Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Może mi ktoś wytłumaczyć taką rzecz:

Jeśli mam swój prywatny profil na facebooku i stworzę do niego stronę (np jakiegoś produktu), to czy odwiedzający tę stronę będą widzieć, że należy ona do mnie ?

Tak, będziesz miał po lewo opcje "admina", będziesz mógł usuwać komentarze czy też wpisy na tablicy.

Sorry, że się znów wcinam z moim pół-offtop'em, ale nie wiem czy się do końca dobrze zrozumieliśmy, więc wolę się upewnić D:

Napiszę może inaczej :) Mam swój prywatny profil na facebooku. Chciałbym stworzyć stronę pewnego bloga jednak nie chciałbym, żeby było widać, że jestem administratorem tej strony ani w moim profilu ani na stronie bloga. Po prostu nie chciałbym, żeby ktoś mnie kojarzył z tą stroną z imienia i nazwiska.

I tu jest pytanie. Czy da się tak skonfigurować stronę lub profil, aby nie były ze sobą połączone na zewnątrz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt nie bedzie wiedzial ze stworzyles jakas strone.

Nawet nie bedziesz mogl polubc wpisow na fanpejdzu bo i tak sie pokaze ze fanpejdz sam lubi wlasne wpisy.

Widzialem, ze jest opcja zeby pokazac kto jest adminem fanpagea bo niektore tak maja, ale sie nie interesowalem gdzie to sie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać z dnia na dzień coraz większe straty w ilości punktów do ilości kliknięć, tak jak by powoli Google się kapowało że to nie jest OK. Np. 30 - 8 i inne.

U mnie też duże straty w btn +1. Jednak tak miałam od początku wejścia w system. Stawiam na bezmyślność użytkowników: klikanie w niebieskie btn - co jest równoznaczne z zabraniem przyznanego wcześniej plusika

Ludzka kreatywność jest największym zasobem. R. Florida

Moderowany_katalog_stron_50.pngZapraszam do moderowanego katalogu stron i ogłoszeń: https://http4u.pl Podstawowy wpis za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Uspokajam, nie było żadnych negatywnych zawirowań ani banów, wszystko mamy pod kontrolą. Monitoring wszystkich plusów nie wykazuje niczego, czym moglibyście się niepokoić. Wszystko gra. Plusy na licznikach się zawsze wahają wg. stanu z dziś-wczoraj-przedwczoraj i jest to naturalne, stąd część z Was widziała wzrosty a część spadki.

Jeżeli chodzi o 10k plusów, to jest oczywista pokazówka i badanie granic. Zostało to osiągnięte tylko i wyłącznie systemem FacePlus, bez stosowania prymitywnych wymian o których piszecie wyżej. Technicznego tricku jaki został zastosowany na razie nie zdradzam, ale na pewno podzielę się nim z Wami w niedalekiej przyszłości. Przypominam że stosowanie FacePlusa z innymi systemami jest zabronione.

Ze względu na moją dzisiejszą całodzienną bieganinę po szpitalach i pogotowiach (sprawy prywatne), nie jestem w stanie bliżej odpisać na Wasze pytania; proszę o cierpliwość z kilkoma mailami do supportu do jutra lub dzisiejszej nocy.

Jak telefonicznie słyszałem w trakcie tej całej bieganiny, zespół pracuje teraz nad Kontami Loyal i rozszerzonym Programem Partnerskim; obie te funkcjonalności są na bardzo zaawansowanym etapie i będą za bardzo niedługo udostępnione.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie datacenter się ustabilizować :), stałe efekty przydzielania + widać po około 3~4 od wstrzymania się z przydzielaniem +, jeżeli jedziecie ciągle to zawirowania w wymianie informacji między datacenter są dosyć duże co widać dzisiaj po Waszych postach.'

Truv

brak sygnatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to tylko u mnie, ale...

Dzisiaj większość kliknięć w celu zdobycia pkt lubię kończy się wyświetleniem "potwierdź" i teraz po potwierdzeniu czasem tylko dostaję te 5 pkt.

Zazwyczaj ilość pkt nie wzrasta. Trafił mi się też przycisk lubie który klikałem kilka razy i zawsze wracał oczywiście bez przyznania punktów.

Dodam, że z systemu korzystam bardzo ekstensywnie, więc opisane problemy nie mogą wynikać z jakiegoś "przesadzenia" w klikaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak widzę nie tylko mi FB działa tragicznie...

Swoją drogą nie rozumiem pewnej kwestii ;) Jeżeli mam nowiutkie konto gmail i dodane do faceplus'a to dlaczego czasami pojawiają się niebieskie buttoniki? System przecież zapisuje jakie strony już "zaplusowałem" a więc po co wyświetla mi je jeszcze raz :>?

To samo tyczy się FB.

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyt. .. "nie wiem czy zauważyłeś, ale masz dodane te same strony na różnych kontach (jedna dodaje, druga cofa - czyli jesteś "za" a nawet "przeciw")"

Nie.

Strony mam owszem w obu kontach, ale plusikuje tylko z jednego.

Drugie jest na razie "uśpione".

Także jestem tylko "za".

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności