Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Tak po IP. Spokojnie, zostanie to zmienione w nowej wersji. Wszystko w swoim czasie ;) Ta blokada była przez ponad miesiąc i dopiero teraz pojawiają się negatywne komentarze w tej kwestii. Rozumiemy problem.

a moglibyscie do tego czasu zrobic chocby jakies proste czyszczenie wszystkich zalogowanych uzytkownikow np codziennie o polnocy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam się ;) Poprostu nie zaznaczaj checkboxa "Zapamiętaj mnie"

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do blokady IP: na nowy systemie ujrzycie poprawioną wersję tej blokady, jeżeli ktoś z Waszego adresu IP nie kliknął 60 przez sekund, to Wy możecie (po prostu zwalnia się slot dla IP).

Na nowym systemie także ujrzycie zmienione zadania i giełdy, możliwość anulowania w każdej sytuacji i wystawienia opinii, obecnie pracuję nad ulepszeniem zarządzania zadaniami i giełdą oraz nowymi opcjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam się :D Poprostu nie zaznaczaj checkboxa "Zapamiętaj mnie"

Hubert, w mojej sieci osiedlowej wszyscy (ponad 200 osob) ma to samo zewnetrzne ip, to nie ja sie zalogowalem (bo przez ostatni miesiac nie korzystalem z faceplusa...) ktos z tych 200 osob wewnatrz sieci to zrobil i nie wylogowal, albo caly czas klika i korzysta.

co do rozwiazania 60 sekundowego to troche pewnie by to obciazylo serwer co minute sprawdzac czy wszyscy byli aktywni, ale powiedzmy cyklicznie rozbic to i sprawdzac 100 kont co minute np potem nastepne, wtedy w niecale 2 godziny daloby sie odzysakc dostep do konta w przypadku takiej blokady ? - nie jestem specem w tej dziedzinie ;/

Pozdrawiam

Apo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z 60 sekundami mamy już napisane i gotowe i jest kompletnie inaczej zrobione niż napisałeś. Jest mnóstwo sposobów na to, z czego nasz kompletnie niczego nie obciąża i działa poprawnie :) Przypominam: zmodyfikowana blokada na IP jest na nowej wersji, którą dostaniecie wkrótce.

Tak jak mówiłem, wszystko w swoim czasie. Mamy mały zespół, który praktycznie cały czas wykonuje pracę jaką powinien wykonywać zespół 4-5 krotnie większy (minimum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Obecne zmiany (dotyczące IP) podyktowane są w szczególności (przykro mi, muszę to powiedzieć) koniecznością balansu Użytkowników oszukujących system i pozostałych Użytkowników przez klikanie z wielu zakładek jednocześnie i generowanie pod wieloma kontami faceplusowymi pojedynczych kliknięć facebookowych. Nie chcemy się przed wstydzić przed Klientami kupującymi od Was punkty, że płacąc (notabene w większości właśnie wspomnianym wyżej Użytkownikom) za 10 kliknięć mają 7. Stąd obecne założenie jest jasne - można klikać z jednego komputera-IP - natomiast jeżeli zmienia się konto, lub klika się z drugiego konta, trzeba odczekać 60 sekund. Jeżeli z 10.000 zadowolonych Użytkowników stacimy przez to 10-ciu, z czego 9-ciu oszukiwało 9900 rzetelnych i uczciwych pozostałych, jakoś to przełkniemy.

Oczywiście podpisuję się w 100% pod tym, co napisał faceplus-dev. Zagrzebaliśmy się w dobrze przemyślanej geolokalizacji i targetowaniu po profilu, geo, wieku, płci wraz z określaniem grupy docelowej. Nie chcemy doprowadzić do sytuacji, w której polscy Użytkownicy systemu otrzymają duże ilości kliknięć od Malezyjczyków, czy też Użytkownicy ze Stanów Zjednoczonych otrzymają duże ilości kliknięć od osób z Gruzji, Jemenu, Bangladeszu, Rumunii, Libii, Algierii, Pakistanu, Tajlandii i innych krajów, w których popularność tego typu rozwiązań (dedykowanych docelowo na zachodnie rynki) jest olbrzymia. Z drugiej strony musimy chronić Użytkowników z (że też to ujmę delikatnie) bardziej docelowej części globu przed zalewem mało wartościowych kliknięć z trzeciego świata.

Team sprawuje się świetnie i wykonał kawał fantastycznej pracy. Niedługo zobaczycie jej efekt w całej okazałości i myślę że wtedy nie będzie ani słowa narzekania. Będziemy mieli też dla Was kilka miłych niespodzianek!

Pozdrawiam Was serdecznie!

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie "Lubię" - przez moment pociemniało mi przed oczami bo myślałem że to nie działa z naszej winy. Oczywiście szybko okazało się, że był to globalny problem/błąd FB, w ok. godz. 18-22 naszego czasu. Zaraz po tym okresie wszystko zaczęło działać poprawnie.

Nowa wersja FacePlusa została już ukończona. Ponieważ nie chcemy "rzucać" jej na rynek w Święta, bez kontroli i natychmiastowego korygowania błędów, premierę planujemy na pierwszy dzień po Świętach (wtorek). Tymczasem życzę Wam wesołych Świąt i mokrego Dyngusa! :-)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie "Lubię" - przez moment pociemniało mi przed oczami bo myślałem że to nie działa z naszej winy. Oczywiście szybko okazało się, że był to globalny problem/błąd FB, w ok. godz. 18-22 naszego czasu. Zaraz po tym okresie wszystko zaczęło działać poprawnie.

Nowa wersja FacePlusa została już ukończona. Ponieważ nie chcemy "rzucać" jej na rynek w Święta, bez kontroli i natychmiastowego korygowania błędów, premierę planujemy na pierwszy dzień po Świętach (wtorek). Tymczasem życzę Wam wesołych Świąt i mokrego Dyngusa! :-)

Pozdrawiam, J.

Jeżu problem z logowaniem z ip rozwiazaliscie rowniez ?

pozdrawiam i dzięki za miłe wieści :) Wesołych !

Apo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna moja uwaga - akceptacja zadań, wykonywanie ich i opinie.

To wszystko jest strasznie nie przejrzyste.

Powinno być tak że jednocześnie można weryfikować czy ktoś wykonał nasze zadanie i wystawić mu od razu opinie (kciuk). Byłoby to prostsze i szybsze.

A w wiadomościach gdy otrzymamy wiadomość "użytkownik xxx wystawił ci opinie.." niżej powinien być napis "wystaw temu użytkownikowi opinie" i kciuk.

A obecnie jest tak że otrzymuje wiadomość że wystawił mi opinie, musze wejść w zadania, liste zadań przejść do historii, znaleźć tego użytkownika i nacisnąć kciuk. Jednorazowa opinia nie robi problemu ale gdy trzeba np. 5-10 opini dziennie wystawić to takie skakanie po zakładkach i tracenie czasu trochę denerwuje.

Dużo czasu tracę na tym żeby sprawdzić kto zaakceptował wykonanie przeze mnie zadania, komu wystawić opinie, kto mi wystawił opinie i potem znaleźć go w historii i jemu wystawić opinie. Strasznie jest to zmieszane.. Mam nadzieje że w nowej wersji systemu będzie lepsze rozwiązanie :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do supportu ale od tygodnia zero odpowiedzi więc pisze tutaj. Otóz od 2 tygodni dostaję komunikat

Obecnie jesteś zalogowany na wielu kontach jednocześnie. Wyloguj się ze wszystkich i zaloguj tylko na jedno, gdyż jednoczesne klikanie w +1/Lubię to czyli zbieranie punktów z wielu kont grozi banem. Prosimy o korzystanie tylko z jednego konta w tym samym czasie do klikania w +1/Lubię to w systemie. Możesz posiadać wiele kont i z nich korzystać, ale nie klikać z nich w tym samym czasie. Aby móc klikać w +1/Lubię to z tego konta, wyloguj się z innego.

Mam jedno konto więc jak mogę być zalogowany na wielu kontach ? Coprawda zakładałem drugie konto dla jednej z firm ale z jakiegoś powodu nie zostało zaakceptowane więc w dalszy, ciągu kożystam wyłącznie ze swojego konta prywatnego. Czym jest to spowodowane ? i jak to naprawić aby znowu można było klikać i zdobywać punkty ?

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności