Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie występuje problem. Mianowicie zostało mi do wbicia jakieś 760 "lubisiów" z Facebooka, ale teraz praktycznie każdego "lubisia" po chwili mi automatycznie odklikuje. Jesteście w stanie to sprawdzić? Bo nie wierzę żeby aż tyle było zbanowanych fanpage'y w systemie. Moje konto ma facebookowego emaila z nickiem "ivellios1988".

Może osiągnąłeś limit "Lubię to" dla konta? Albo facebook ma problem? Bo dokładnie tak się dzieje, gdy kod strony jest zły albo gdy facebook padł/coś siadło albo gdy wyklikało się limit "Lubię to" dla konta facebook (limit to 5000).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
limit 5000 na caly okres dzialania konta?

czyli co pozniej? juz nic nie moge lubic? :)

Tak, dokładnie 5000 na całe życie konta. Później po prostu nie możesz już nic lubić ;) Takie ograniczenia ustalił facebook.

Kiedy ekipa FacePlusa umożliwi dodanie kolejnego adresu Gmail do konta aby móc dalej zbierać punkty G+?

Teraz po wyklikaniu wszystkich G+ trzeba zakładać nowe konto co jest nie wygodne bo programy partnerskie zostają na starych kontach.

Rozważamy wprowadzenie tej opcji. Z jednej strony ułatwi to wielu użytkownikom życie i zdajemy sobie sprawę z tego, że za rok/dwa raczej każdy bardzo aktywnie klikający nie obejdzie się bez paru kont gmail/facebook. Ale z drugiej strony zakładanie nowych kont i podpinanie ich pod program partnerski też jest dobrą opcją, ponieważ macie +1 punkt/klik. Owszem, niezbyt wygodne jest posiadanie +10 kont. Prawdopodobnie dziś/jutro finalnie rozważymy tą opcję i albo ją zaimplementujemy albo nie.

Potwierdzam, na Operze faceplus mini już działa.

:) Uff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktoś wytłumaczyć jak sprawdzić ile mam +1 tak naprawde ?

Poniżej zrzut ekranu z faceplusa i z google narzedzia dla webmasterow.

Wg jednego jest 140k ? (w co watpie)

Wg drugiego jest 9 ? (wczoraj było 17 a teraz spada i wcale nie wzrasta mimo kolejnych punktów jakie poświęcam.)

https://imageshack.us/photo/my-images/641/24914857.png/

https://imageshack.us/photo/my-images/849/45465919.png/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktoś wytłumaczyć jak sprawdzić ile mam +1 tak naprawde ?

Poniżej zrzut ekranu z faceplusa i z google narzedzia dla webmasterow.

Wg jednego jest 140k ? (w co watpie)

Wg drugiego jest 9 ? (wczoraj było 17 a teraz spada i wcale nie wzrasta mimo kolejnych punktów jakie poświęcam.)

https://imageshack.us/photo/my-images/641/24914857.png/

https://imageshack.us/photo/my-images/849/45465919.png/

Sprawdzasz w google dla webmasterów. Te 140k jakie wkleiłeś to raczej dotyczy samego webmaster tools i pojawia się obok logo.

Tutaj poradnik odnośnie sprawdzania ilości +1 dla witryny w google dla webmastersów

https://www.faceplus.pl/pio/webmastertools.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy to zostało logicznie i ładnie wytłumaczone dlaczego na stronie i tutaj u Was w tej chmurce wyświetlana jest inna wartość?

Wydaje mi się, że pierwsze co robi użytkownik, to sprawdzenie pomocy i FAQ. A przynajmniej z tym się spotykam na co dzień. W FAQ na samym początku wyjaśniamy te różnice. Dodatkowo na podstronie ze stronami Plus, tuż pod tabelką jest akapit informujący "Mniejsza ilość +1 niż w kolumnie "kliknięć" wynika z tego, że Google nie pokazuje całości +1-ek w "chmurce" koło buttona. Należy je sprawdzać w Webmaster Tools - zobaczysz, że jest ich znacznie więcej."

Tak więc wystarczy zerknąć i wszystko jest jasne. Może dla niektórych potrzebne będą wielkie alerty z info albo mrugające jaskrawe bannery? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o to mi chodzi ;) czytać to ja czytałem to co mi jaskrawie napisałeś ;)

jaka jest przyczyna że Google pokazuje mniejszą ilość w chmurce i czy to oficjalnie zostało wyjaśnione np. przez Google :P

Jaki mają powód aby nie pokazywać rzeczywistą ilość. Może gdzieś to oni wytłumaczyli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o to mi chodzi ;) czytać to ja czytałem to co mi jaskrawie napisałeś ;)

jaka jest przyczyna że Google pokazuje mniejszą ilość w chmurce i czy to oficjalnie zostało wyjaśnione np. przez Google :P

Jaki mają powód aby nie pokazywać rzeczywistą ilość. Może gdzieś to oni wytłumaczyli :P

Rozumiem. Do tej pory nic nie znaleźliśmy na ten temat. Zawsze można zapytać na ich forum/grupie dyskusyjnej ;) W końcu, skoro zdejmują, to raczej powodzenie czemu nikomu nic nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

@Hammer - Google nie ma interesu w podawaniu jakichkolwiek szczegółów odnośnie swoich algorytmów. Przyczyny - jak myślę - są dwie. Po pierwsze, podobnie jak w wypadku komendy link:, która także podaje wyłącznie próbkę wyników, a po zalogowaniu do Webmaster Tools jest ich więcej - Google chce wymusić korzystanie z Webmaster Tools i nieanonimowe poakceptowanie milionów regulaminów, z których na n-tej stronie wynika, że dane i np. treści stron są ich własnością (jak treści i dane osobowe w Facebooku). Po drugie, wywołanie popłochu wśród niezorientowanych ludzi, dążąc do zniechęcenia do używania jakichkolwiek narzędzi konkurencyjnych względem ich systemu reklamowego.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób mogę załozyć adres @facebook.com ? Zalozylem konto na facebooku wczoraj i klikam w zakładkę wiaodmosci, a tam mam napis:

Adres e-mail będzie wkrótce dostępny

Ktoś może mi wytłumaczyć czemu tak jest >?

Facebook w różnym tempie zakłada konta @facebook.com, czasami jest to dosłownie chwila, a czasami kilka tygodni. Pozostaje czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności