Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Sam pomysł i idea była dobra, choć może wymaga troszkę innego podejścia do sprawy. Chętnie widziałbym ten system dalej. Osobiście też myślę nad zmajstrowaniem czegoś w tym kierunku , pierwsze plany już mam, choć działającego troszkę na innych zasadach.

Blog o optymalizacji i projektowaniu stron internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam postępowałem bardzo ostrożnie a i tak dzisiaj mam wyzerowane

To właśnie nie z Twojej winy Ci wyzerowało, tylko innych, którzy klikali nieostrożnie na Twojej stronie. Przecież za bardzo nie mieli w jaki sposób połączyć Twojego klikania ze stronami promowanymi przez Ciebie...

To jest właśnie wada takiego systemu, że bycie ostrożnym wcale nie gwarantuje, że wszyscy będą korzystać z tego prawidłowo klikając na naszych stronach...

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym :)

Ja oczywiście mam nadzieję, że system będzie dalej rozwijany. Musimy pamiętać, że jest to bardzo świeża tematyka i jak na razie wszyscy poruszamy się po omacku.

Osobiście byłbym za tym, żeby mocno ograniczyć ilość dziennych kliknięć. I tak większość z nas wykorzystuje plusy na swoje prywatne strony, więc uważam że wszyscy się zgodzą z tym, że lepiej mieć przyrost powolny i niewielki ale stały i stabilny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknięcie +1 na stu różnych stronach w 5 minut na pewno do naturalnych nie należy...

A jak z lajkami na FB? Też macie takie spadki?

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy,

Niepotrzebnie panikujecie :-), jasne było że będziemy w jakiś sposób zauważeni, pytanie brzmiało tylko: kiedy? Po prostu postępujemy teraz zgodnie z planem, który opracowaliśmy wcześniej, przygotowując się na ten moment, aby nie było "myślenia" po fakcie.

Dzisiaj w granicach 10-12-tej GMT+1, potwierdzam, w wypadku NIEKTÓRYCH stron, zostało obciętych ok. 20%-40% plusów (pozostałe trzymają się świetnie). W statystykach jak na dłoni widać, że były to plusy:

- Które przyrastały po 100 i więcej dziennie, bez opamiętania

- Które były klikane z kont, mających b. małe odstępy pomiędzy kliknięciami, bez opamiętania

- Które były nabite z kliknięć bez pokrycia moim trickiem (te 10k na głównej - podczas gdy realnie powinno być ok. 200, do czego mam nadzieję zejdzie - ciekaw byłem czy muszę nabić milion aż zauważą :-P)

To wszystko pokazuje Wam, że każdego narzędzia należy używać z głową, a nie walić punktami jak popadnie i klikać co sekundę.

Z dniem dzisiejszym zmieniamy tymczasowo zasady, i tak:

- Wprowadzone zostaje ograniczenie kliknięć do 50/dzień

- Wprowadzone zostaje Ratio 7/10 Plus, 7/10 Like - uwaga, tymczasowo

Proszę Was wszystkich o spokój i rozwagę i nie podniecanie się krzykami tych, którzy klikali bez opamiętania. Nie konsumujcie aż tak wielkich ilości punktów i nie klikajcie botami (na prawdę, nie chcę wprowadzać dalszych kodowych ograniczeń). Proszę także o uzupełnienie pola "adres profilu" w "Moje ustawienia", wkrótce będzie to wymagane do możliwości klikania.

Jednocześnie wprowadzamy dla Was nowy Program Partnerski. :-)

Użytkownicy klikający z adresu faceplus.pl/?a=rejestracja&pb=twoj_hash, otrzymują komunikat:

nowy-pp.jpg

Nowy Użytkownik który wejdzie z Waszego linka partnerskiego, otrzymuje więcej, niż gdyby zarejestrował się bez Ref-a. Bijący w dół licznik jest silnym motywatorem do rejestracji z Waszego refa. Szacujemy, że będzie to bardzo dużą zachętą do rejestracji i pierwszego klikania. Licznik domyślnie idzie od 100 w dół co sekundę i zatrzymuje się na 50 (z zaokrąglenia - liczba Like i Plus podana poniżej, jest o 1 mniejsza). W momencie rejestracji, na określonym stanie licznika (np. 80), Użytkownik ma możliwość otrzymania po 40 pkt. Like i 40 pkt. Plus, pod warunkiem, że aktywuje odpowiednie konto i kliknie z niego jedną kolejkę (50 razy). Gratisowe punkty są oczywiście brane z puli systemowej, a nie z Waszej. Dla dużych Partnerów (od 100 Poleconych), istnieje możliwość negocjacji wartości początkowej licznika, w granicach rozsądku.

Mam nadzieję że zmiany Wam się podobają. :-)

Proszę o zrozumienie w obniżeniu ilości kliknięć. Sami widzicie, że jest to konieczne - początkowa euforia i boom się skończyły (choć myślałem że będzie to tydzień temu), teraz musimy włożyć w to odrobinę większy wysiłek. Nie zdemotywujcie się :-), jak na wykresie kliknięć zobaczycie znacznie mniejsze wartości, po prostu już nie mogę pozwolić na klikanie ile popadnie. :-)

Pozdrawiam Was serdecznie, J.

P.S. Strony wielokrotnie powtarzające się o które kilku z Was pytało, to strony z "ogonka" systemowego, ratio, do testów. Jeżeli ktoś ma do zaimportowania kilka tysięcy adresów z dynamicznym Open Graph, nie ma problemu, możemy podbić. :-)

P.S.S. Facebook wprowadził odpowiednik Kręgów. Polecam się zapoznać.

Edit: Re: Down: Oczywiście, ma 5k, a powinna mieć 200 sztuk. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje strony na facebook trzymają się dobrze - ale oba profile są ustabilizowane, codziennie odwiedzane - może dlatego?

Btn +1 bardzo duży spadek. Przykład 347 - zostało 147

234 - zostało 96

43 - zostało 2

itd.

Btn +1 chyba sobie odpuszczę

Facebook - zostało mi 460 punktów do wykorzystania (+- 65 klików)

:glaszcze:

Ludzka kreatywność jest największym zasobem. R. Florida

Moderowany_katalog_stron_50.pngZapraszam do moderowanego katalogu stron i ogłoszeń: https://http4u.pl Podstawowy wpis za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno; w FAQ dodałem informację o DataCenter i ich stabilizacji oraz różnych przyczynach innej ilości plusów niż kliknięć (przypominam, że wartość rynkowa plusów jest obecnie c.a. 5-krotnie większa niż wartość rynkowa like). Oczekiwanie na natychmiastowy efekt i plusiki przypomina te słynne telefony do jednego z swl-i "wczoraj dodałem stronę do waszego systemu, dlaczego jeszcze nie jestem na pierwszym miejscu?" :-)

an000 -

1) Facebook -> Stwórz stronę (dostajesz url: facebook.com/pages/numerek/)

2) FacePlus -> Moje strony Lubię -> dodaj stronę (wpisujesz url, który dostałeś powyżej)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności