Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Moja rada to drastyczne ograniczenie limitu dla plusików i poluzowanie limitów dla polubień dla ułatwienia można dawać 3-4 like jednocześnie ponieważ w tej chwili klikanie jest bardzo niewygodne a i tak prawie za każdym razem trzeba klikać potwierdzenie. Dodatkowo po każdym polubieniu ściągacie kod javascript z facebooka a wystarczy raz , mam internet radiowy i dla mnie to zauważalne spowolnienie.

				$('#plusone-div').html('<'+'script src="https://connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"></'+'script'+'><div style="width:120px;height:20px;overflow:hidden;"><div id="fb-root"></div><fb:like href="'+data[3]+'" send="false" width="120" height="20" show_faces="false" font="" colorscheme="light" layout="button_count"></fb:like></div>');

Google bierze pod uwagę linki z facebooka dla tego zamiast klikać niepewne plusiki wszyscy powinni się skupić na pewniejszych polubieniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada to drastyczne ograniczenie limitu dla plusików i poluzowanie limitów dla polubień dla ułatwienia można dawać 3-4 like jednocześnie ponieważ w tej chwili klikanie jest bardzo niewygodne a i tak prawie za każdym razem trzeba klikać potwierdzenie.

Facebook wykrywa kliknięcia z systemów i wcale im to tak do końca nie przeszkadza. Dlatego mechanizm jest taki a nie inny.

Dodatkowo po każdym polubieniu ściągacie kod javascript z facebooka a wystarczy raz , mam internet radiowy i dla mnie to zauważalne spowolnienie.

Google bierze pod uwagę linki z facebooka dla tego zamiast klikać niepewne plusiki wszyscy powinni się skupić na pewniejszych polubieniach

Obecny mechanizm wymusza to na nas. Trwają zażarte dyskusje w team odnośnie tego wszystkiego o czym piszecie, gdyż chcemy dołożyć wszelkich starań, aby system był jak najbezpieczniejszy i najpewniejszy i najlepszy, a to wymaga ciągłych zmian i ewolucji.

Mam nadzieję, ze po weekendzie odpowiemy już ostatecznie na:

- zmniejszyć limity dla Plus, zwiększyć dla Lubię

- modyfikacje mechanizmu klikania

- wiele kont gmail/facebook na jednym koncie FacePlus (imo, zmniejszenie limitów rozwiązuje ten problem)

- coś pominąłem?

- a tak, coraz więcej osób jest chętnych na kupno punktów, tak więc sprzedaż + może giełda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do jakiego stopnia przyglądałeś się temu narzędziu

Korzystam z niego intensywnie :-) Miałem na myśli JESZCZE większe odstępy czasowe w Mini i dodatkowe zmniejszenie ilości plusów w wersji standard - poniżej poziomu 50/75.

Gratulacje za pęknięty milion :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędem według mnie jest za długi czas odliczania. To bardzo zniechęca do klikania. Każdy ma dużo ważnych spraw na głowie a tu tyle trzeba czekać. Nic tylko se piwo walnąć przy klikaniu na uspokojenie.

:D

UWAGA!!!

Google chyba rozgryzło systemy nabijania plusów. Przed FacePlusem nabijałem innymi systemami pewne strony i w chmurkach się utrzymywały wyniki. Dzisiaj za jednym zamachem Google ściągnęło ze wszystkich moich stron ze wszystkich systemów wszystkie plusy w chmurkach z okresu kilku miesięcy. ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego totalnego wyzerowania jeszcze nie było, mi z kilku stron ściągnęło wszystkie plusy do zera, nawet te kliknięte przez użytkowników odwiedzających stronę (co jest najdziwniejsze). Z drugiej strony ostało się kilka stron gdzie plusy są nienaruszone, ale może to po prostu tylko kwestia czasu.

Fajna strona o capoeira

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilu z Was wyzerowało plusy? U mnie na 328 klików zostało 0, usunęło nawet jednego + który został kliknięty z konta, na którym były może 2 czy 3 strony jeszcze splusowane... Chyba szkoda trochę czasu na zabawę w plusowanie ...

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie trafiłeś na feralny "rzut" moderacji; faktycznie, część plusów przeczyściło, ale to nic "niestandardowego" w stosunku do tego, do czego już się przyzwyczailiśmy. Mamy jeszcze parę pomysłów alternatywnych co do działania mechanizmu.

Przypominam że wszystkie plusy widnieją w Webmaster Tools. Na testowych kontach, +1-ki widnieją w profilu. Testowe konta mają podniesione pozycje plusowanych stron. Stąd zanik dotyczy chmurki.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam jakoś wyjątkowo nie poucinało :)

Jeszcze takie małe propozycje zmiany:

- Przy stronach plus, można teraz ustalać liczbę punktów dla adresu, które mają zostać zamienione na plusy. Ja bym tam widział takie +/-, które pozwolą szybko bez potrzeby klawiatury przydzielić punkty/plusy.

- Mam stronę, na której staram się równomiernie rozdzielać punkty pomiędzy podstronami. Przydałaby się taka opcja, która automatycznie rozdzieliłaby określoną pulę punktów pomiędzy wszystkimi podstronami z danego zakresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I u mnie wyzerowało.

Postanowiłem usunąć przycisk z głownej strony.

W tej chwili szkoda czasu na takie zabawy.

Co z tego,ze w WT pokazuje prawdziwą ilość +1 ?

Informacja o liczbie "zaplusowania" ma być dla użytkowników mojej strony,nie dla mnie.

Niech google samo się bawi w te plusy :o

Graj legalnie! Legalny Bukmacher i pełna lista legalnych zakładów sportowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności