Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ale popis. Nowy faceplus jest totalnie inny. Ten layout wchodzac na strone mysklalem, ze to jakis hak.. wszystko inaczej teraz jest super! Reasumujac zmieniliście serwis o całe 0%! Gratuluje ;)

To chyba jakieś jaja - nowa wersja miała być wypasiona i totalnie inna :D Ja w nowej wersji nic nowego nie widzę i również składam gratulacje, zmiana poszła na gorsze a nie sorki dodaliście pole notatki !! Tyle zapowiedzi nic nie wartych ... Tyle odwlekania .... Szkoda mówić zawiodłem się na całej linii.

Prins

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale popis. Nowy faceplus jest totalnie inny. Ten layout wchodzac na strone mysklalem, ze to jakis hak.. wszystko inaczej teraz jest super! Reasumujac zmieniliście serwis o całe 0%! Gratuluje ;)

To chyba jakieś jaja - nowa wersja miała być wypasiona i totalnie inna :) Ja w nowej wersji nic nowego nie widzę i również składam gratulacje, zmiana poszła na gorsze a nie sorki dodaliście pole notatki !! Tyle zapowiedzi nic nie wartych ... Tyle odwlekania .... Szkoda mówić zawiodłem się na całej linii.

Prins

W trakcie tworzenia produktu, w trakcie prac i przy tworzeniu kolejnych iteracji oprogramowania, często dochodzi do sytuacji, gdy jakieś rozwiązanie okazuje się nie pasować do ogólnej koncepcji na daną chwilę, albo po prostu nie spełnia oczekiwanych rezultatów i założeń. Porównując nową ze starą wersją, zaszło wiele zmian, kwestia kto czego potrzebował i oczekiwał. Wiele z zapowiedzi zostało spełnionych i wspominaliśmy, że nowa wersja jest po stronie kodu niemalże totalnie inna, o to nam chodziło. Radzimy czytać uważnie każdy nasz przekaz i nie dopowiadać.

Co do grupowania stron: na chwilę to odkładamy, gdyż inne rozwiązania miały wyższy priorytet.

Tak jak wspominałem kilka stron temu, w trakcie prac nad nową wersją, byliśmy także zasypani pracą nad innymi projektami, stąd tak długi okres tworzenia.

Osobiście przyznam, iż zespół jest zadowolony z nowej wersji systemu, fakt faktem parę rzeczy nie ujrzało światła dziennego, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby w przyszłości jeszcze raz spróbować je dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd taki chory limit przelewów punktów dla kont loyal? 10 tysięcy na miesiąc to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale 1500? :| Jak nie masz środków na abonament, to nawet nie opłaca się teraz konta zakładać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności