Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

@Piotr Mariusz - w tym wszystkim brakowało mi Twojego ciętego języka. Oczywiście chodzi o szejków z haremami (a poważniej, to masz na mailu, nie będę zdradzał pewnych faktów, ale póki co nie ma w systemie żadnego Użytkownika z przysłowiową "setką kont"). Tak jak dwa tygodnie temu nic nie wskazywało na to, że konta które będą "wyglądały na prawdziwe" (będą miały znajomych, publikowały coś z różnych IP, korespondowały ze sobą, etc. - po prostu "żyły") i będą użytkowane jak prawdziwe, będą gorzej traktowane, co więcej, nadal niewiele na to wskazuje (od strony samego algorytmu). Dzisiaj zobaczyliśmy że są źle traktowane nie tyle konta "wyglądające na prawdziwe", ale wszystkie te konta - i prawdziwe i nie - których właściciele nie mają umiaru, czy to w plusowaniu kogoś, czy to w plusowaniu siebie. Nie ten target? Wręcz przeciwnie (informacje w mailu).

@Mariusz, @quba - Dziękuję za Wasze cenne uwagi.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Do tych co narzekają że mają w profilu że lubią manicure i damskie kosmetyki:) Naprawdę nie umiecie ustawić widoczności niektórych działów na "tylko ja"? Przecież większość idzie i tak do kategorii "Ulubione zajęcia i zainteresowania - Inne strony któe lubisz" ograniczyć jej widoczność dla wszystkich oprócz siebie i po sprawie, po co wy się za tego pejsbuka zabieracie:P

Strony www, sklepy internetowe, pozycjonowanie.

Agencja interaktywna Toruń -

https://e-infonet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle.. czemu znikł +1 z faceplus.pl??? Boicie się banów???

Ja też chciałbym znać odpowiedź na to pytanie.

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie systemy są do niczego jeżeli jest więcej plusów dziennie niż odwiedzin strony w ciągu doby i dodatkowo czas plusów nie pokrywa się z czasem aktywności strony. Google doskonale zna statystyki naszych stron i wnioski są oczywiste... Google będzie dalej usuwał nielegalne plusy pomimo naszych wszelkich kombinacji.

Taka jest rzeczywistość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, google też zna nasz profil psychologiczny i ocenia kto jest psem ogrodnika i nie mógłby w życiu nikogo zaplusować.

Google dobrze też wie, że niektórzy tutaj to homofoby i w życiu nie kliknęliby w stronę o ciotach.

Poza tym podobno jeżu pracuje w Google i niedługo wszystkich nas dop...oli.

Zawsze uważałem, że Google chciałoby być chociaż w 10% tak mądre jak niektóre teorie na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można zmienić główny e-mail. Zmieniłem go ale przy zbieraniu punktów " Potwierdź że, jesteś zalogowany na konto ...... i przechodzę dalej."

Oraz drugie pytanie co do klikania lubię to, za każdym razem gdy kliknę to muszę potwierdzić, czy już "nie czają się na moje konto" aby je zablokować?.

Pozdrawiam.

Myślę że oferuję naprawdę wytrzymały worek bokserski lub worek treningowy dla małych i dużych Facetów lubiących kobiety ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 15 godzin temu zalogowałem się na tej stronie i wykonałem 50 kliknięć na google +, następnie dało mi to razem około 400 kliknięć.

Do teraz cały czas zalegają na moim koncie a ja mam zero. Chciałbym się dowiedzieć też jak dokładnie działa ten program tzn. dostane 400 + na google ale na całej mojej stronie www czy na profilu (jestem nowy i nie wiem do końca jak to działa). Następnie chciałbym się też dowiedzieć gdzie to można sprawdzić nie licząc waszej strony (chodzi mi o sprawdzenie ile mam tych + na google).

Pozdrawiam +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc poprostu przyznaje sobie ilość punktów na 24h i czekam jak ludzie klikną ?

I czy dodaję moją główną stronę czy też podstrony. Widzę że na faceplus jest ikonka ile mam plusów a jak to sprawdzić na stronie google (profilowej przypisanej do danej strony).

W tym momencie zniknęło mi 40 punktów a więc powinienem dostać 4 plusy a nic takiego nie nastąpiło, dalej mam 0. Czym to jest spowodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności