Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

czy ktoś może być tak miłym człowiekiem i założyć konto na facebook i aktywować maila @facebook dla mnie ? Zakładałem już po kilka razy konto na facebooku i próbowałem aktywować maila z końcówką @facebook ale bez skutku. Ciągle widnieje napis, że e-mail wkrótce będzie dostępny... z góy dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Googlę się trochę zdenerwowało i usuneło nawet "prawdziwe" plusy.

Pisałem o tym już 3 dni temu, ale jakoś nikt się nie przejął. Co ciekawe nie dotknęło to wszystkich stron, więc nie wiadomo co jest bezpośrednią przyczyną (znaczy co w G widzą i wiedzą, a co nie).

@PiotrekCentrum

Musisz się uzbroić w cierpliwość, ja na swojego maila czekałem 2 tyg, są ludzie którzy czekali jeszcze dłużej. Ustaw zainteresowania, dodaj paru znajomych, dzięki temu sprawiasz wrażenie że konto 'żyje' i masz większą szansę na szybsze aktywowanie maila.

Fajna strona o capoeira

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy o tym błędzie.

a o tym, że podobne działanie można zrobić przy pomocy "pomiń" też wiecie?

Wielu użytkowników prosiło nas o wyłączenie odliczania po kliknięciu w "pomiń". Dlatego od jakiegoś czasu nie pokazuje się ono po "pomiń". Jeżeli natomiast zamierzasz klikać pomiń aby móc klikać jak szalony, to czas przeładowania dokumentu + kliknięcie w +1 + znów kliknięcie w pomiń mniej więcej zbiega się z odliczaniem na FacePlus standardowym. Z resztą, ciągle pomijanie stron, których nie kliknęliście, tylko po to aby klikać bez licznika powoduje, że będziecie ich mieć mniej do kliknięcia (tak...zapisujemy pominięte strony i już nigdy się nie losują).

Co do znikających plusów w WT: sprawdźcie sobie raz a porządnie co pozycjonujecie w FacePlus a co macie podpięte do Webmaster Tools. Jeżeli linki się różnią, to nic dziwnego, iż plusy w WT znikają. Link musi być taki sam jak w FacePlus. Osobom, które stosują prawidłowe linki, nie odniosły żadnych strat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli natomiast zamierzasz klikać pomiń aby móc klikać jak szalony

Nie zamierzam.

to czas przeładowania dokumentu + kliknięcie w +1 + znów kliknięcie w pomiń mniej więcej zbiega się z odliczaniem na FacePlus standardowym.

No tak. Tylko problem jest taki, że standardowo można naklikać 50 kliknięć + dodatkowe 50 masz w mini. Nie ma możliwości tych dodatkowych z mini naklikać w standardowym, więc klikacze omijają to w mini w ten sposób.

Jeśli szukasz taniego kuriera to polecam ofertę tanich przesyłek kurierskich tej firmy. Bardzo konkurencyjne ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czas przeładowania dokumentu + kliknięcie w +1 + znów kliknięcie w pomiń mniej więcej zbiega się z odliczaniem na FacePlus standardowym.

No tak. Tylko problem jest taki, że standardowo można naklikać 50 kliknięć + dodatkowe 50 masz w mini. Nie ma możliwości tych dodatkowych z mini naklikać w standardowym, więc klikacze omijają to w mini w ten sposób.

Rozważaliśmy opcję wyboru metody klikania "mini albo standard" bez możliwości łączenia, jednakże w końcowej wersji Mini uznaliśmy, iż lepiej byłoby dać możliwość łączenia obu metod. Cóż, klikacze później się zdziwią, że pomijając niekliknięte strony zmniejszają sobie pulę stron do kliknięcia. Jutro wprowadzimy limit na "pomiń" taki sam jak przy relogach - czyli odstęp między kolejnym pomiń na mini będzie musiał wynieść przynajmniej 2 minuty.

Ogólnie celem mini było umożliwienie klikania osobom, które nie chcą robić tego bardzo aktywnie. Taki był tego cel. Limit na "pomiń" ukróci wspomniane przez Ciebie praktyki :shout:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że Google banuje adresy Gmail i nie można z nich już dodawać plusów.

Czy ktoś również się z tym spotkał?

Faceplus ma sztywno przypisane adresy Gmail z których klikamy więc jeśli ktoś z takiego zbanowanego adresu da nam plusa to tylko tracimy nasze punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę sprostować moją sytuację z kliknięciami w +1. Mimo że w chmurce liczba wciąż wynosi zero, to w wt pusto było również aż do wczoraj gdy wszystko nagle powróciło. Chmurka wciąż jest pusta ale myślę że to tylko kwestia czasu. No i pozdrawiam Jez'a bo dzięki niemu o tym w ogóle wiem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności