Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witajcie;

King - 1) tak, ale tylko wtedy, jeżeli zaakceptujesz aplikację, po której Cię zbanują :-), odnośnie Plusa się nie będę na razie publicznie wypowiadał, bo kod jest zmieniany przez Google co 2 dni. 2) Jeżeli jesteś mi w stanie podać konkretne przykłady i namierzymy jakiś błąd, z przyjemnością nagrodzę Cię dodatkowymi punktami. Punkty naliczają się wtedy, gdy klikniesz nieklikniętą stronę, nie pominiesz jej, a także poczekasz na odświeżenie strony. Odświeżenie punktów jest jak za "1 klik wstecz". 3) Nie, a na pewno póki nie będzie dostępnych globalnych mechanizmów, o których się dowiedziałem jakieś 5 minut temu, że ponoć są w wersji beta :-). Pamiętaj że 1 konto FacePlus = 1 konto Gmail = 1 konto Facebook i tej zasady MUSISZ się bezwzględnie trzymać i klikać WYŁĄCZNIE z konta podpiętego do systemu (w zakładce "Moje ustawienia". Użytkownikom się to jeszcze myli, dlatego mają problemy i pojawiające się już polubione/zaplusowane strony. Bardzo intensywnie pracujemy nad rozwojem, silnik bardzo korzystnie zmienił się na Plus ;-), wkrótce w swoim panelu zobaczycie bardzo pozytywne zmiany.

Anpremio - cała przyjemność po mojej stronie. Za niedługo czeka wszystkie osoby działające w Programie Partnerskim bardzo, ale to bardzo przyjemny prezent. Gwarantuję Wam, że będziecie nim zachwyceni :-) i bynajmniej nie chodzi tutaj o zapowiadane konta Loyal. :-)

goral88 - moje spostrzeżenia odnośnie kont twojlogin@facebook.com są mniej więcej takie same; podpowiem Wam tylko, że lepiej jest, gdy konta są prawdziwe, używane, z uzupełnionymi danymi, profilem, zdjęciem, choć trochę aktywne. Z moich doświadczeń takie konta szybciej akceptują. Spotkałem się z akceptacją maila po tygodniu, a gdzieś w amerykańskiej sieci słyszałem, że na nieaktywnym koncie ktoś czekał pół roku (horror); cóż, robią co chcą. :-/

Już wiemy, że dzisiaj zostanie przekroczona kolejna psychologiczna bariera 15.000 Kliknięć "+1" dziennie, a także zostanie ustanowiony nowy rekord Kliknięć "Lubię to", na poziomie ok. 13.500-14.000. Czekamy na wyniki do północy! Dziękuję Wam wszystkim za to że z nami jesteście! :-)

Pozdrawiam serdecznie, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo to klikanie wciąga prawie tak samo jak PiO :)

eM

Tylko z głową Panie, Panowie. Myślenie nie boli.

Jak to mówi król Julian.

"Bo trzema mieć coś we głowie a nie tylko na wierzchu" :)

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkty naliczają się wtedy, gdy klikniesz nieklikniętą stronę, nie pominiesz jej, a także poczekasz na odświeżenie strony. Odświeżenie punktów jest jak za "1 klik wstecz".

To chyba wyjaśnia fakt naliczania kliknięcia przy pierwszym wybraniu "Pomiń" oraz jego braku przy kilku pominięciach pod rząd.

@jezu: Dlaczego dostałem przed chwilą takowego maila: "Dawno nie klikałeś w naszym systemie!" na e-mail związany z kontem, które zostało usunięte na moją prośbę 3 dni temu? W każdym razie jeśli nie zostało, to nie mogę się na nie już zalogować. Jeśli natomiast zostało usunięte, to dlaczego automat dalej liczy je normalnie i wykrywa brak klików?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo to klikanie wciąga prawie tak samo jak PiO :)
No to jak, chcecie czytać posty PiO w ramce zamiast dowcipów? :-)
PS2 kto blokuje ten button +1 co X kliknięć ? Wy czy G ?
To tylko my - uspokajam. To jest tymczasowa odpowiedź na zgłoszony bug.
@jezu: Dlaczego dostałem przed chwilą takowego maila
Przepraszam, coś chyba źle kliknąłem, człowiek już nie tej daty :-), dałem do buglist, jutro będzie poprawione, będę wdzięczny jak dasz mi przez formularz systemowy znać, czy wszystko jest ok. Drugie konto z tego co patrzyłem działa w 100% poprawnie.

Statystyki z wczoraj są już zamknięte: przekroczyliśmy 200.000 kliknięć, mamy już niemal 30.000 kliknięć dziennie!

Dziękuję Wam, to nasze wspólne wspaniałe osiągnięcie!

Pozdrawiam, J.

P.S. Już wkrótce Konta Loyal i bonus dla PP, będziecie bardzo zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji jesli konto w systemie zakladalem na skrzynke email xxx@gmail.com to nie widze powodu dla którego ponownie trzeba klikać w link aktywacyjny przy zakladaniu konta google plus (w przypadku gdy obydwa adresy sa takie same). Byłoby to przyjemne ułatwienie :)

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak, chcecie czytać posty PiO w ramce zamiast dowcipów? :-)

Jeż jak dla mnie - to jeden dowcip powinien wyświetlać się na 3-5 kliknięć, bo stosunek 1:1 powoduje, że nie jestem w stanie go przeczytać... :P

PS. w ile minut robicie sto kliknięć +1 :P ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności