Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A fakt, zapomniałem. Rekompensata powinna już być na Twoim koncie. I nie, plusy nie zostały wykliknięte, jest wiele różnych sposobów radzenia sobie z taką sytuacją. No worries. Jesteśmy tylko ludźmi, nie wiem, dlaczego uznałeś, że nigdy już ich nie odzyskasz. Projekt trwa nadal :)

Dziękuję, punkty zostały mi zwrócone. Miałem na myśli że kilka osób dostało kliknięcia za darmo, ale skoro tak to nie było tematu. :)

Ma jeszcze pytanie. Wiem że system jest na razie niedopracowany, ale w jaki sposób planujecie "ścigać" osoby które odklikują plusy? Proszę, oto statystyki jednej z moich stron:

plusypng_hqwpwwa.png

Jak widać, tracę około 50% punktów.

Pracujemy między innymi nad mechanizmem walidacji kont Plus, w przyszłości obowiązkowo każdy użytkownik będzie musiał udostępniać nam tablicę. Do tego dojdzie rozbudowana, zautomatyzowana moderacja. W chwili obecnej cały mechanizm jest w fazie wczesnych testów, daleko do wdrożenia. Jest to jedna z naprawdę wielu rzeczy, które planujemy wprowadzić przed zdjęciem znaczka "BETA" z logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jeszcze jedno pytanie/uwaga.

Jak się zminimalizuje okno z faceplus mini to czas wtedy się zatrzymuje. Czy tak powinno być? Jeśli tak to dlaczego?

Zauważyłem, że jak zminimalizuje się też okno ze zwykłym faceplusem to czas też się zatrzymuje.

Okno po prostu trzeba trzymać pod spodem pod innymi aby czas dalej leciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzane pod Chrome 14.0.835.202

i FF 7.0.1

i tutaj i tutaj czas ię zatrzymuje. W windows7 dokładniej to widać bo jest podgląd zminimalizowanego okna.

pod IE obecnie nie mam możliwości sprawdzić.

ale dobrze jakby ktoś to potwierdził bo to może u mnie jest jakiś problem, ale chociaż... sprawdzałem na 2 komputerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzane pod Chrome 14.0.835.202

i FF 7.0.1

i tutaj i tutaj czas ię zatrzymuje. W windows7 dokładniej to widać bo jest podgląd zminimalizowanego okna.

pod IE obecnie nie mam możliwości sprawdzić.

ale dobrze jakby ktoś to potwierdził bo to może u mnie jest jakiś problem, ale chociaż... sprawdzałem na 2 komputerach.

To ciekawe. U mnie na win7 Firefox 7.0.1 licznik kontynuuje odliczanie przy zminimalizowanym okienku, mam zaznaczone obie opcje powiadamiania mnie o możliwości kliknięcia i wszystko działa. Eh, do sprawdzenia.

Edit: sprawdziłem jeszcze raz...podgląd okienka w win7 nie zwraca aktualnej wartości, natomiast licznik kontynuuje działanie. Podgląd w win7 wyświetla mi np.: 88 sekund, a gdy kliknę aby przywrócić okno, nagle jest np.: 40. Wszystkie okna mam zminimalizowane, gdy odliczanie dobiegło końca, kwadrat z firefoxem zaświecił się i usłyszałem dźwięk. Na Chrome (14.0.835.202) faktycznie nie liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzane pod Chrome 14.0.835.202

i FF 7.0.1

i tutaj i tutaj czas ię zatrzymuje. W windows7 dokładniej to widać bo jest podgląd zminimalizowanego okna.

pod IE obecnie nie mam możliwości sprawdzić.

ale dobrze jakby ktoś to potwierdził bo to może u mnie jest jakiś problem, ale chociaż... sprawdzałem na 2 komputerach.

To ciekawe. U mnie na win7 Firefox 7.0.1 licznik kontynuuje odliczanie przy zminimalizowanym okienku, mam zaznaczone obie opcje powiadamiania mnie o możliwości kliknięcia i wszystko działa. Eh, do sprawdzenia.

Edit: sprawdziłem jeszcze raz...podgląd okienka w win7 nie zwraca aktualnej wartości, natomiast licznik kontynuuje działanie. Podgląd w win7 wyświetla mi np.: 88 sekund, a gdy kliknę aby przywrócić okno, nagle jest np.: 40. Wszystkie okna mam zminimalizowane, gdy odliczanie dobiegło końca, kwadrat z firefoxem zaświecił się i usłyszałem dźwięk. Na Chrome (14.0.835.202) faktycznie nie liczy.

ok dzięki za odpowiedź, przy okazji jakbyś mógł sprawdzić działanie dźwięku pod Chrome, bo dźwięk dopiero pojawia się u mnie jak kliknę w mini w lubię lub w plus. Pod FF mam ok, dźwięk działa jak jest okienko zminimalizowane.

Sorki, że takie upierdliwe pytania i moje spostrzeżenia, ale po prostu piszę to co u siebie zauważyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za odpowiedź, przy okazji jakbyś mógł sprawdzić działanie dźwięku pod Chrome, bo dźwięk dopiero pojawia się u mnie jak kliknę w mini w lubię lub w plus. Pod FF mam ok, dźwięk działa jak jest okienko zminimalizowane.

Sorki, że takie upierdliwe pytania i moje spostrzeżenia, ale po prostu piszę to co u siebie zauważyłem :)

Nie ma problemu, Chrome sprawia problemu ostatnio...jak np niedziałający button Google +1 w iframe. Sprawdziłem teraz na IE 9.0.8112.16421 i licznik działa poprawnie przy zminimalizowanym oknie. Prawdopodobnie rano minisite zostanie zoptymalizowany pod Chrome. Do tego czasu prosiłbym o cierpliwość.

Update: raczej nic z tego, Chroma ma zabezpieczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności