Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam taki problem, że losuje mi cały czas strony, które już kliknąłem. (tzn. widoczne na szaro).

Na 50 stron wylosowanych udało mi się kliknąć w 5. Sprawdzałem i na pewno konto na fancop odpowiada temu na facebook, czyli wszystko powinno być OK.

A poza tym, liczyłem, że w nowej wersji będzie więcej stron do klikania, a wczoraj nawet całego limitu nie udało mi się wyczerpać.

Nie mnie, gratuluje całkiem autorom, stworzenia całkiem niezłego systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

1. po zalogowaniu na jednym kompie wszystko śmiga ok, ale już np bawiąc się na innym widzę dodane strony pod face/google w podsumowaniu po zalaogowaniu, ale już wchodząc do opcji strony nie widzę żadnej strony

2. też punkty znikają ale plusów nie przybywa.

nieprzetestowana ta wersja patrząc po komentarzach. trochę niewypał póki co. a szkoda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero się zorientowałem, że punkty znikają, a plusów nie przybywa. Wyzerowałem wszystkie linki, bo szkoda tracić punkty ZA NIC. :-[

Admini, może przywróćcie poprzednią wersję?

U mnie dokładnie to samo, punkty ubywają a + nie przybywa. A teraz strony wcięło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpisywałem na bieżąco na Wasze problemy, gdyż testowaliśmy nową wersję i kompletnie nie mieliśmy takich problemów jakie opisujecie i ich nadal nie mam. W chmurkach nam rośnie na stronach, które dodajemy aby monitorować klikanie. Tak więc trudno jest nawet nawet dojść do tych problemów, skoro dzisiaj testowaliśmy i nam wszystko działa.

Ctlr+f5 + wymienić na nową przeglądarkę. Portal jest w HTML 5 + CSS 3.0 i nie przywracamy starej wersji. Jak ktoś odpadnie bo nie potrafi się dostosować do nowych standardów, to trudno.

System poprawnie działa tez na smartfonach, testowałem na swoim i to nie jednym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpisywałem na bieżąco na Wasze problemy, gdyż testowaliśmy nową wersję i kompletnie nie mieliśmy takich problemów jakie opisujecie i ich nadal nie mam. W chmurkach nam rośnie na stronach, które dodajemy aby monitorować klikanie. Tak więc trudno jest nawet nawet dojść do tych problemów, skoro dzisiaj testowaliśmy i nam wszystko działa.

Ctlr+f5 + wymienić na nową przeglądarkę. Portal jest w HTML 5 + CSS 3.0 i nie przywracamy starej wersji. Jak ktoś odpadnie bo nie potrafi się dostosować do nowych standardów, to trudno.

System poprawnie działa tez na smartfonach, testowałem na swoim i to nie jednym...

..., a rejestracja tak jak nie działała, tak nadal nie działa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności