Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

W pon napiszę ponownie o przebiegu prac nad punktami jakie wymieniłem.

To ile czasu jeszcze będziecie naprawiać system, który działał przed zmianami?

Wcześniej co 20 klik nie wchodził, a teraz co 20 klik wchodzi. To powinno być priorytetem do naprawy, ale nadal olewacie klientów.

To nie jest olewanie klientów. Po prostu w weekend nikt nie pracuje, wiesz? Prócz czasami mnie (tak jak dziś). Klikamy w systemie dzień w dzień i nam wszystko wchodzi, masz statystyki, one nie biorą się z kosmosu, każde kliknięcie w statystykach oraz w "kliknięcia" to kliknięcie zapisane w bazie z zapisaną prawidłowo konsumpcją punktów. Badamy sprawę (jak widać po moim poście z wczoraj, link). Jak podasz mi dobry sposób na sprawdzenie 1700 proxy pod kątem:

- zbanowany na +1

- odskakuje +1

to byłbym wdzięczny.

Po prostu uzbrojcie się w cierpliwość, bo ponad 80 jak nie 90% użytkowników nie ma takich problemów, jakie opisujecie. To są jednostkowe sytuacje związane z proxy. Jest to priorytet do naprawy ale...mamy weekend (już o tym napisałem na początku postu).

@prins (tak w ogóle, to podaj mi tu na PW cokolwiek co pozwoli mi Ciebie namierzyć, to odkryję z jakich proxy klikano w Twoje adresy)

To ja daje fragment webmaster tools dla adresu, któremu przydzieliłem niewiele punktów w systemie aby sprawdzić: link

Po prostu część proxy jest wadliwe. Dziś wyłącze pewne proxy na próbę do poniedziałku, ale na teraz to polowanie na czarownice, system testowania ich powinien być dopiero w pon/wt (wymieńcie mi zespół na inny to byłoby szybciej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
..., a tak z innej beczki.

Proponuję nie dodawać stron Fb z 0 poziomem like'ów gdyż jest to tylko strata czasu.

Chyba logicznym jest, że pierwszy like musi być dodany poprzez stronę główną Facebook'a bo inaczej nie będzie można klikać w żadnych skryptach. Mimo to ludzie nadal dodają strony z 0 like'ów i dziwią się, że im nie przybywa.

W FanPage'u z 20 też nie przybywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje nową usługę w formie ztargetowanych użytkowników. Rozumiem że pokazywanie adresów nie wyszło by na dobre ale pokazywanie tematyki strony? W wyszukiwarce na stronie wybiera się temat,kategorie,branże i dostaje się listę (ukryta same okienka) osób z danej branzy i sie klika. Dało by radę?

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten dziadowski system jakos wogole dziala? ani nie ida klikniecia lubię to ani plusy. masakra... kupiłem u Was punkty, ponad 100 zł poszło a nic z tego nie mam. bo i jedno i drugie nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten dziadowski system jakos wogole dziala? ani nie ida klikniecia lubię to ani plusy. masakra... kupiłem u Was punkty, ponad 100 zł poszło a nic z tego nie mam. bo i jedno i drugie nie działa.

U mnie nie działa konto Active, chociaż mam opłacone, napisałem do nich pare godzin temu, ale póki co nie odpisali jeszcze.

Mam widoczne że konto Active jest już włączone, ale opcje dla niego nie są dostępne.

Katalog Foto na Arfooo PR3 Katalog Fotografia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadania zostaną sprawdzone, ale patrząc na kod, to zadanie można wykonać. Sprawdzimy w praktyce jeszcze raz w określonych warunkach.

Co do płatności i braku natychmiastowych aktywacji kont premium: wina leży po stronie dotpay, który od jakiegoś czasu nie przekazuje nam danych na bieżąco, lecz nieraz z 2 dniowym opóźnieniem.

Problem z klikaniem jest dość złożony, dlatego trochę zajmie znalezienie samej przyczyny, która nie jest taka oczywista jak się wydaje. Na 100% problem leży w proxy, możliwe że w przekierowaniach ale i to jest sprawdzane i jutro/pojutrze powinniśmy być w stanie określić przyczynę problemu, ciągle żonglujemy dostępnymi proxy, zapisując kolejne, nowe dane podczas gdy klikacie.

Po usunięciu problemu - czy to zmianie sposobu klikania, bo może się okazać, iż będziemy musieli zrezygnować z proxy użytkowników - system FanCop kończy (o tym pojawi się oficjalne info) swój temat na tym forum i zaprosi użytkowników do wypowiadania się na wewnętrznym, FanCopowym forum.

Co do resetowania się chmurek i tego że nie rośnie a czasami nawet się cofa: bardzo dziwi mnie to, iż zwalacie winę na nasz system, kiedy to jest to globalny problem i wystarczy użyć głowy i poszukać:

https://groups.google.com/forum/?fromgroups...ers/XQ4y5F-mEHc

https://groups.google.com/a/googleproductfo...ton/60GEpVH7AFY

albo wygooglować sobie: "google +1 button resets" albo coś w ten deseń.

Jest to ewidentny błąd/celowe działanie G, tak więc tą kwestię zostawiamy. Ważne: zgodnie z danymi jakie udało nam się dostać, nikomu nic nie grozi od resetowania się chmurki, nie ma to negatywnego wpływu na rankingi. Gdyby tak nie było, plusowanie konkurencji byłoby prostym sposobem na zdjęcie ich z wyników -_-

Nadal pracujemy nad klikaniem i "nie mogę klikać" albo "nie zapisało mi kliknięcia" (tak jak wspominam na początku posta).

UPDATE: poprawione zostało kilka bugów w zadaniach, (w tym bug o którym pisał @marcin_) w trakcie dnia lekko zmienimy ich mechanizm na prostszy i lepszy. Po skończeniu prac pojawi się odpowiednia aktualność na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Google masz rację, bo tez mi znikały +y ale 4 dni temu raptem w chmurce przybyło ich 1/4 ogólnej liczby jakby własnie google przywróciło co zabrało wcześnij !!!

Mam jednak problem tego typu że po kilku kliknięciach w G+, dla Google+ oczywiście, wywala mi się komunikat

W stronę, którą teraz wylosowano, ktoś już musiał kliknąć około 20 sekund temu.

Odczekaj chwilę i kliknij w "Załaduj kolejną stronę do kliknięcia".

I nic się nie da z tym zrobić do następnego dnia. Następnego dnia 3-6 kliki i to samo.

6 / 50

(ilość kliknięć/limit dzienny)

Pozostało 45 kliknięć (szacunkowo).

Możesz zdobyć jeszcze 225 punktów.

Tu widać, że pozostało jeszcze trochę do kliknięcia na dzisiaj i zdobycia trochę pkt

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tu widać, że pozostało jeszcze trochę do kliknięcia na dzisiaj i zdobycia trochę pkt"

No właśnie nie, tam jest w nawiasie szacunkowo tak więc to, że masz tam 45 oznacza, że tyle było jakiś czas temu. W ciągu 1 minuty te 45 mogło być wyklikane przez innych. Tak więc nie ma problemu, po prostu jest mało stron/punktów a wszyscy chcą zbierać. Podkreślam jeszcze raz: szacunkowo = poglądowo i nie na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności