Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

W systemie mam dwa jezyki: polski i francuski. Optymalizuje jedynie w tych jezykach, a polskiego uzywam na chwile obecna tylko na potrzeby tego forum i na prawde nie mam czasu na grzebanie w systemie zeby w ogole jezyk polski zainstalowac, a potem ustawiac klawiature. Jesli tak zle sie mnie czyta, postaram sie pisac jak najmniej. :hello:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
W systemie mam dwa jezyki: polski i francuski. Optymalizuje jedynie w tych jezykach, a polskiego uzywam na chwile obecna tylko na potrzeby tego forum i na prawde nie mam czasu na grzebanie w systemie zeby w ogole jezyk polski zainstalowac, a potem ustawiac klawiature. Jesli tak zle sie mnie czyta, postaram sie pisac jak najmniej. :hello:

Zmiana układu klawiatury to jeden klik.... więc mimo wszystko jesteś jednak leniwa... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zeby nie bylo, ze jestem leniwa - zainstalowalam jezyk polski, ustawilam klawiature na polski i, jak z gory zakladalam mija sie to z celem, bo nawet jesli jestem w stanie wstawic polskie litery to uklad liter na klawiaturze jest inny (czytaj np q w miejsce a), wiec to co pisze zawiera polskie litery ale nie jestem w stanie pisac plynnie, bo inne litery sa poprzestawiane. W kazdym razie probowalam, nie udalo sie, nie mialam zamiaru byc zolza, wiec czy jestesmy w stanie zaakceptowac, ze bede pisac bez polskich znakow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zeby nie bylo, ze jestem leniwa - zainstalowalam jezyk polski, ustawilam klawiature na polski i, jak z gory zakladalam mija sie to z celem, bo nawet jesli jestem w stanie wstawic polskie litery to uklad liter na klawiaturze jest inny (czytaj np q w miejsce a), wiec to co pisze zawiera polskie litery ale nie jestem w stanie pisac plynnie, bo inne litery sa poprzestawiane. W kazdym razie probowalam, nie udalo sie, nie mialam zamiaru byc zolza, wiec czy jestesmy w stanie zaakceptowac, ze bede pisac bez polskich znakow?

Jeśli mam być szczery...to nie wymagam od nikogo korzystania na forum/stronie/formularzu polskich znaków. Dodatkowo wygodniej się pisze bez. Jak ktoś ma z tym problem, cóż, różni ludzie mają z różnymi rzeczami problem, nie zawsze warto jest się tym przejmować.

Odnośnie prac na portalu:

Odliczanie na Lubię w Mini został poprawiony i mechanizm klikania też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem dalej występuje, dzisiaj na Faceplus mini zjechałem z plusami do -9 zanim zorientowałem się że jestem na minusie. Dzisiaj używałem przeglądarki firefox. Mój nick to ciacho2002@gmail.com i proszę nie kradnijcie mi punktów :hello:

Ale to jest niemożliwe bez grzebania w kodzie. Nie wiem jak to robisz, ale nie rób tego więcej. Klikaliśmy na wielu przeglądarkach aż do limitu i nigdy nie przekroczyliśmy limitu kliknięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorne menu pod FF się nie rozwija a pod Chrome w ogóle uciekło gdzieś niżej.

Jaki masz system operacyjny?

Wybacz, ale nawet na IE 7 menu działa prawidłowo. U nas menu działa poprawnie na tych wersjach przeglądarek (na tych testowaliśmy): IE 7 (tutaj błąd wyrzuca jedynie kod samego buttona google +1..wniosek: nie korzystać z IE7), IE 8,IE 9, Firefox 7.0.1, Chrome 14.0.835.202 m, Opera 11.51, Safari 5.1 (7534.50). Wszystko na windows.

Tak więc, jeżeli ktoś ma problem, to przykro mi, ale nie jestem w stanie pomóc.

Mini również działa na tych przeglądarkach, przy czym z racji ograniczeń Chrome, może nie działać dźwięk albo na wierzchu.

Wszelakie dziwne konfiguracje typu Linux + Chrome/FF itd odpadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelakie dziwne konfiguracje typu Linux + Chrome/FF itd odpadają.

Co do samego systemu to jak najbardziej wszystko na plus, myślę, że są istotniejsze sprawy niż drobne problemy z menu, ale samo tłumaczenie to delikatnie mówiąc ignorancja. Menu ewidentnie ma problemy z js - fakt.

W takim razie cała biblioteka jQuery to jeden wielki problem js. Albo niektórzy użytkownicy. Nic na to nie poradzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności