Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że podczas dodawania wielu linków nie można ustalić domyślnego przyrostu punktów raz na dobę dla każdego. Gdy dodam 50 linków jest potem trochę klikologii.

Nowa wersja ma ustawienia masowe do wszystkiego i hmm, ok, dodamy opcję ustawienia przyrostu i innych rzeczy (prócz przydzielania punktów) przy dodawaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Reasumując. Miałem 10 plusów. Ustawiłem 170 pkt i teraz mam 16, a powinno być 27.
Edit2. Mam już 27 plusów. Może faktycznie nie jest tak źle. :)

No widzisz? :-)

Liczba plusów stabilizuje się w ciągu ok. 3 dni.

Pozdrawiam, J.

P.S. A BTW, fajnie że ktoś ze ścisłej starej paczki jest aktywny w systemie. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że to Twój projekt. Przynajmniej wiem, że jest porządnie zrobiony. :-)

Aby tak nie chwalić, to w narzędziach dla webmasterów liczba plusów spadła do 0 w dniach 24 i 25 lutego. Widziałem, że niektórzy też tak mieli i wszystko wracało do normalności, ale i tak nie wygląda to dobrze. Jak jest u Was obecnie?

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem, ale to dotyczyło wyrywki stron (część systemowych i niesystemowych tymczasowo wyzerowana, część systemowych i niesystemowych zupełnie niewyzerowana), a później wróciło ("wstecznie" na wykresie, bez pozostawienia zer w minionych datach) do normalnego poziomu. Plusy są nową usługą i jest z nimi milion niespodzianek podyktowanych ich możliwościami technicznymi. Poza tym mamy tu wszystkie stare niespodzianki (choćby stabilizacja DC - podawanie różnych wyników, opóźnienia w podawaniu wyników, czy podawanie tylko takiej informacji, jaką Kowalski musi wiedzieć, analogicznie jak z "link:"). Życie.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś większy wysyp kont FB i G+ z fotkami-grafikami, autkami, mewami, drzewkami, kwiatuszkami, hinduskimi lekarzami i słitaśnymi konikami, pieskami, kotkami, świnkami, etc? Plaga, kurde! Naprawdę tak trudno znaleźć w grafikach Google jakiegoś Swena z Danii lub Eryka ze Szwecji, którzy choć trochę przypominają słowian, zamiast Czeczena z kałachem i dać mu na imię Marian? Albo wstawić w profil gwiazdę Premiership, którego zna jakieś 15 milionów widzów i wmawiać, że nazywa się Brzęczyszczykiewicz? I znowu te Michały Michalskie, Anny Anielskie, Piotry Piotrowskie... Kur.., postarajcie się trochę, fakekonta jak zaplecza - też można zrobić z głową.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to skoro jest weryfikacja to takie konta nie powinny jej przechodzi i tyle , a co do nowego faceplusa to mi jedynie wystarczy zbey bylo jak jest tylko zniknelo w koncu klikasz za szybko

wogole to wszystko powinno isc w kierunku szybszego klikania (np: wiele stron ) i weryfikacji zeby konta jako tako wygladaly i to powinien byc glowny cel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogole to wszystko powinno isc w kierunku szybszego klikania (np: wiele stron ) i weryfikacji zeby konta jako tako wygladaly i to powinien byc glowny cel
I co da szybsze klikanie prócz wykrycia przez facebook/google i masowych banach fanpage, kont facebook itd? Naszym celem nie jest farmienie fanów. Musimy to jakoś ograniczać i rozsądnie organizować.

domain - nowa wersja będzie mieć targeting z podziałem na konta fikcyjne i realne, zaznaczysz sobie realne i "plaga" Cię ominie.

Kiedy nowa wersja? Właśnie wpadliśmy na 2 nowe pomysły więc staramy się je zaimplementować, nowy faceplus będzie kiedy skończymy :) Żmudny proces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy nowa wersja? Właśnie wpadliśmy na 2 nowe pomysły więc staramy się je zaimplementować, nowy faceplus będzie kiedy skończymy :) Żmudny proces.

Powoli zaczynam odnosić wrażenie, że nowa wersja nigdy nie powstanie, bo będą "nowe pomysły do zaimplementowania"..

Pozdrawiam i życzę szybkiej realizacji pomysłów :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy nowa wersja? Właśnie wpadliśmy na 2 nowe pomysły więc staramy się je zaimplementować, nowy faceplus będzie kiedy skończymy :) Żmudny proces.

Powoli zaczynam odnosić wrażenie, że nowa wersja nigdy nie powstanie, bo będą "nowe pomysły do zaimplementowania"..

Pozdrawiam i życzę szybkiej realizacji pomysłów :blink:

W zasadzie to z nowej wersji zrobił się nam nowy produkt a to i tak jeszcze nic w porównaniu z tym co mamy w todo i roadmap na ten rok ._.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nowy faceplus tak jak drogi na euro, będzie w 2013 ??;)

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc szczerym, zastanawiamy się, czy nie udostępnić nowej wersji przed premierą w celu wyłapania bugów. Przemyślimy, serio, niewiele nam zostało (najwięcej czasu obecnie spędzamy na optymalizacji tego co jest aby nie było niespodzianek gdy nagle ilość aktywnych użytkowników wzrośnie paru-krotnie).

Ee nie w 2013 :P Chcemy tak dobrze, że możemy, bez problemu, ale to po prostu trwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności