Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko odnośnie wyświetlania pola "Aktualnie w chmurce:" - czy tylko u mnie nie widać wartości czy u innych też ? Czy w nowej wersji nie można wyświetlić tak jak w starej ile + ma każda strona bez wchodzenia w ustawienia dla strony dla której dodawane są +?

Prins

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam Was bardzo serdecznie,

Po pierwsze serdecznie dziękuję Wam za dużo bardzo ciepłych opinii które do nas docierają. Będzie mi miło także, gdy podpowiecie nam sugestie dotyczące opcji które chcielibyście abyśmy wprowadzili lub zmienili.

Duch1916 - Dziękuję, oczywiście to sprawdzimy - domniemuję że nie będziesz tak miły by zmienić płeć na potrzeby systemu ;-). Prawdopodobnie zwykły błąd ludzki, jak widzisz 2 tysiące profili, to działasz jak robot i przestajesz myśleć.

Ivellions - nie przesadzajmy, dla hurtowników każde kolejne (drugie, trzecie, stopięćdziesiąte) konto kosztuje 10 groszy dziennie (równowartość - przy najniższych obecnych cenach - zarobku na 4, słownie: czterech, kliknięciach). Sprawdzimy jednak z briefem, czy tak miało być i coś dam znać w poniedziałek. To co się na pewno zmieniło, to możliwość posiadania jednej kumulacji "w przód" i "wstecz", aby Użytkownicy nie robili "gąsienicy". Są pewne granice pomysłowości w wykorzystywaniu luk.

Prins - Są osoby, które bez względu na to co by otrzymały (oczywiście za darmo), to i tak im się to nie spodoba. Będzie mi niezmiernie miło, gdy choć jeden z 7 postów które napisałeś od czasu Twojej rejestracji na tym forum, nie będzie przepełniony jadem. Nie istnieje przymus korzystania z jakiegokolwiek narzędzia. Ładnych parę tysięcy osób je lubi, ale nie każdemu się dogodzi. Zamiast tego czego nie dostałeś, możesz napisać jakie opcje byłyby ciekawe.

Seonerd - Można je zrobić, ale patrzyliśmy i wyglądało to dosyć kiepsko; obecnie targetowanie (po wieku, płci, profilu fikcyjny/prawdziwym i już gotowym, testowanym GEO - rozwijana mapka) i inne "nie pierwszej ważności" informacje, po przeniesieniu ich do rozwijanej kliknięciem komórki (aby były czytelne), nie wyglądał dobrze gdy wstawiliśmy jeszcze zakładki. Problem dotyczy na prawdę paru (nastu) Użytkowników, jak będziemy słyszeć więcej głosów to staniemy na głowie i to wdrożymy.

Darq - z przyjemnością, dla Użytkownika wszystko. :-)

Odnosząc się do tego co pisał faceplus-dev -> ja również jestem (nawet bardzo) zadowolony z obecnego kształtu FP (już) FC. Faktycznie, parę rzeczy nie weszło do czasu premiery, ale mamy zawsze jasny harmonogram priorytetów i wiemy które dalsze funkcjonalności i w jakiej kolejności wdrażać. Teraz czeka nas jeszcze "tylko" przemoderowanie paru(nastu) tysięcy profili. :-)

Życzę wszystkim miłego korzystania z FacePlusa FanCopa!

Pozdrawiam, J.

@prins - u mnie też nie widać. Dodałem w priorytetach do poprawienia. (o, widzisz, to jest konstruktywna uwaga) ;-)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prins - Są osoby, które bez względu na to co by otrzymały (oczywiście za darmo), to i tak im się to nie spodoba. Będzie mi niezmiernie miło, gdy choć jeden z 7 postów które napisałeś od czasu Twojej rejestracji na tym forum, nie będzie przepełniony jadem. Nie istnieje przymus korzystania z jakiegokolwiek narzędzia. Ładnych parę tysięcy osób je lubi, ale nie każdemu się dogodzi. Zamiast tego czego nie dostałeś, możesz napisać jakie opcje byłyby ciekawe.

@prins - u mnie też nie widać. Dodałem w priorytetach do poprawienia. (o, widzisz, to jest konstruktywna uwaga) ;-)

Więc tak. Nie korzystam z waszego sysemu za darmo !! Wszystkie punkty kupuję - kiedyś klikałem ale na to trzeba mieć czas więc jestem waszym komercyjnym klientem na którym zarabiacie. Za zadań nie korzystam. Miło mi, że ktoś analizuje wszystkie moje posty. Zastanawiam się jednak jak można wypuścić coś takiego co nie pokazuje ilości w chmurce - przecież to jest chyba podstawowa sprawa. Czy niewidzieliście tego podczas testowania co trudno mi sobie wyobrazić ? W starej wersji można było zabaczyć szybko ile + ma każda strona a teraz chyab tego nie ma ? Czy to jest ta poprawa funkcjonalności ?

Prins

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje odczucia:

1. nowe logo +

2. ładny lekki wygląd, +

3. wylogowuje z gmaila pewnie po coś to robi, ale ? -

4. czekanie 2 miesiące na wersje z targetowaniem i w ogóle cudami, które dostępne będą jedynie dla kont premium ? -

5. czekam na aktywacje profilu, wiec puki co dla mnie serwis dalej nie działa. -

6. szybkość działania w stosunku do starej wersji : dużo wolniej -

7. gdzie się podziała intuicyjność ? - nawiązuje do braku chmurek z + i rozwiązania tabel-owego gdzie można było patrzeć naraz na 20 stron a nie na dwie. -

i osobiste moje odczucie, bardziej subiektywne, lubię minimalizm, lubię gdy programuję widzieć dużo kodu, generalnie lubię duże rozdzielczości i małe czcionki i nawiązując do pkt 2., wygląd ładny, tylko wszystko stało się dużo większe i przy tym mniej wygodne, kiedyś widziałem prawie 20 stron na liście, teraz ... 11.

limit przelewów łączy się z kumulowaniem pkt z satelitek, tzn czy satelitka nie prześle więcej niż X pkt miesięcznie, czy to nie jest brane pod kryterium limitu przelewów ?

pozdrawiam i mam nadzieję że okazałem się konstruktywnie krytyczny.

Apo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivellios - nie przesadzajmy, dla hurtowników każde kolejne (drugie, trzecie, stopięćdziesiąte) konto kosztuje 10 groszy dziennie (równowartość - przy najniższych obecnych cenach - zarobku na 4, słownie: czterech, kliknięciach). Sprawdzimy jednak z briefem, czy tak miało być i coś dam znać w poniedziałek. To co się na pewno zmieniło, to możliwość posiadania jednej kumulacji "w przód" i "wstecz", aby Użytkownicy nie robili "gąsienicy". Są pewne granice pomysłowości w wykorzystywaniu luk.

No ale wiesz, nie każdy jest hurtownikiem, nie każdy posiada firmę, i nie każdego stać na opłacanie abonamentu :) Jak dla mnie to taki limit, przynajmniej jeśli chodzi o konta loyal, to jednak lekkie nieporozumienie. Za promowanie FanCopa na swoich stronach i aktywną działalność klikawczą powinno chyba być coś więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno jest dogodzić wszystkim jednocześnie. Problemem przy tworzeniu takiego panelu jest to, iż gdybyśmy chcieli w 100% spełnić marzenia wszelakich hardcorowych użytkowników, to system stałby się trudny i nieczytelny dla użytkowników, którzy chcą promować tylko jedną/kilka stron i nie mają zbytnio wiedzy z zakresu SEO i IT, tylko po prostu chcą się zalogować, przydzielić punkty i wspomóc własną stronę. U naszych zachodnich sąsiadów taka moda, że wszystko ma duże odstępy i jest sporych rozmiarów (nawet większe niż teraz na nowym systemie), nie upchane i nie małe, jest to dość wygodne i przyznam szczerze że przyzwyczaiłem się do tego. Łatwiej jest osiągnąć spokojny i czysty układ strony przy dużych odstępach, niż upychać. Dlatego lista stron zawiera tylko niezbędne rzeczy na pierwszy rzut oka, a resztę trzeba sobie rozwinąć. Dzięki temu lista jest schludna, klarowna i użytkownik nie gubi wzroku szukając konkretnych danych dla konkretnej strony - po prostu rozwija opcje danej strony i wszystko jak na dłoni.

Ciekawi mnie natomiast co takiego złego jest w widzeniu na raz 2 zamiast 20 stron...po co patrzeć na 20 stron jednocześnie, skoro jeżeli sprawdzasz dane, to interesuje Cię tylko ta jedna?

Rozumiem stare przyzwyczajenia, ale trzeba iść na przód. Liczyliśmy się z tym, iż wielu użytkowników tego forum preferuje zwarty, kompaktowy wygląd. Dlatego zastanawiamy się nad wprowadzeniem drugiego "wyglądu" dla listy stron -> "widok dla agencji". Na chwilę obecną to tylko rozważania.

Co do nie widzenia chmurki->nie powinno się tego traktować jako 100% pewnego źródła, gdyż jak sami wiecie, czasami chmurka się zeruje/wartości spadają.

Co do ogólnej intuicyjności: prosimy składać skargi i zażalenia do naszego grafika.

Dziś zamienię kategorie z ilością kliknięć + chmurka i zobaczymy co się stanie.

Limit przelewów dla kont Loyal -> dotyczy tylko przelewów zwykłych, nie dotyczy giełdy/zadań itp. Być może go zwiększymy, prawdę powiedziawszy nie ja ustalałem te 1500, liczyłem na nieco większy.

@mehow->"porządnego scheudela" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nie widzenia chmurki->nie powinno się tego traktować jako 100% pewnego źródła, gdyż jak sami wiecie, czasami chmurka się zeruje/wartości spadają.

Tak ale warto wiedzieć ile aktualnie jest + chyba bez wchodzenia na strone ?

Dziś zamienię kategorie z ilością kliknięć + chmurka i zobaczymy co się stanie.

No w końcu jakaś zmiana na + !! Myślę, że tak już zostanie !! Brawo !!

Jeszcze jak by się tak dało wyciągnąć do widoku "Lista stron Plus " pole "Notatka" to już było by mistrzostwo świata ( nie musi być widać całej notatki ale początek (mała czcionka) a po najechaniu miszką cała notatka w w dymku jak w "Do 0 w:"). A może zastąpić pole "Kliknięć" polem "Notatka" ? NIewiem co inni o tym myślą ? Poprostu moim zdaniem wszystko powinno być widać jak na tacy a w "Opcje wchodzimy tylko raz podczas dodawania strony i jak coś chcemy zmienić :)

Prins

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności