Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
No właśnie nie wiem. Ciągle mi punkty Plus schodzą na minus...

Ułatwiłbyś nam zadanie, kontaktując się na support i podając nazwę konta, pomogłoby to zlokalizować błąd. Albo chociaż PM na tym forum.

Update: wszystko jest ok...po prostu widziałeś ujemne kiedy to było poprawiane. Teraz jest ok, masz jeszcze kilka kliknięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone na Twoim koncie - widzę że już wyczerpałeś limit. :-) Działa ok.

No wyczerpałem, wyczerpałem, ale za dnia, jak 2 razy przydzieliłem wszystkie punkty G+1 stronom (do zera), to dwukrotnie zabrało mi więcej, niż miałem, przez co dwukrotnie miałem punkty ujemne. Nabijając kolejne plusy po prostu zmniejszałem ten debet, a później nabijało mi na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Jeż, webmaster tools to jedno, a ikona z chmurką to drugie, osoba wchodząca na moją stronę widzi w chmurce np. 15 plusików, ale skąd ma wiedzieć, że w webmaster tools jest ich np. 30, wiarygodność strony na tym, traci. A z moich analiz z ostatnich dni jasno wynika, plusy nabite podczas naturalnej wymiany zostają, a te z systemu, choćbym dawał przyrost po 1 dziennie i tak znikają. To jest tylko moja opinia podparta obserwacją. Niestety, ale wolę znaleźć kilka osób i powymieniać się z nimi plusikami, niż klikać godzinę, aby później nic z tego nie było. Ale sam pomysł na system był super, i za to dużyyyyyy PLUS :)

Blog o optymalizacji i projektowaniu stron internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plusy nabite podczas naturalnej wymiany zostają

Mam jeszcze drobne pytanie. Czy z wymiany "naturalnej" uzyskałeś tysiąc plusów dziennie? (Pytam o to, bo sens porównania jest wyłącznie przy takich samych ilościach, a przy ilościach "5" może wchodzić w grę odklikiwanie).

Zobaczymy jak będzie po wprowadzeniu Mini. Nie muszę dodawać, że z bieżącymi odstępami to będzie wyglądać bardzo naturalnie. Już ok. 10% osób "przesiadło się" na Mini.

@przemeks - Jak masz jakieś to podrzuć ;-), faktycznie, niektórych sam mistrz Strasburger by się nie powstydził. :-)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności