus za lojalność - specjalny typ konta.

Przygotowujemy się do istotnej zmiany, która będzie dostępna wkrótce. Zmiana dotyczy typu kont - standardowych i dla lojalnych Użytkowników, których chcemy za to specjalnie nagrodzić. Mówię o tym z odpowiednim wyprzedzeniem, aby każdy z Was miał czas by się na to przygotować. Planowane Ratio będzie wynosić dla kont Standard: 4/10 + 1/10 z Programu Partnerskiego, dla kont bonusowych: 6/10 + 1/10 z Programu Partnerskiego. Maksymalna ilość kliknięć dziennie będzie wynosić 75 dla kont Standard i 100 dla kont bonusowych. Prowizja za przelewy będzie wynosić 20% dla kont Standard i 10% dla kont bonusowych.

Aby otrzymać konto bonusowe, należy spełnić równocześnie następujące warunki:

- W ciągu ostatnich 30 dni być aktywnym co najmniej 15 dni (czyli 15 lub więcej dni kliknąć co najmniej 1 raz)

- Mieć podpięty banner lub link z refem z Programu Partnerskiego, który zostanie kliknięty w ciągu ostatniego tygodnia co najmniej 1 raz (bez względu na efekt w postaci zaproszenia nowych Użytkowników).

Wartości i kryteria powyżej mogą być jeszcze przez nas "dobalansowane" w najbliższych dniach, w oparciu o Wasze sugestie.

Jednocześnie informuję, że z jednego IP (nie tylko konta, ale teraz także IP) nie będzie można klikać więcej niż 100 razy dziennie. Informacja o tym, jak bezpieczenie korzystać z wielu kont i sposobie korzystania z proxy, znajdzie się w obszernej pomocy, nad którą właśnie pracujemy w wersji dwujęzycznej.

5. Bannerek 125x125 dla Elpava i Anpremio w prezencie:

faceplus_banner_125_125.png

Proszę uprzejmie. :-)

Wszystkie drobne błędy które zgłaszaliście oczywiście są w 100% naprawione. :-)

Ujednolicenie wszystkich nazw punktów na: Plus, Lubię, tak żeby Wam się nie myliły - pozostawiamy na jutro, ewentualnie koder zrobi to jeszcze teraz w nocy jak wytrzyma. :-)

Miło mi równocześnie poinformować, że pod względem ilości kliknięć +1, 4 dni temu przerośliśmy amerykańską konkurencję, a dzisiaj jesteśmy od niej już 2-krotnie więksi. :-)

To wszystko dzięki Wam, dziękuję Wam że z nami jesteście! :-)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystyki obejmują adresy które są promowane systemem przez samych Użytkowników (nie dotyczy stron testerów i "ogonka" zapewniającego ciągłość kolejki). Nie wprowadzaliśmy żadnego grupowania po domenach, bo - choćby w wypadku FanPage musiałaby to być tylko jedna domena. :-)

W systemie można promować zarówno strony, jak i podstrony. Traktujemy je w sposób równorzędny, a algorytm jest maksymalnie chaotyczny, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo ucięcia plusów. Obecnie skupiacie się niemal wyłącznie na domenach głównych. Warto zmienić strategię i wstawić do systemu także podstrony.

Jak widzicie, ilość stron nie jest jeszcze imponująca, natomiast imponująca jest liczba kliknięć (jak i - w statystykach nieogólnodostępnych - "zmagazynowane" przez Was punkty). Zachęcam więc do dodawania większej ilości stron i podstron. Moc jest. Dzięki Wam - dziękuję.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jez mam nadzieję, że mnie nie zabijesz :) - może nie tylko ja mam ten problem, znowu zapomniałem o moim ref-linku.... ;) - może po prostu stworzyć taką opcję w panelu, że można wprowadzić tylko raz nazwę konta dzięki któremu się zarejestrowało... - wiem, ryzykowne i zwiększone prawdopodobieństwo ucieczki większej ilości pkt na rzecz użytkowników, ale... zawsze to by pomogło dla takich zapominalskich jak JA :D please...

EDIT:

Dzięki za zmianę nazw lajków i G+ oraz za bonus PKT! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie inwestowałem swojego czasu w żadne systemy (straciłem wiarę - zgadzam się w 100%, że nagle co po diable ma już krótkie nóżki) tylko pracowałem nad zapleczem, ale to jest świetne. Martwi mnie tylko ten brak jakiegokolwiek limitu czasowego pomiędzy kliknięciami.. może wiecie lepiej.

Jeśli miałbym Wam coś zaproponować to dorobienie opcji na subsrybowanie użytkowników i okejowanie filmików w youtube.

pozdro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności