Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zrozumieliśmy się.

Słowa kluczowe zna tylko dodający, który definiuje je w PA "plusikowania".

Wasz skrypt pobiera stronę do plusikowania poprzez zapytanie o słowo kluczowe.

Tak mniej więcej plusikują użytkownicy. Wpisuje w G słowo którego szukam. Dostaję wyniki, oglądam stronę i ją plusikuję.

Tu nie byłoby elementu oglądania.

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mariusz - chyba jestem przepracowany bo kompletnie nie rozumiem o co Ci chodzi :-). Czy możesz mi opisać swoją propozycję przez formularz kontaktowy w systemie? Jak dobrze rozumiem, klikający musiałby oznaleźć właściwą stronę w SERP; nie istnieją funkcje które to zweryfikują; drugi problem - strona przecież może być na różnych pozycjach, niekoniecznie w top10.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji - nie dałoby rady wyeliminować zalikeowanych stron poprzez sprawdzanie w bazie czy już danej strony nie polubiłem? Bo aktualnie testując system zdarzało mi się natrafiać na już raz kliknięty button (i na pewno wcześniejsze polubienie pochodziło z Waszego systemu)

Ewentualnie polecam sprawdzić czy nie da się tego również sprawdzać poprzez javascriptowe zapytanie FQL metodą FB.Data.query (ale tutaj chyba trzeba mieć już zgodę usera)

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MB - większość wyświetleń już klikniętych/polubionych stron to efekt stosowania kilku systemów równocześnie (stąd jest to regulaminowo zakazane; zbieramy adresy z innych systemów, zarówno dużych jak i tych dopiero powstających, by blokując strony u nas móc uniknąć marnowania kliknięć Użytkowników) lub wcześniejsze samodzielne polubienie. Jeżeli jesteś pewny że w Twoim wypadku tak nie było, dziękuję Ci serdecznie za informację, przyjrzymy się temu bardzo szczegółowo.

Pozdrawiam, J.

P.S. Tak jak pisałeś, wymaga to akceptacji aplikacji, po której - dopowiem - można odciąć wszystkich Użytkowników jednym kliknięciem, stąd nie stosujemy tego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś pewny że w Twoim wypadku tak nie było, dziękuję Ci serdecznie za informację, przyjrzymy się temu bardzo szczegółowo.
Jestem pewien.

A co do realnych userów to faktycznie, przejrzałem listę fanów na nowych fanpage'ach i jest sporo realnych userów :)

Są nawet kobiety - i to całkiem całkiem, jak ktoś chce to może umówić się na kawę w celu wymiany doświadczenia w SEO ;-)

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś pewien, to zgodnie z obietnicą, na Twoim koncie wyląduje, hmm... 200 punktów :-) z bardzo serdecznymi podziękowaniami za pomoc w znalezieniu błędów, nad którymi usiądziemy jutro z samego rana. Wyślij proszę przez formularz kontaktowy namiar na swoje konto.

A co do realnych userów to faktycznie, przejrzałem listę fanów na nowych fanpage'ach i jest sporo realnych userów :) Są nawet kobiety - i to całkiem całkiem, jak ktoś chce to może umówić się na kawę w celu wymiany doświadczenia w SEO ;-)

Oj! Chyba muszę dodać w regulaminie, że systemu nie można używać w celach matrymonialnych, bo jeszcze mnie ktoś o sutenerstwo posądzi. ;-)

Cieszę się, że - podobnie jak inni - wśród Fanów masz gro prawdziwych kont; w tym kierunku staram się prowadzić system, aby do FanPage wprowadzał jak najwięcej realnej, a nie nadmuchanej wartości.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś pewien, to zgodnie z obietnicą, na Twoim koncie wyląduje, hmm... 200 punktów :-) z bardzo serdecznymi podziękowaniami za pomoc w znalezieniu błędów, nad którymi usiądziemy jutro z samego rana. Wyślij proszę przez formularz kontaktowy namiar na swoje konto.
Być może zdarzyło mi się na przykład zrobić unlike a potem ponownie kliknąć ponownie like w dany button - przez co macie jakieś zawirowania w bazie :)

Problem jest tego typu że ten obsłużony button pojawia się co parę kliknięć - dotyczy konkretnie 2 adresów - w tym przypadku przycisk pomiń za bardzo się nie sprawdza :( A co do punktów to dzięki, sam nie potrzebuję. Możesz przekazać je jakiemuś losowemu użytkownikowi :) Albo może to być osobnik o id = 310, ładnie reklamuję system na antywebie poprzez AdTaily (ciekawy patent na punkty z pp :) ).

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzymy się temu co mówisz bardzo szczegółowo jak tylko pozostała część teamu wstanie, jest 3-cia nad ranem. :-)
No to przecież 3-cia w nocy to najlepszy czas dla programisty :)

Nikt Ci nie przeszkadza, na dworze nie słychać gwaru, jesteś tylko Ty i Twój komputer :-)

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydziela Wam prawidłowo punkty do stron każdego dnia? Ustawiłem przyrost 200 w sobotę, a do tej chwili ilość punktów przydzielonych do strony wynosi 0. Średnio chce mi się każdego dnia stronom manualnie przydzielać punkty.

@jezu - masz zapchana skrzynke. Usuwalem konto pogladowe, ktore stworzylem po starcie systemu, by zobaczyc co to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quba, zgodnie z sugestiami Użytkowników - z którymi się w 100% zgadzam - algorytm przyrostów jest modyfikowany. Przyrosty będą teraz określone przez 2 liczby, czyli dzienny przyrost od-do, a ilość dodatkowych punktów będzie liczbą losową z tego przedziału. Wszyscy Użytkownicy z dotychczasowo ustalonymi przyrostami np. "50", będą mieli z automatu ustawiony przyrost na od 50 do 50, aby zachować dla Nich status quo.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quba, zgodnie z sugestiami Użytkowników - z którymi się w 100% zgadzam - algorytm przyrostów jest modyfikowany. Przyrosty będą teraz określone przez 2 liczby, czyli dzienny przyrost od-do, a ilość dodatkowych punktów będzie liczbą losową z tego przedziału. Wszyscy Użytkownicy z dotychczasowo ustalonymi przyrostami np. "50", będą mieli z automatu ustawiony przyrost na od 50 do 50, aby zachować dla Nich status quo.

Pozdrawiam, J.

Czy tak jak sugerowałem liczba będzie losowana każdego dnia przy pierwszym kliknięciu?

Uważam że po zmianie ustawień zakresów w ustawieniach liczba powinna być ponownie wylosowana przy pierwszym kliknięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tak jak sugerowałem liczba będzie losowana każdego dnia przy pierwszym kliknięciu?

Uważam że po zmianie ustawień zakresów w ustawieniach liczba powinna być ponownie wylosowana przy pierwszym kliknięciu.

Po zmianach będzie tak, że ustawiasz przyrost: od 50 do 100 i w kolejnych dniach przyrasta o np.: 55, 99, 75, 58, 87, 75, 50, 91, 73, 85, itd. Ty widzisz cały czas przyrost: 50-100, ale losowanie odbywa się podczas każdego przeliczenia.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności