Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżu, odnośnie faceplus mini i dość długim odstępem czasowym między kliknięciami:

Relogin umożliwia 2 kliknięcia w plusy bez konieczności czekania. Co myślisz o ciągłym przelogowywaniu się co 2 kliknięcia? Zezwalasz, czy walczysz z tym?

Wiemy o tym błędzie. Ci, którzy to wykorzystują muszą wiedzieć, iż działają na swoją i innych niekorzyść. Z resztą, przelogowanie i zalogowanie trwa tyle, co najkrótszy odstęp czasowy przy klikaniu w Plus na FacePlus (nie na mini). W poniedziałek dodamy opcję, która sprawi, iż po wylogowaniu nie będzie można się zalogować do dwóch minut od czasu ostatniego kliknięcia w Plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

odnośnie zerowania plusów w chmurce... u mnie wyzerowane zostały na stronie głównej. Teraz jest takie coś, że ciągle mam 0 w chmurce i nawet jak ktokolwiek da mi teraz plusa to od razu licznik w chmurce jest zerowany. Nawet z innego swojego konta daje plus licznik wskakuje na 1, po odświeżeniu strony jest już 0 mimo tego że obrazek plusa jest niebieski i podświetlony pokazuje info, że dałem plusa.

Martwić się takim czymś trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się wypowiem wywołany do tablicy ;-), wyrwany spomiędzy slajdów przygotowywanej dla Was prezentacji.

Jeżeli jakakolwiek strata powstaje wskutek działania systemu (np. komuś wyzeruje się przelew, czy wyzeruje punkty mimo braku kliknięć - a takie sytuacje się nie zdarzają), z wielką chęcią ją zrekompensuję, np. podbijając stronę, lub przelewając punkty - mimo że system jest Betą, a regulamin zwalnia mnie 100-procentowo od odpowiedzialności. To po prostu zwykła ludzka przyzwoitość.

Jeżeli natomiast strata powstała wskutek działania Google lub działania Facebooka, lub innych serwisów które będziemy integrować w przyszłości, po rekompensatę należy zwrócić się wprost do nich (oczywiście to ironia na miejscu). FacePlus nie jest Facebookiem ani Google Plusem, w żaden sposób nie może gwarantować działania (zwłaszcza w fazie Beta "+1"-ki) ani istnienia (w razie wycofania się z tych usług przez wyszukiwarki) usług firm zewnętrznych. Ani ja, ani żaden Użytkownik, ani nawet 99% programistów Google/Facebook, nie mamy żadnego wpływu na sposób działania +1/Like, podobnie jak w wypadku SWL-i nie mieliśmy wpływu na wagę linków jako czynnika pozycjonującego. Usługi systemów, w wypadku SWL-i dotyczyły usługi rotacji/emisji linków, a nie sprzedaży pozycji (które można "zakupić" n-razy drożej, np. w AdWords), a w wypadku FacePlusa dotyczą wymiany kliknięć (algorytmu losującego, panelu administracyjnego, +1), a nie +1/Like (te ostatnie można "zakupić" n-razy drożej, np. w FacebookAds).

Pozdrawiam, J.

P.S. Przypominam, że Webmaster Tools nie wykazuje spadków plusów.

Możnaby zamienić w jakiś sposób punkty google na punkty lubię to?
Planujemy w niedługim czasie stworzenie konwertera punktów. W chwili obecnej można znaleźć Użytkownika który ma dostępne punkty Lubię, a potrzebuje punktów Plus (na tej zasadzie, jak widzę, odbywa się obecnie większość takich wymian). Ze względu na różnice w wartościach rynkowych +1/Like (w przyszłości także i innych form klikania, które będą dostępne), nie tworzymy jednych wspólnych punktów, bo gwarantujemy 1 kliknięcie = 10 punktów, co było podstawowym założeniem systemu.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności