Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Obecnie, po wprowadzeniu ograniczeń (związanych z ukrywaniem w "chmurce" plusów) jest więcej kliknięć Like niż Plus (stosunek to mniej więcej 18.000:9.000). Oczywiście, możemy to zmienić jednym kliknięciem (zwiększając limity), ale na razie nie widzę takiej potrzeby.

Szybkość schodzenia punktów jest uzależniona od kilku czynników - między innymi od kategorii tematycznej do której przydzielisz stronę (jeżeli jest niepopularna, mniej osób będzie ją klikać), bieżącej liczby przydzielonych punktów, a także bieżącej liczby kliknięć (są one unikalne dla Użytkownika klikającego - stąd, czym więcej kliknięć, tym teoretycznie wolniej będą schodzić).

Jedynym pomysłem który mi przychodzi do głowy odnośnie szybszego schodzenia Plus niż Like (jak piszesz), to to, że masz Plus w bardziej popularnej kategorii niż Like.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone, poprawione, przeklikaliśmy limity na testowym koncie i raczej nie powinno się to powtórzyć.

Szkoda że nie dostałem rekompensaty żadnej za punkty które mi zabraliście i nigdy ich już nie odzyskam bo Plusy zostały wkliknięte.

A fakt, zapomniałem. Rekompensata powinna już być na Twoim koncie. I nie, plusy nie zostały wykliknięte, jest wiele różnych sposobów radzenia sobie z taką sytuacją. No worries. Jesteśmy tylko ludźmi, nie wiem, dlaczego uznałeś, że nigdy już ich nie odzyskasz. Projekt trwa nadal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fakt, zapomniałem. Rekompensata powinna już być na Twoim koncie. I nie, plusy nie zostały wykliknięte, jest wiele różnych sposobów radzenia sobie z taką sytuacją. No worries. Jesteśmy tylko ludźmi, nie wiem, dlaczego uznałeś, że nigdy już ich nie odzyskasz. Projekt trwa nadal :)

To ja także poproszę o taką rekompensatę. W sumie to ucięło mi z 70 punktów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fakt, zapomniałem. Rekompensata powinna już być na Twoim koncie. I nie, plusy nie zostały wykliknięte, jest wiele różnych sposobów radzenia sobie z taką sytuacją. No worries. Jesteśmy tylko ludźmi, nie wiem, dlaczego uznałeś, że nigdy już ich nie odzyskasz. Projekt trwa nadal :)

Dziękuję, punkty zostały mi zwrócone. Miałem na myśli że kilka osób dostało kliknięcia za darmo, ale skoro tak to nie było tematu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności