Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ten co się kończy, ten dzisiejszy. Sprawdzilem maile jeszcze raz i dochodzą i działają w pełni, na supporcie także nie mamy już świeżych pytań o to. Trzeba jeszcze te maile tylko trochę przestylować.

Nowa aktualność: W związku z ponad 21 tys. profili do zmoderowania, ustaliliśmy WSZYSTKIE wasze profile jako profile fikcyjne. Jeżeli posiadacie profil kwalifikujący się jako prawdziwy, przejdźcie do MOJE KONTO->USTAWIENIA->i tuż pod adresem znajdziecie napis "Profil otrzymał status: fikcyjny. Zgłoś prośbę o ponowne sprawdzenie." w którym znajduje się link. Kliknięcie w ten link spowoduje zresetowanie statusu konta, w celu ponownej ręcznej moderacji.

Każdy nowy podany profil zostaje automatycznie kwalifikowany jako fikcyjny, abyście mogli od razu klikać. Jutrzejszego dnia, Pomoc zostanie uzupełniona o stosowne informacje w tej sprawie, aby nie wprowadzać zbędnego zamieszania dla nowych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe numery robicie.

Od wczoraj zniknęło mi z konta 3000 pkt, a właśnie wczoraj wyzerowałem punkty ze stron i usunąłem ponowne przydzielanie, także nie z tego powodu zniknęły.

Dodatkowo ustawiłem 90 pkt na linka i system ochoczo pokazuje, że było 9 klików, ale w chmurce jest nadal 0.

Rozumiem, ze to wszystko przez moją przeglądarkę?

Edycja: Teraz także widzę, że na kilku innych linkach mam 0 plusów w chmurce, chociaż dodawane miałem jeszcze w poprzednim działającym systemie. To już jest absurd!

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden absurd (odnośnie chmurki), przecież nie od dziś wiadomo, że Google zeruje chmurki. Wiemy o tym od pierwszych dni systemu i prawdziwą wartość +1 sprawdzamy w narzędzach dla deweloperów.

Co do znikających punktów: czyściliśmy przelewy z kont, które korzystały/brały udział w bugu z zadaniami a ich właściciele nie zgłaszali go, lecz po cichu korzystali do własnych celów. Być może takowy otrzymałeś. System obecnie nie posiada bugów w kwestii punktów, to wiem na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakieś jaja. Zmieniłem status profili na fb i g+ na prawdziwe, a administratorzy spowrotem ustawili mi je przed chwilą jako fikcyjne. To są moje prywatne prawdziwe profile na których mam swoich prtawdziwych znajomych. Masakra jakaś. Zmieniam powtórnie na prawdziwe, zobaczymy co będzie :)

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden absurd (odnośnie chmurki), przecież nie od dziś wiadomo, że Google zeruje chmurki. Wiemy o tym od pierwszych dni systemu i prawdziwą wartość +1 sprawdzamy w narzędzach dla deweloperów.

Cekawe że w starej wersji jakoś tak dla wszystkich stron wartości w chmurkachnie znikały jednocześnie i punkty w kosmos dla wszystkich stron nie szły ??

Prins

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem 190 kliknięć plus i z tego w chmurce mam całe 5 . w narzedziach dla webmasterów to sprawdze ile mam faktycznie? ale narzedzi nie mam i nie zamierzam instalować.

a lajków facebooka nie przydzieliło ani jednego..

w poprzedniej wersji wszystko działało ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do znikających punktów: czyściliśmy przelewy z kont, które korzystały/brały udział w bugu z zadaniami a ich właściciele nie zgłaszali go, lecz po cichu korzystali do własnych celów. Być może takowy otrzymałeś. System obecnie nie posiada bugów w kwestii punktów, to wiem na pewno.

Dlaczego to ja mam być stratny z powodu bugu systemu? Zapłaciłem za te punkty, a teraz ich nie mam.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe numery robicie.

Od wczoraj zniknęło mi z konta 3000 pkt, a właśnie wczoraj wyzerowałem punkty ze stron i usunąłem ponowne przydzielanie, także nie z tego powodu zniknęły.

Dodatkowo ustawiłem 90 pkt na linka i system ochoczo pokazuje, że było 9 klików, ale w chmurce jest nadal 0.

Rozumiem, ze to wszystko przez moją przeglądarkę?

Edycja: Teraz także widzę, że na kilku innych linkach mam 0 plusów w chmurce, chociaż dodawane miałem jeszcze w poprzednim działającym systemie. To już jest absurd!

Dokładnie to samo jest u mnie w 100%. Też mam przeglądarke zmienić ?

Prinss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakieś jaja. Zmieniłem status profili na fb i g+ na prawdziwe, a administratorzy spowrotem ustawili mi je przed chwilą jako fikcyjne. To są moje prywatne prawdziwe profile na których mam swoich prtawdziwych znajomych. Masakra jakaś. Zmieniam powtórnie na prawdziwe, zobaczymy co będzie :)
Jak zmieniłeś jak tylko administracja może zmienić rodzaj profilu? Klikając w link, resetujesz status profilu, po czym my go moderujemy ręcznie i ustalamy, czy faktycznie jest prawdziwy, czy nie. Być może ktoś z moderujących uznał, iż Twoje profile nie kwalifikują się na prawdziwe. Nie mam kontroli nad wszystkimi poczynianiami zespołu.

Co do zerowania chmurek...mam zrobić print screen z panelu admina i wyświetlić, iż tylko nielicznym tak się stało? Od dawna wiadomo, że G ma tutaj ludzi, mogą robić co chcą widząc np start naszego systemu, a Wy wieszacie na nas psy za to, że udostępniamy Wam system, którego działanie zależy tylko i wyłącznie od woli G i F... radzę się zastanowić jeszcze raz nad tymi komentarzami. Do nich miejcie pretensje, nie do nas. Koniec rozmowy na ten temat. Stosowne informacje pojawią się jeszcze dziś. Z systemu korzystacie dobrowolnie, większość użytkowników jest zadowolona, my także z niego korzystamy stale i w nielicznych przypadkach zerowało nam chmurki i doskonale o tym wiemy, że to zależy tylko i wyłączne od ich woli. Tu nie ma bugów...albo G resetuje je sam albo ktoś oszukuje klikając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój profil Google

Twój profil Google został uznany przez administrację jako profil fikcyjny. Pamiętaj, zawsze możesz zmienić swój profil i upodobnić go do prawdziwego, gdy to zrobisz, zgłoś profil do moderacji jeszcze raz z poziomu ustawień konca, może wtedy status profilu zmienimy na prawdziwy.

Gratuluje - poczucia humoru. myślałem że jestem prawdziwy ?

jeśli zespół liczy na zdjęcia profilowe, to przykro mi ale tracicie w moich oczach dużo, numer telefonu też będzie niedługo potrzebny ? a może potem jeszcze regulamin ulegnie zmianie i okaże się, że moje dane zostaną sprzedane i miła Pani teleankieter będzie dzwoniła do mnie 150 razy dziennie z ofertą pianki do golenia, no prosze Was, bez jaj, jak już administrujecie profile ręcznie, to ustalcie jakieś realne ramy których trzymać się ma konto - znajomi w kręgach albo posty to mniej wartościowe rzeczy dla "realności" profilu niż zdjęcie ? chyba że w ogóle nie o to chodzi i macie jeszcze jakiś inny system oceny którego za Chiny ludowe nie zrozumiem ?

Pozdrawiam

Apo (fikcyjna osoba?)

.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zerowania chmurek...mam zrobić print screen z panelu admina i wyświetlić, iż tylko nielicznym tak się stało? Od dawna wiadomo, że G ma tutaj ludzi, mogą robić co chcą widząc np start naszego systemu, a Wy wieszacie na nas psy za to, że udostępniamy Wam system, którego działanie zależy tylko i wyłącznie od woli G i F...

a ja radze sie zastanowic nad Waszym podejściem. mi nie wyzerowało. mi nawet nie urosło!! ani FB ani Google PLus (bo ze 100 kilkudziesięciu kliknięć te 4 plusy to chyba marnie??). zapłaciłem Wam coś 150 zł za punkty i G z tego mam. nie oczekiwałem cudów, ale oczekiwałem że choć trochę to będzie działało.

a najlepsze że przez REWOLUCYJNYMI zmianami działało ok. teraz go shit a nie działający system.

sorry za ostre słowa ale Wasze odpowiedzi są żałosne (to nie nasza wina, to nam dziala itp itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności