Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pqar, wyszło szydło z wora :-), jak w dowcipie na który wreszcie któryś z Was trafi:

- Synku, Ty palisz, pijesz, ćpasz?

- Nie mamusiu, eee... Like do "Kocham papierosy", "Anonimowi Alkoholicy" i "Ganja Power" dodał się przez FacePlusa :-)

Dobra, dobra. ;-)

A poważniej, to zdjąłem punkty z tej strony która jest wg Waszego uznania niestosowna i muszę delikatnie wytłumaczyć właścicielowi że jest nie do końca zgodna z regulaminem; proszę abyście publicznie nie pisali adresów stron które uczestniczą w systemie (czy to swoich, czy to innych Użytkowników), żeby nie szkodzić ich właścicielom. Strony i profile będą moderowane półautomatycznie, a w niepewnych sytuacjach także ręcznie. Prawdopodobnie wprowadzimy także przykre ratio dla kont "charakterystycznych" dla dzisiejszych cięć.

Z tych rzeczy które wdrożyliśmy "na już", to macie - wiem że część pochwali, a część będzie krzyczeć - licznik idący od 3-10 sekund do zera. Ten czas pomiędzy kliknięciami musicie niestety lub stety przetrzymać. W zdobywaniu punktów Lubię nie jest to konieczne.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie spora strata czasu i energii, zarówno właścicieli systemu jak i wszystkich klikających. wystarczy przecież prosty mechanizm sprawdzający proporcje ilości klikniętych plusów do ogólnej aktywności na koncie (gmail, google+, inne usługi) i całe klikanie, poprawianie systemu, dodawanie odstępów czasu na marne... ale to tylko moje skromne zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norma, tak jak we wszystkim. Trzeba udawać "prawdziwe" klikania, a nie zakładać 10 kont. Według mnie to niewporządku. Mam normalne konto, prywatne, klikam z niego, a jacyś .... zakładają sobie 5 kont, żeby nabić sobie więcej punktów w faceplusie. Skoro administrator nie potrafi kontrolować takich kont to powinien potem zwracać punkty jak jakieś konto zostanie wyzerowane. W przeciwnym wypadku ten system szybko upadnie, w Google nie pracują przecież debile. Weźcie się w garść. Konto z 0 znajomymi i 100 plusami dziennie od razu rzuca się w oczy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, także uważam że to nie w porządku. Jak to jeden z moich programistów powiedział, doskonale pamiętając bany sprzed 3 lat, "to już jest Polska". Zawsze znajdzie się ktoś kto kombinuje i chce coś uzyskać kosztem innych.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co się tak spinacie. Nikt jak do tej pory nie zakazywał tworzenia sobie kont na potrzeby systemu. Była tylko sugestia, że żywe konta będą bardziej wartościowe. Każda logicznie myśląca osoba wiedziała o tym. Wg mnie dotychczasowy czas życia systemu to tylko i wyłącznie testy, które miały na celu sprowokować jakieś ruchy ze strony google. Limity klików wg mnie celowo były wysokie. Nie ukrywam, że ciekawiło mnie co się stanie z kontem, które nie ma praktycznie żadnej aktywności i codziennie klika 100 razy +1 w niedużym odstępie czasu. Jak na razie nic. Wartościowych stron póki co nie mam zamiaru plusować żadnym systemem. Będzie jeszcze na to czas, gdy zbierze się odpowiednią ilość wiedzy na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką propozycję (która prawie na pewno nie przejdzie).

Zlikwidować możliwość handlu punktami.

Zniknie 99% fałszywych kont i kretynów klikających 100 plusów na minutę, co wymiernie przełoży się na jakość systemu.

Dodatkowo proponowałbym napisać krótką instrukcję, jak pracować aby mieć efekty.

Wystarczy raz na jakiś czas poświęcić trochę czasu, zalogować się na konto G, skorzystać z poczty, terminarza, wypełnić info w profilu. Jednym słowem tworzyć historię konta.

Dodatkowo zachować zdrowy rozsądek przy plusikowaniu (robić to np. przy okazji przeglądania stron, pracy itp), tak aby rozłożyć to w czasie.

I tego typu wskazówki dla osób, za które trzeba myśleć.

Pozdrawiam,

eM

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, także uważam że to nie w porządku. Jak to jeden z moich programistów powiedział, doskonale pamiętając bany sprzed 3 lat, "to już jest Polska". Zawsze znajdzie się ktoś kto kombinuje i chce coś uzyskać kosztem innych.[...]

Chwila, chwila. Sam pisałeś, że czekasz na kilku "graczy" powyżej 100-tu kont, mam rozumieć, że to jakieś wielkie rodziny, kuzyni? Rozumiem, że konta prawdziwe powinny być bardziej bezpieczne, może nawet wyżej oceniane przez system, ale w przypadku bawienia się z jednym kontem "zabawa" staje się całkowicie nieopłacalna. Nie ten target, nie to forum. Tym bardziej, że prawdziwe konta będą się szybko kurczyły o tych znajomych, którym nie uda się wytłumaczyć nagłego zamiłowania do malowania pazurków i homoseksualizmu ;-)

ps. Się nie spinam, wierzę że Jeż swoją osobą gwarantuje nie tylko pijar, ale i solidność, słowność. I chcę wierzyć zapewnieniom, że dobrze "odpicowane" konta ze znajomymi, tablicą, etc. będą w systemie równie bezpieczne jak prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konieczne (moim zdaniem oczywiście) jest wprowadzenie losowej ilości dostępnych klików danego dnia (od 1 do x), a nawet z podziałem na godziny. Przykładowo przy pierwszym logowaniu dostałem 5 dostępnych klików i zaproszenie do logowania za losowe 3 godziny, gdzie dostanę kolejne losowe 5.

System to jedno a jakość kont G to drugie.

Według mojej oceny statystyki "aktywności"konta będą/są znaczące dla jakości plusików.

W końcu to sztab ludzi opracował, mając do dyspozycji największe statystyki na świecie i pomimo naszej pomysłowości (Polaków), jesteśmy jeszcze jeden krok za G.

eM

Ps. I wprowadź "symulację" słów kluczowych, o czym kiedyś pisałem.

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności