Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

@Davi - Nie dam rady podkręcić ilości kliknięć, ani wstawić wielu buttonów koło siebie, ponieważ wtedy system spotka dokładnie to samo, co kilka innych upadłych projektów zachodnich. Masowe bany, blokady kont, koniec projektu. Wiem że pokusa jest duża, ale w najbliższej perspektywie można liczyć raczej na to, że FacePlus będzie ewoluował w kierunku (nawet) mniejszej ilości, ale bardziej wartościowych kliknięć, a nie masówki. Tylko takie podejście zagwarantuje dobry rozwój, a nie szybki upadek.

@irhael - Na pewno możecie liczyć na to, że klikanie z wartościowych, prawdziwych kont będzie premiowane.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Może dla kont klikających w +1 oraz Lubię to dać trzecią opcję (i powiedzmy nazwać ją zalecaną), by przy klikach pojawiało się na przemian Lubię to i +1? Oczywiście bez wymogów - jak ktoś np. nie ma czasu i zalezy mu tylko na klikach +1, to będzie mógł to robić nawet gdy ma podpięte również konto fb. To tylko takie luźne dywagacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeż a przypadkiem fakt że wyświetlają się już kliknięte buttony lile/plus nie wynika z tego że te same strony są wrzucane na kilku kontach? Czyli jeśli dany url zostanie dodany na dwóch lub więcej kontach to gdy ja w niego klikam to zlicza mi tylko to pierwsze kliknięcie..a potem już niestety wyświetli mi się kliknięty button - i w tym momencie trzeba klikać ciągle to "pomiń"... co zresztą jest nieskuteczne bo ciągle się wyświetla ten button (być może wynika to z tego że dany url jest wrzucany nie na 1 koncie ale np. na 10...)

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mariusz - przyczyn może być kilka (niewłaściwy adres, adres z "www", z "http", z "/" na końcu, etc.), niewłaściwy kod na stronie, aktualizacja wyników z DC, ale analizując Twoją stronę... nie wiem czy zauważyłeś, ale masz dodane te same strony na różnych kontach (jedna dodaje, druga cofa - czyli jesteś "za" a nawet "przeciw"). Nie wpadłem na taką pomysłowość :-), oczywiście się przed tym zabezpieczymy. Ponieważ wcześniej o tym nie napisałem (po prostu na to nie wpadłem), oddaję Ci punkty z puli systemowej żebyś nie czuł się poszkodowany.

@Anpremio - proszę Cię o kontakt na gg, postaram się rozwiązać ten problem. Widzę że masz trochę wpisanych poleconych, wraz z widocznym charakterystycznym momentem od którego są widoczne referery, stąd na pierwszy rzut oka powinno wszystko działać ok.

@Quba - bardzo ciekawy pomysł, na pewno warty rozważenia w dalszej przyszłości, gdy już ukończymy pozytywne zmiany które Wam obiecałem; strony które ktoś klikał wraz z kliknięciami (których mamy pełną historię), mają w systemie pełną historię; to zabezpieczenie przed tym, że ktoś w obrębie jednego konta doda stronę, usunie, a potem doda ponownie, bez naszej wiedzy kto już w nią kliknął. W tym ujęciu, nie da się "zacząć od zera".

Strona promowana przez FacePlus.PL przekroczyła dzisiaj psychologiczną granicę 10.000 +1! To najwięcej z wszystkich polskich stron, dla porównania 2 razy więcej niż wikipedia.org, 3 razy więcej niż yahoo.com i 10 razy więcej niż google.pl!

Jeżeli nie jest to dla Was wystarczającą rekomendacją, miło mi poinformować, że wg. wyliczeń w ciągu ok. 1 miesiąca możemy być największą na świecie stroną pod względem klikniętych +1! Dziękuję Wam serdecznie!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeklasa - nie da się; 1 konto FacePlus = 1 konto @Gmail = 1 konto @Facebook. Nie można tego w trackie pracy z jednym kontem FacePlusowym zmienić, bo nie dopuszczamy sytuacji, kiedy w jednym profilu G/F jest połowa kliknięć, a w drugim druga połowa.

Czy można założyć drugie konto i zaimportować program partnerski?

Skoro nie można zmienić adresu, założenie drugie konta jest chyba jedynym wyjściem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności