Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

Kurka wodna. Ok. 5 plusowanych faceplusem podstron (z 9) zaliczyło dziś drobny awans (o jedno oczko) w serpach. Jak myślicie, zbieg okoliczności, czy plusy rzeczywiście tak szybko wpływają na pozycję w serpach? =)

BTW: w końcu utrzymały mi się jakieś plusy dłużej niż 24h :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a dlaczego ja na swoim koncie nie mogę dawać klikać w lubię to? mam przycisk i naciskam i nic dalej się nie dzieje. Licznik zatrzymał się u mnie na 103/150.

no i taka sytuacja jest pod FF, pod Chrome ok

i jeszcze jedna sprawa...

licznik na Chrome świruje :)

pokazuje na zmianę liczbę dodatnią zmniejszającą się i liczbę ujemną zwiększającą się

i tak się zmieniają co sekundę, a wyświetlają się na zmianę co pół sekundy ;)

a przy kolejnym kliknięciu już 3 liczby zmieniające się wyswietlają, ta stara ujemna co się zwiększa, nowa od zera na minus się zwiększa i ta trzecia prawidłowa.

pozniej 4 liczby itd itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego ja na swoim koncie nie mogę dawać klikać w lubię to? mam przycisk i naciskam i nic dalej się nie dzieje. Licznik zatrzymał się u mnie na 103/150.

no i taka sytuacja jest pod FF, pod Chrome ok

i jeszcze jedna sprawa...

licznik na Chrome świruje :)

pokazuje na zmianę liczbę dodatnią zmniejszającą się i liczbę ujemną zwiększającą się

i tak się zmieniają co sekundę, a wyświetlają się na zmianę co pół sekundy :)

a przy kolejnym kliknięciu już 3 liczby zmieniające się wyswietlają, ta stara ujemna co się zwiększa, nowa od zera na minus się zwiększa i ta trzecia prawidłowa.

pozniej 4 liczby itd itd

U mnie to samo licznik sekundowy raz na + , raz na - ;)

Błąd z niemożnością klikania w Lubię: nie mamy takiego błędu.

Błąd z licznikiem: tak, nie jest dokończona nowa wersja. Z tego co zauważyliśmy, problem jest tylko przy Lubię na minisite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu

jeszcze jeden problem - na chrome pod linuxem menu w ogóle nie działa = nic się nie rozwija, wygląda na to, że kawałek javascript powoduje problem i się nie ładują w ogóle eventlistenery.

a problem jest np. przez łamanie same origin policy:

Unable to post message to https://www.stylis.pl. Recipient has origin https://www.faceplus.pl.

faceplus_banner_234x60_green.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowa i nie wiem, czy w ogole moge wystepowac z jakimikolwiek postulatami, ale jesli moge to chcialam poprosic o troche wieksze wysilki podniesienia wiarygodnosci waszych fejsow podlaczonych do fejsplusa - czasem nie ma zdjecia profilu, i czesto top zainteresowan (sekcja telewizja czy muzyka) jest identyczny u wielu z was. Jesli mozecie to na top 4 ustawcie cos niezaleznego. top 4 jest statyczna wiec jak potem cos wam sie doda z fejsplusa to zejdzie nizej i nie bedzie od razu widoczne.

Podbijam pytanie deczko:

A tak dla pewności - usuwanie niektórych postów 'IKSINSKI lubi LINK' ze swojej tablicy (bez usuwania LUBIE TO) nie ma znaczenia i można to robić?

Usuniecie postu nie odklikuje lubienia a wall bedzie wygladac mniej spamersko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu

jeszcze jeden problem - na chrome pod linuxem menu w ogóle nie działa = nic się nie rozwija, wygląda na to, że kawałek javascript powoduje problem i się nie ładują w ogóle eventlistenery.

a problem jest np. przez łamanie same origin policy:

Unable to post message to https://www.stylis.pl. Recipient has origin https://www.faceplus.pl.

Jeżeli ta sama wersja przeglądarki nie działa poprawnie na różnych systemach operacyjnych, to wina nie leży po naszej stronie. Moja rada: nie korzystać z chrome pod linux.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam klawisz Alt Gr i generuje litery francuskie. Na prawde chyba nikomu to az tak nie przeszkadza, ze pisze bez polskich liter. Gorzej sie czyta ale sens da sie chyba zrozumiec. ;)

Naprawdę nie odczuwasz potrzeby zmiany na Polski układu klawiatury :hello: Ale jesteś leniwa.... :)

Proponuje poradnik jak zmienić układ klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności