Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłbym prosić o przedstawienie informacji na temat bonusów w Zadaniach? Czy jeśli ustawię w swoich zadaniach bonus, to automatycznie punkty standardowe zostaną dodanę bez zatwierdzenia, a potwierdzać będę tylko bonus? Czy będę mógł osobno potwierdzić wykonanie zadania i osobno nadawać bonusy (podwójna weryfikacja)? Nie chciałbym sprawdzać tego na użytkownikach, więc wolę zapytać :)

Pozdrawiam ;)

Najlepsze darmowe gry Android na telefon.

Pełne wersje programów, aplikacje Android za darmo.

Katalog części do VW Polo 6R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@jez proponuje czytac maile i na nie odpowiadac, bo dawno temu poszla nota aby nie spamowac pewnego adresu ale nadal to robicie i nawet nie raczyliscie odpowiedziec. Oczywiscie filtr juz zalozony zostal na Wasz adres ale troche wstyd, ze tak sie zachowaliscie.

PHP Freelancer

Webkrytyk - zobacz jak marnują się Twoje pieniądze w internecie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jez proponuje czytac maile i na nie odpowiadac, bo dawno temu poszla nota aby nie spamowac pewnego adresu ale nadal to robicie i nawet nie raczyliscie odpowiedziec. Oczywiscie filtr juz zalozony zostal na Wasz adres ale troche wstyd, ze tak sie zachowaliscie.
Ale co jak kto? O niczym nie wiem oO na PM szczegóły prosiłbym, bo zespół dosłownie nie wie o co chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie,

Mógłbym prosić o przedstawienie informacji na temat bonusów w Zadaniach? Czy jeśli ustawię w swoich zadaniach bonus, to automatycznie punkty standardowe zostaną dodanę bez zatwierdzenia, a potwierdzać będę tylko bonus? Czy będę mógł osobno potwierdzić wykonanie zadania i osobno nadawać bonusy (podwójna weryfikacja)?

Są 2 typy zadań:

- Bez weryfikacji - każdy kto kliknie "wykonałem" dostanie automatycznie nagrodę, w takiej wysokości jak wpiszesz; wybierz ten wariant tylko wtedy, jeżeli z góry zakładasz że część osób Cię oszuka i kliknie nie wykonawszy zadania.

- Z weryfikacją - każdy kto kliknie "wykonałem", wyświetli Ci się w "do weryfikacji", a otrzyma nagrodę dopiero wtedy, gdy Ty potwierdzisz weryfikację.

Odnośnie pytania CapaciousCore - kompletnie nie mam pojęcia o czym piszesz.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zgłaszacie takie błędy to podawajcie please loginy albo nicki na PM albo piszcie na support bo nie mam jak sprawdzić konkretnie Waszych kont bo nie wiem które to są. Sprawdziłem kilka kont i przyrosty dla nich działają. Dla kont systemowych także przyrosty działają.

Ok, update: przyrosty nie są już wykonywane w nocy, tylko przez całą dobę, losowo wybieramy kilka kont co krótki okres czasu i im je wykonujemy, jeżeli nie zrobił się Wam w nocy, to zrobi w dzień albo pod wieczór. Jeżeli w danej dobie skrypt komuś dokonał przyrostu, to już drugi raz ta osoba nie zostanie wylosowana tej doby (tak więc nie losujemy na ślepo). Tak, istnieje szansa, że kogoś może nie załapać. Skrypt ten będzie dopracowywany. Niestety brak Oracla wymusił na nas to rozwiązanie.

Tak samo musieliśmy rozwiązać kumulację.

Pojawi się o tym info w newsach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przyrosty działają losowo - kolejno po sobie i jest to rozłożone na całą dobę (aby nie przeciążać bazy danych), stąd część z Was może mieć przydzielone punkty rano, część w nocy. Będzie mi miło, jak przez formularz supportu po odczekaniu pełnych 2 dób doniesiecie nam o ewentualnych problemach w tej kwestii.

Odnośnie nowej wersji, dobiegamy do końca. Wkrótce zostaną Wam zaprezentowane nowa chwytliwa nazwa, logo, mnóstwo funkcjonalności (włącznie z targetowaniem, danymi szczegółowymi, nową polityką rozliczania proxy) i nowe zastosowania. Jestem przekonany że to wszystko bardzo przypadnie Wam do gustu.

Polityka wystudzenia liczby kliknięć (co widać ku naszej uciesze na wykresach) i obniżenia liczby punktów w obiegu sprawdza się znakomicie - praktycznie nie istnieją już puste punkty, a pełna podaż wychodzi od Was z giełdy i z centrali. Będzie to szczególnie ważne przy wejściu na rynki zagraniczne.

Pozdrawiam, J.

P.S. Dzięki za czteromilionowe kliknięcie ;-), mam nadzieję że dziesięciotysięczny Użytkownik będzie przywitany już w nowych barwach! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie nowej wersji, dobiegamy do końca. Wkrótce zostaną Wam zaprezentowane nowa chwytliwa nazwa, logo, mnóstwo funkcjonalności (włącznie z targetowaniem, danymi szczegółowymi, nową polityką rozliczania proxy) i nowe zastosowania. Jestem przekonany że to wszystko bardzo przypadnie Wam do gustu.

To z powodu nowej polityki rozliczania proxy nie mam naliczonych punktów za kolejny miesiąc stażu?

Jeśli szukasz taniego kuriera to polecam ofertę tanich przesyłek kurierskich tej firmy. Bardzo konkurencyjne ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Jeżeli nie miałeś naliczonych punktów za którąkolwiek stronę proxy, to musiało być to podyktowane jej niedziałaniem (downtime), lub zgłoszeniami Użytkowników odnośnie downtime lub modyfikacji kodu. Ponieważ pojawiają się w związku z tym liczne pytania tożsame do Twojego, w nowej wersji jest to bardzo, bardzo przejrzyste (wraz z danymi o średnim uptime + szczegóły, średniej szybkości pobierania i wysyłania danych, możliwością zdefiniowania częstotliwości losowania - żebyś nie miał ddosa, albo po prostu "rozrzedził" requesty, jeżeli masz słaby serwer), a algorytm jest doprecyzowany włącznie z przydziałem proxy według geolokalizacji na mapie świata. Geo jest tu czynnikiem kluczowym, nikomu z Francji nie potrzeba kliknięć z Malezji i vice versa, abstrahując już od czasu ładowania się stron zlokalizowanych w odległym od Ciebie miejscu na mapie świata.

Toczymy jeszcze w zespole dyskusję na temat wysokości nagrody dla Użytkowników którzy udostępnili swoje serwery, uzależnionej od liczby odsłon - tak, aby każdy z Was który miał realnie dużo odsłon, otrzymywał za to dodatkowy bonus. Całość jest przeliczana tak, abyście byli dodatkowo zdopingowani i nagrodzeni za udostępnienie nam swoich zasobów, proporcjonalnie do Waszego wkładu.

Pozdrawiam, J.

Edit: bonus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ ostatnio jak potwierdza się "lajka" wyskakuje okno potwierdzenia, ale z jakimś invalid.invalid w adresie, przez co nie da się potwierdzić i nie zapisuje klika :D

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności