Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam,

już 5 czy 6 raz zgłaszam prośbę o moderację profilu na FB i ciągle nic ....

Inna sprawa ,że wczoraj wystawiłem zadanie, 7 do wykonania każde za 5 pkt plus 5 pkt ... zaufałem userom i pkt dostawali od razu ... rezultat ? 1 faktyczne kliknięcie ... trzeba jednak weryfikować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek niestety nie miał kto moderować tych profili, w weekend tego nie robimy. Trzeba po prostu poczekać i tyle. Za chwilę zmoderuję wszystkie profile.

Na podejście userów niewiele możemy poradzić, ale bycie nieuczciwym nie zawsze jest opłacalne, często prędzej czy później coś sprawia, że tracimy wszystko. Chyba odkryliśmy sposób na sprawdzenie czy np profil faktycznie nadal "lubi" na fb dany adres, tak więc jeżeli tylko wprowadzimy system sprawdzający to, to pewnie posypie się sporo banów. Damy jakiś limit, tam od np 20 braków albo 10 = ban bez opcji odblokowania. Może do zadań też to dodamy, oraz opcję: "minimalny staż aby wykonać zadanie: x dni".

Co do nie pojawiających się +1: powinny się pojawić za jakiś czas. Monitorujemy stale te kliknięcia i mamy kilka stron do tego, tam jest wszystko w porządku zarówno w chmurce (skuteczność ponad 80%) jak i w webmaster tools.

Przyrosty będą optymalizowane w tym tygodniu, trudno nam powiedzieć czemu akurat niektórym z tego forum nie wykonują się przyrosty, bo także pod to mamy kilka kont i co jakiś czas sprawdzamy wyniki przyrostów i wszystko wygląda ok.

Tak więc spokojnie, wszystko w swoim czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2012-03-24 22:21:35 ziomek

(6 /0 )

Kliknięcie lubię to w konkursie Kliknięcie 5 pkt. Plus

5 pkt. Lubię

0 pkt. Plus

0 pkt. Lubię Twoja:

lub

Zleceniodawcy:

Brak

a czemu jak np kolo niego klikam czerwona reke, to wyskakuje komunikat czy chce dać negatywa, potwierdzam a nie dodaje mu tego negatywa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się czepiać, ale przyrost punktów nie działa od momentu, gdy zaczęliście grzebać. :-P

W dodatku bardzo powoli rośnie liczba kliknięć, np. wczoraj tylko 9 przez całą dobę. Jako klikający też mam znikomą ilość stron. Wczoraj udało mi się aż 2 polubić. :-)

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako klikający też mam znikomą ilość stron. Wczoraj udało mi się aż 2 polubić. :-)

Taka jest polityka tego systemu. Wszyscy się pewnie przenieśli do konkurencji.

w sumie sie nie dziwie, było naprawde fajnie, wrecz nie dalo sie wyklikac wszystkich przydzielonych pkt, w statystykach faceplusa widac co sie stalo, a w tym czasie inne strony ktore kulaly (szczegolnie *.com) teraz maja non-stop conajmniej 40 userow zalogowanych, a dochodzi w godzinach szczytu nawet do 200... testowalem i dziala, coraz lepiej i coraz szybciej, do tego na jednym z for holenderskich toczy sie dyskusja na temat pewnego serwisu w holenderskiej domenie który ma ruszyc w pierwszym tygodniu kwietnia - zobaczymy co bedzie i jak sie to potoczy, mam nadzieje ze Jez i jego Team nie przesadza i nie zabija dziecka ktore bylo wspanialym pomyslem a teraz juz ledwo dyszy... ;(:hi:

zagraniczne serwisy sa proste, tak jak sam faceplus, natomiast z faceplusem nie wiem czy cos robiliscie tworzac nowa wersje czy nie, ale na pewno nie dziala tak jak dzialal na poczatku (juz pomijam usuniecie waszych stron z serwisu). faceplus mial malo opcji, ale jednoczesnie mial wszystkie funkcje ktore sa potrzebne, ja nie szczegolnie potrzebuje targetowanie do ulicy w kazdym miescie, nie potrzebuje wielu rzeczy, brakowalo mi jedynie komentarzy do plusowanych stron.

nie odbierajcie tego (do Jeza i Teamu) jako atak czy narzekanie z mojej strony, bo to fajna przygoda dla mnie, ale po prostu troche mi szkoda ;/

pozdrawiam i ciagle jeszcze wierze ze faceplus wstanie i mocno 3mam kciuki...

Apo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiem się za team: Cały problem zbiega się do organizacji i lekkiego bałaganu z jakim borykamy się od jakiegoś czasu. Nie ma co milczeć w tej kwestii, bo milczenie pomiędzy deweloperami a użytkownikami nigdy niczego pozytywnego nie przynosi, prędzej czy później trzeba powiedzieć co się dzieje i dlaczego (niech to nawet będzie pół-prawda, liczy się komunikacja). Po prostu odkąd zaczęliśmy prace nad nową wersją, zespół został zasypany innymi projektami, przez co wszystko się przeciągało, w trakcie modyfikacji pojawiały nowe bugi (tak jak teraz mamy problem z przyrostami, część kont jest pomijana) a premiera nowego systemu powinna się odbyć ponad miesiąc temu. Ale nie jest to jedyny powód.

Zdajemy sobie sprawę z trudnej sytuacji i rozsądnym podejściem będzie spokojna analiza tego jak się sprawy mają i podjęcie odpowiednich kroków. Osobiście powiem, że nie jesteśmy zaskoczeni, bo wiedzieliśmy co się stanie.

Pomysł z komentarzami do plusowanych stron nie jest zły, kwestia jak to mądrze zaimplementować nie łamiąc ToS i EULA.

Bardzo chcielibyśmy oddać nową wersję w tym tygodniu, lecz zostało sporo rzeczy do napisania, zastanawiamy się czy nie wydać jej prędzej lecz trochę w okrojonej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Obecnie jesteś zalogowany na wielu kontach jednocześnie. Wyloguj się ze wszystkich i zaloguj tylko na jedno, gdyż jednoczesne klikanie w +1/Lubię to czyli zbieranie punktów z wielu kont grozi banem. Prosimy o korzystanie tylko z jednego konta w tym samym czasie do klikania w +1/Lubię to w systemie. Możesz posiadać wiele kont i z nich korzystać, ale nie klikać z nich w tym samym czasie. Aby móc klikać w +1/Lubię to z tego konta, wyloguj się z innego."

1. Na pewno nie jestem zalogowany na drugie konto na moim komputerze.

2. Na pewno nikt w mojej sieci wewnetrznej nie logowal sie na konto z innego komputera.

Wiec wniosek mam jeden, blokujecie to w jakis sposob po ip ? bo jesli tak, to u mnie w sieci ponad 200 osob ma jedno ip zewnetrzne...

pozdrawiam

Apo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności