Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

W 100% się z Tobą zgadzam Davi.

Maksymalna dzienna liczba kliknięć Lubię wynosi od teraz 100 kliknięć dla kont Standard i 150 kliknięć dla kont Loyal. :-)

Ratio nie zostało zmniejszone, po prostu dla kont Standard powróciliśmy do czasowo zmienionego stanu rzeczy sprzed zeszłego czarnego wtorku (5/10, realnie 6/10, bo jest PP), a dla kont Loyal podnieśliśmy do 7/10 (realnie 8/10, bo jest PP).

Rzezniczek - no widzisz? :-)

Pozdrawiam, J.! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Chyba pkt wyzerowało ale Jeżu pewnie to naprawi - a mam jeszcze takie pytanie ten przyrost w lajksach od do to jesli tam wpisze np. od 10-12 to mi będzie przyrastało codziennie o tyle?

Fajna by była opcja np. ustawienia wg. ilości lajksów chodzi mi o fanpage tak jak alfabetycznie by tam gdzieś mogło się ustawić ze zamiast tego na rosnąco czy malejąco wg lajksow :)

A jeszcze by mi się przydała opcja Max lubie to dla fan page np. ustawić do 100 i jeśli to przekroczy to automatycznie wyłącza do klikania u innych użytkowników :)

W sumie można by to też zastosować do + od Google'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Davi -

Przyrost oznacza ile PUNKTÓW będzie dziennie przyrastać; jest to wyrażone 2-ma cyframi, np. przyrost "od 10 do 20" oznacza, że będzie codziennie dodawać się inna losowa liczba pomiędzy 10 a 20. Celowo wprowadzone są tutaj PUNKTY a nie Lubię/Plusy, żebyś mógł sobie sprytnie to skonfigurować, np. dając przyrost 3-4 masz 1 klik na ok. 3 dni. Dając na 10 stron przyrosty 0-10, wchodzą Ci średnio 1 klik na 2 dni, ale zwróć na to uwagę że w różnej kolejności (bo się różne liczby wylosują). A mając 10 stron, jak ustawisz sobie ręcznie punkty: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 i wszędzie przyrosty na 1-1, to będziesz miał po kolei codziennie jedno kliknięcie na kolejne podstrony. Możliwości konfiguracyjne są ogromne.

Z punktami jest już ok, wystarczyło przelogowanie (i przeliczenie). :-)

Odnośnie pozostałych - dzięki za pomysły, są dobre, ale musimy teraz zająć się kolejną niespodzianką związaną z ostrym podwyższeniem (globalnie) jakości kliknięć. Na pewno do przemyślenia/wprowadzenia w wolnej chwili.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przeklasa -

Przeloguj się, przeliczenie było.

Warunki do spełnienia do uzyskania konta Loyal masz w zakładce "Moje konto", są to:

- Aktywność - co najmniej 1 kliknięcie dziennie przez 15 dni, w ciągu ostatnich 30 dni

- Zaangażowanie - w ciągu ostatnich 30 dni, co najmniej 3 różne osoby (różne IP) weszły z Twojego linku partnerskiego (jest to logowane od kilku dni), nie ma znaczenia czy się zarejestrowały; planujemy zwiększenie do 10

- Uczciwość - brak ostrzeżeń (odkliknięcia, dodawanie stron do innych systemów, klikanie w innych systemach, dodawanie stron niezgodnych z regulaminem, etc.) w ciągu ostatnich 14 dni

Edit: No mówiłem przecież (odnośnie pkt.). :-) Jak przejdziesz na stronę "Moje konto", to masz analizę Twojej lojalności (do kont Loyal) i widzisz, które elementy trzeba poprawić żeby mieć konto Loyal (wyższe ratio, więcej kliknięć i niższe prowizje przelewów).

Poza tym, Panowie, dogadajcie się. Widzę że ładnych parę osób ma deficyt w punktach Lubię, a nie interesuje ich Plus. Parę ładnych osób ma deficyt w punktach Plus, a nie interesuje ich Lubię. Dogadajcie się i po prostu wymieńcie się punktami. :-)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiększenie kliknięć dotyczy Lubię (pisałem w pierwszym poście na stronie). Plusy musimy na razie pozostawić na obecnym poziomie.

Wrzuć bannerek do stopki (bo tylko tego Ci do konta Loyal brakuje), 3 osoby klikną i otrzymasz konto Loyal :-) i oba ratio 7/10, i limity zwiększone o połowę: Plus: 75/dziennie, Like:150 dziennie.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przeklada - odliczanie czasu jest dlatego, że button fizycznie pojawia się w momencie załadowania strony, ale jest "zasłaniany" przez licznik przez ok. 3-10 sekund. Analogicznie, jak wchodzisz na stronę i widzisz button, klikasz go dopiero po paru sekundach, a nie po ułamku sekundy od wejścia na stronę. Musi to dotyczyć także pierwszego kliknięcia.

@Piotr Mariusz - nikt nie zgłaszał w tym błędów; jeżeli zauważyłeś jakiś problem, opisz proszę mailowo (nie wiem dokładnie czy chodzi Ci o kliknięcia wejścia na PP, czy naliczenia punktów w PP).

Pozdrawiam, J.

Edit: Literówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności