Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam identyczny problem jak gielo, wylogowałem się z poprzedniego konta, zmieniłem przeglądarkę, usunąłem ciasteczka, a komunikat wyskakuje cały czas (na obu kontach). Wyjaśnienie o współdzielonym IP miałoby sens, gdyby komunikat nie pojawiał się podczas logowania o 2-4 nad ranem przez 4 kolejne dni (no chyba że prawdopodobieństwo trafienia na sąsiada zainteresowanego systemem klikania, siedzącego po nocach w czasie świąt jest większe niż myślałem) :)

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny problem jak gielo, wylogowałem się z poprzedniego konta, zmieniłem przeglądarkę, usunąłem ciasteczka, a komunikat wyskakuje cały czas (na obu kontach). Wyjaśnienie o współdzielonym IP miałoby sens, gdyby komunikat nie pojawiał się podczas logowania o 2-4 nad ranem przez 4 kolejne dni (no chyba że prawdopodobieństwo trafienia na sąsiada zainteresowanego systemem klikania, siedzącego po nocach w czasie świąt jest większe niż myślałem) ;)

Problem polega na tym, że sąsiad może po prostu raz jeden jedyny się zalogował, kliknął 2 razy i zapomniał w ogóle o systemie, a jednocześnie się nie wylogował, ja od ponad 2 tygodni nie mogę się dostać na konto ... a z klikaniem z wielu przeglądarek naraz nie mam nic wspólnego ..... liczę po prostu cierpliwie na rozwiązanie problemu, więc i Ty także możesz tylko czekać z nadzieją ...

pozdrawiam

Apo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój profil Google został uznany przez administrację jako profil fikcyjny. Pamiętaj, zawsze możesz zmienić swój profil i upodobnić go do prawdziwego, gdy to zrobisz, zgłoś profil do moderacji jeszcze raz z poziomu ustawień konca, może wtedy status profilu zmienimy na prawdziwy.

Z tego profilu korzystam kilka lat, a moderator systemu uznał, że jest fikcyjny. :-)

Co to znaczy "upodobnić do prawdziwego"?

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Apostezjon, Eddy - czy używacie IP które mogą być współdzielone? Jest żelazna zasada, że jeżeli ktoś się przelogowuje pomiędzy kontami, to musi obligatoryjnie poczekać 30 minut. Widać wtedy jak na dłoni, że osoby zakładające multikonta muszą po prostu odczekać. Z ciekawostek, sprawa sprzed paru miesięcy, dzwoni znajomy do głównego programisty: "Hej, słyszałeś jaki jest zaj.. system, nazywa się FacePlus i można (...)", "Wiem, zgadnij kto to pisał?" :-). Nie wyobrażacie sobie kto z systemu może korzystać, także w obrębie jednego współdzielonego IP.

Eddy - Konto prawdziwe (nie-fikcyjne) musi posiadać zdjęcie przedstawiające twarz, historię aktywności, wielu znajomych i prawdopodobne imię i nazwisko. Jeżeli konto spełnia te 4 wymogi, zgłoś do supportu request o ponowne rozpatrzenie. W wyjątkowych sytuacjach, jeżeli 3 z 4 warunków są spełnione "bardzo przesadnie", to oceniamy profil jako prawdziwy. Posiadanie konta fikcyjnego nie wpływa negatywnie na możliwość korzystania z systemu i funkcjonalności, jednak Użytkownicy mogą wybrać, czy zezwalają na klikanie z profili fikcyjnych.

Mieliśmy ostatnio Użytkownika z profilowym zdjęciem misia Koali i zastanawialiśmy się czy po oznaczeniu jako "fikcyjny" nie będzie przypadkiem przekonywał że nauczył swojego misia Koalę korzystać z FB. :-)

Nowa wersja jest w 99% ukończona, zostały nam tylko poradniki. Po premierze nie będzie jeszcze dostępna w wersji pełnej geolokalizacja.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj panowie macie nie miłego buga w systemie.

Ustawiłem zadanie bez weryfikacji, 10pkt lubie i 10pkt plus, 10 wykonań max i 10 wykonań dziennie. 0 powtórzeń.

Zabrało mi 100 pkt plus i 100 pkt lubie

Loguje się teraz a tu

Plus: -730 Lubię: -450

1180pkt na minusie...

i 80 wiadomości:

"Użytkownik 14K potwierdził realizację Twojego zadania. Możesz wystawić pozytywną lub negatywną opinię w zakładce "Historia" na podstronie zadań."

ten człowiek wykonał po kilka razy albo może kilkadziesiąt nawet moje zadanie, inni też..

moje konto:

pb=e4c03528e9abc2ecfd22286ccfea1bee

Liczę na szybkie rozstrzygnięcie sprawy, naprawy błędu, powrót moich wcześniejszych punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luz, to ten bug na który polowałem od miesiąca, nie będę go poprawiał na starym systemie skoro premiera nowego jutro/pojutrze. W końcu się znalazł :unsure: Nie mogłem go odtworzyć od miesiąca, teraz już wiem gdzie i co ;) Na nowej wersji go nie będzie.

Każdy kto używał tego buga a go nie zgłosił, zostanie dożywotnio zbanowany i jeżeli jakimś cudem znajdę, że wrócił, to również zbanuję nowe konto :)

Punkty zwrócę Ci do godziny, napiszę też odpowiedniego newsa z przestrogą dla tych co myślą, że w ten sposób zdobędą punkty. Dodatkowo, jeżeli te punkty wykorzystają na promocje swoich stron to zrobię kampanię: "odkliknijcie te strony" (wstęp do przyszłości, między innymi to zamierzam robić z oszustami). Będzie zabawnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to o właśnie O TO chodziło, to wielkie dzięki.

Mieliśmy zgryz z jednym kontem którego nie blokowaliśmy, ale skrzętnie monitorowaliśmy, żeby wreszcie nam pokazał na czym polegał błąd. Użytkownik był sprytny ;-) i chwilę nam to zajęło. Oczywiście wszystkie punkty wynikające z tego błędu zostaną usunięte.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś sneak peak nadchodzących zmian? :D Zrzucik ekranu? :) W każdym razie nie mogę się doczekać, by zobaczyć, co tam wycudowaliście ;)

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności