Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

Edit: faceplus mini na operze nie działa :)

Jest to po prostu niemożliwe przy obecnym kodzie. Przeczyść cache przeglądarki, a jak nawet wtedy nie zadziała, to naprawdę, nic z tym nie możemy zrobić, bo równie dobrze to forum nie powinno Ci działać, i gmail i wiele innych rzeczy. ;)

Ok, pragnę poinformować, iż uporaliśmy się z ujemnymi wartościami licznika kliknięć Plus na Mini. Nastąpiło wyzerowanie liczników kliknięć, jak co dobę, kod został poprawiony, tak więc problem nie powinien już wystąpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
U mnie plusy nadal schodza na minus.

Wiemy o tym, sytuacja zdarza się tylko w przypadku punktów plus, a dokładniej gdy ktoś ma strony plus przydzielone do konta. do tej pory, dotknęło to kilka kont.

Od północy parę osób to zgłosiło, podaj proszę na PM nazwę użytkownika, to wyślemy korektę punktów. Dokonaliśmy paru modyfikacji, przez resztę dnia będziemy obserwować czy po korekcie sytuacja się powtórzyła i kiedy i w jakim miejscu. Portal trochę nam urósł, a to dopiero 1/3 tego co jest w planach ;)

Każdy komu zeszły punkty na minus, proszony jest o zgłoszenie się na support. Kiedy uporamy się z bugiem, przelecimy wszystkie konta i uzupełnimy braki punktowe. Tak więc nic złego się nie dzieje. Wszystko jest pod kontrolą, nic nie zginie.

Dodatkowo, tej nocy wprowadziliśmy ulepszenie do FacePlus Mini: od teraz, gdy zaczynacie klikać albo klikniecie pomiń, licznik się nie pojawia, można klikać w button natychmiast. Mamy nadzieję, że to nieco usprawniło i uprzyjemniło korzystanie z Mini. Spełniamy Wasze prośby ;) (tylko potrzebujemy czasu:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadmienię - punkty Like (z resztą, podobnie jak w wypadku Plus), schodzą wolniej, ze względu na specyfikę "kolejki". Na początku, Wasza strona nie jest kliknięta przez nikogo. W późniejszym okresie, "stali klikacze" wyklikują ją, a dopiero później dochodzą powracające i nowo rejestrujące się osoby. Dochodzi do tego filtrowanie tematyczne, ponieważ zależy mi na tym, aby ewoluować nie w kierunku systemu masowego i nietematycznego, ale w kierunku faktycznych, tematycznych rekomendacji. To ma wartość znacznie większą, niż klikanie w byle co popadnie. Zobaczycie, minie parę miesięcy i Użytkowników będzie nie 2.5, ale 10 tysięcy (choć 2.5 znacznie przeszło nasze oczekiwania) i szybkość schodzenia punktów będzie znacznie lepsza.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie występuje problem. Mianowicie zostało mi do wbicia jakieś 760 "lubisiów" z Facebooka, ale teraz praktycznie każdego "lubisia" po chwili mi automatycznie odklikuje. Jesteście w stanie to sprawdzić? Bo nie wierzę żeby aż tyle było zbanowanych fanpage'y w systemie. Moje konto ma facebookowego emaila z nickiem "ivellios1988".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności