Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

<24 informuje Cię, że nie będziesz miał sytuacji, że do strony będziesz miał przydzielone więcej punktów, niż system jest w stanie wykorzystać w ciągu doby.

Mam ustawione przyrosty i od momentu wprowadzenia Od-Do żadne punkty nie zostały przydzielone do stron. Tylko u mnie tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No ale po co Ci ta informacja, skoro system powinien przydzielac do stron punkty z automatu (z tego przedzialu, ktory ustawiles) raz na 24h (u mnie poki co jest z tym problem). Ustawiasz taka ilość, by system w ciagu 24h sie wyrabial, jakies sensowne przyrosty i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm :)

Zarejestrowałem się, troche kawałów poczytałem, parę punktów zebrałem, zobaczymy jak to się przełoży na moją stronkę ;-)

Pozdrowienia

edit: znajomi się skarżą, że zaspamowałem Wall'a z powiadomieniami CZEGO TO JA NIE LUBIE... :) hehhe

patent działa - gratki Jeżu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w miejscu gdzie jest informacja o czasie i jest teraz podawane < 24 godz. nie może być podany dokładny czas?

No dasz Użytkownikowi cukierka a ten spyta dlaczego nie dostał całego pudełka czekoladek. :-)

Możesz zrobić po prostu tak - dokładasz 100 pkt, jest <24h, dokładasz 500, jest <24h, dokładasz 600, jest 1 dzień - no i już widzisz ile zejdzie w pełną dobę - 1 dzień. :-)

Druga, WAŻNIEJSZA sprawa, żeby uniknąć takiej sytuacji, że jak dodasz punkty to zejdzie Ci w sposób nienaturalny 100 plusów w ciągu 5 minut, algorytm stara się rozrzucić przydzielone punkty w ciągu całej doby, w miarę możliwości. Dlatego raczej nie ma takiej sytuacji że dasz 10 plusów (100 pkt) i estymacja pokaże że "zejdzie" Ci to w minutę, tylko będzie schodzić po jednym co circa 2 godziny.

patent działa - gratki Jeżu ;-)

Dzięki. :-)

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie!

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi powie dlaczego nie mogę aktywować maila na facebooku?

Specjalnie założyłem sobie profil, chcę aktywować pocztę według instrukcji na faceplus.pl, a tam pojawia mi się tekst "Adres e-mail będzie wkrótce dostępny". Wie ktoś kiedy? Czekam już ponad tydzień. Niecierpliwy jestem trochę ;p

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was bardzo serdecznie,

Anpremio - w Programie Partnerskim udostępniamy Wam referer (czyli stronę, z której ktoś przyszedł i się zarejestrował), po to, abyście widzieli gdzie warto promować system. Pomysł powstał ze strony Użytkowników, którzy wykupują płatne reklamy by pozyskać poleconych i chcą wiedzieć, które strony przynoszą im aktywnych Użytkowników. Nie zawsze przeglądarki przekazują referer poprawnie, dlatego niekiedy wychodzą podstrony FacePlusa. My ze swojej strony zapisujemy w cookies adres referera podczas jego pierwszego wejścia na stronę.

/edit/ Przeklasa, Anpremio - dla starych kont nie było jeszcze tej opcji (adres strony odsyłającej), dlatego wprowadziliśmy ją dla poleconych od momentu wprowadzenia tej dodatkowej funkcjonalności (od wczoraj).

Karlosky - Facebook wprowadza niestety ograniczenia w mailu @facebook.com i nie są one dostępne od razu dla wszystkich. Najlepiej trochę poużywać konta i poczekać. Ja czekałem średnio 7-14 dni. Patrząc na dział "Ogłoszenia i Zlecenia", pojawiają się oferty zakupu hurtowego kont.

Pracujemy teraz nad kontami Loyal, wkrótce ta opcja będzie dla Was udostępniona.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za Wasze uczestnictwo w systemie!

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi powie dlaczego nie mogę aktywować maila na facebooku?

Specjalnie założyłem sobie profil, chcę aktywować pocztę według instrukcji na faceplus.pl, a tam pojawia mi się tekst "Adres e-mail będzie wkrótce dostępny". Wie ktoś kiedy? Czekam już ponad tydzień. Niecierpliwy jestem trochę ;p

Ja czekałem dokładnie 8 dni na aktywację od FB. Cierpliwości życzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się zrobić , żeby system odrzucał automatycznie i nie pokazywał już klikniętych lubie to ?

2. Czemu np. nie zlicza mi 3-4 klików pod rząd czy to jakiś debug czy taki plan?

3. Będzie możliwość dodania do 1 konta na faceplus - kilku kont google + / facebook ?

4. Dałoby się ustawić np. dla stronek jakiś limit czy to w google + czy facebook , że chce np. max 100 lubie to albo + i by pobierało automatycznie punkty z mojej puli dostępnych pkt?

Edit jeszcze

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać, że losuje dość często kliknięte Lubię to. Czasem i 3 pod rząd. Swoją drogą przy pierwszym kliknięciu pomiń zlicza jako klik, przy drugim już nie (np. jak wystąpi 2x kliknięte już Lubię to pod rząd).

Jeśli miałaby być możliwość podpięcia kilku kont, to musiałoby się to wiązać ze zmianą IP. Jeśli już robić takie coś, to powinno to wyglądać tak, że po wykorzystaniu konta (odklikaniu te około 2k razy) pojawia się możliwość zmiany w ustawieniach konta google oraz facebook + konieczna zmiana IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności