Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy o tym już było, ale w plusach często nie ładują się strony z nowym plusem do kliknięcia i klikam ciagle pomiń żeby załadowalo się nowe okno, to wina słabego internetu może? Bo raz mam lepszy sygnał, raz gorszy i pamiętam że za pierwszym razem każdy plus sie pojawiał i każdy był wliczany - odnosnie tego wliczania klikniętych plusów i "lubię to" też - kliknięte plusy nie są wliczane do tych plusów pod tym oknem do klikania, czasem tylko co trzeci plus i lubie to mi sie dolicza do tego zbiorczego zestawienia ile ze 100 dzisiaj kliknelam.

Mogłaby się pojawić na stronie instrukcja dla amatorów jak to zrobić żeby na dodanych stronach pojawiały się plusy i "lubię to" z kliknięć innych osob, bo wcale to nie jest jasne. Mam to zrobić w "Moje strony lubię"? Jak...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Może czegoś nie rozumiem, ale do plusowania muszę być zalogowany na konto Gmail. Więc loguję się na to konto, w Faceplus przechodzę na klikanie plusów i wtedy z konta Gmail jestem wylogowywany. Co prawda robię to w maszynie wirtualnej, ale to raczej nie powinno mieć znaczenia.

Nie wiem też czy dobrze rozumiem ideę ale system ma chyba jeden słaby punkt - mail z faceplusa przychodzi na konto gmaila, więc Google może bardzo łatwo sprawdzić które konta biorą udział w systemie i skutecznie zerować +1

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anpremio - Są gotowe, ale na platformie testowej. Wytrzymaj jeszcze odrobinę. :-P

@Jadwiga - Plusy powinny się ładować automatycznie, nie mam żadnych innych zgłoszeń tego problemu. Prawdopodobnie problem leży po stronie przeglądarki.

@websign - To jest nasze zabezpieczenie, przed omyłkowym klikaniem z drugiego konta. Pierwsza strona po kliknięciu "Zbieraj punkty" to przypomnienie, że musisz być zalogowany na to konto które podałeś w profilu oraz automatyczne wylogowanie (gdybyś przypadkiem z przyzwyczajenia kliknął "dalej" będąc zalogowanym na niewłaściwe konto) - stąd Użytkownicy musząc się na tym etapie zalogować (dodatkowo nawet uzupełniamy właściwy adres w linku do logowania w gmail), mają najbardziej sugestywne przypomnienie że muszą być zalogowani na w 100% właściwe konto, które możemy później zwalidować i aby uniknąć sytuacji, że część plusów jest na jednym koncie, część na drugim. Odnośnie zabezpieczenia, nie ma innej opcji. Analogicznie jak w FB - albo mail, albo aplikacja, i po jednym i po drugim można wykryć. Nie ma opcji absolutnie pewnej, nawet w wypadku iframe po stronie domeny klienckiej, można dojść po rekurencyjnym parencie, jaki jest faktyczny adres; są tylko opcje bardziej pewne, nasza działa. :-)

Już dochodzimy do 1250 Użytkowników i zbliżamy się do pół miliona kliknięć! :-) Dziękuję Wam wszystkim za zaangażowanie! :-)

Pozdrawiam serdecznie! J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo gugle kasuje plusy sztucznie nabite :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś będzie miał zawsze po 50 nabitych, to podejrzane. Ja staram się trochę chodzić po innych stronach i też dawać po kilka + dziennie innym stronom, czy to coś da - zobaczymy.

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dużo wcześniej zauważyłem że Google dopadło FacePlusa... szkoda klikać bo za kilka dni wszystko zabierają...

W FacePlusie konto GMail z którego codziennie klikamy jest na stałe przypisane i nie można go zmienić co ułatwia Googlowi sprawę. Gdyby używać kilka kont to wyglądało by na bardziej naturalnie a tak mamy na jednym koncie GMail 1500 plusów miesięcznie (30 dni x 50 plusów).

Może ekipa FacePlusa to rozważy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności