Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym także poddać pod dyskusję pytanie: Czy warto zerwać z anonimowością adresów?

Myślę, że dla polityki serwisu, który ma ambicje być naj-naj na rynku, ważna jest przejrzystość. Mnie to nie dotyczy, mam ukryte like w profilu i nieszczególnie mi zależy na reputacji konta google, ale dla normalnych userów to chyba istotne gdzie i do kogo "linkują". Inna sprawa, że wtedy statystyki spadną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
praktycznie nie tknęło stron które "przeczyściło" tydzień temu

No właśnie przeczyściło tydzień temu a teraz wyzerowało do stanu po ostatnim czyszczeniu.

Mam podobnie (czyszczenie w 90%).

ZielonyKatalog PR 4 - tylko 3,76PLN (2,50).

Limey.pl - katalog stron (2,46PLN (1,50)  || 0-z.pl - artykuły do przedruku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam banalne pytanie - jak przydzielić punkty do stron bo coś mi dzisiaj nie wychodzi. Jestem na zakładce punkty plus, mam 2 strony, wprowadzam punkty w formularzu (dla obu mam czas < 24 godz.) nie ma żadnego submita, po wejściu z powrotem w prawym menu na strony plus mam z powrotem 0 i informację, że strona nie posiada przydzielonych punktów.

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konta Loyal za moment będą.

@Piotr Mariusz - Dzięki za głos.

@Rzeźniczek, @bybek5 - Czy cokolwiek spadło w Webmaster Tools?

@websign - Nie ma submita, bo po wpisaniu dowolnej wartości i naciśnięciu Enter, lub odkliknięciu, wartości się same zapiszą, bez konieczności submitowania.

@kob22 - Wczoraj liczba osób klikających plus/like to ok. 350/250. Lojalność 7-dniowa c.a. 2x wyższa. Codziennie dochodzi 30-90 nowych Użytkowników. Zwróć uwagę, że nie jest to SWL, tutaj nie jest ważne ile było osób "wczoraj", ważne jest zechce być "jutro". Jutro będzie kolejny mailing. ;-)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truvati, Elpav - W niedługim czasie przedstawimy Wam alternatywne rozwiązanie do klikania, które z tego co pamiętam było przetestowane w Chrome. :-)

Pozdrawiam, J.

P.S. Choć na Waszym miejscu byłbym bardziej ostrożny w korzystaniu z tego trylionowego trojana panującej wyszukiwarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się w ogóle zmiana nie podoba :/ . Klikam już dobre 2-3 tyg non stop codziennie w różnych godzinach i odstępach a tu w ogóle pokazuje , że nie klikałem w ogóle i jeszcze zmniejszenie pkt i że można tylko 50 lubie to dziennie dać lipa ;<

Wychodzi to 25 lubie na dzien to nawet polowa fan pageow nie dostanie lubie to :)

Przy tylu moich fanpage'ach to naprawdę mało jeśli by to było wprowadzone do g+ to miałoby to jakiś sens ale do lubie to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności