Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

To nie ban. Raczej ta sama sytuacja co w przypadku osiągnięcia 5000 "Lubię to" na koncie facebook. Prawdopodobnie osiągnąłeś limit +1 dla konta.

Żaden limit konta! Chodzi o to że ze zbanowanego adresu GMail nie można dodać plusa.

Ludzie czy nie widzicie że tracicie codziennie setki punkty a przyrostu plusów nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przeklasa, ale z Ciebie panikarz. :-)

Było by mi miło, gdybyś dał mi dostęp do Webmaster Tools dla Twoich stron/Twojej strony. Jak w wypadku Krzysztofa, który miał wątpliwość na poprzedniej stronie i panikował że mu wszystko wcięło, wystarczyło dodać parę pktów (jak widać, WT podaje statystyki od pewnej ilości plusów - ok. 100), tudzież pokazać palcem w którym miejscu są plusy i gdzie się to odczytuje.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeklasa, ale z Ciebie panikarz. :-)

Atakiem paniki nazywamy zaburzenia lękowe z napadami lęku. To nawracające, nieoczekiwane ataki, którym często towarzyszą oczekiwania ponownego ataku lub obawy przed jego konsekwencjami... np Googla

No tak źle to jeszcze nie jest... :) tylko punkty topnieją jak kostki lodu na słońcu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-)

Jak topnieją, to są kliknięcia, jak są kliknięcia, to są w WT, jak nie ma w WT to znaczy że było ich za mało żeby wyświetlać, jak nie ma w chmurce to znaczy że są w WT, albo że było ich za dużo.

Jeżeli prawdą byłoby to, że system banuje strony z uczestnictwa w wyszukiwaniu społecznościowym "+1", to właśnie wynaleźliśmy najgenialniejsze narzędzie do banowania konkurencyjnych stron, stąd tym bardziej warto z niego korzystać. :-)

(Ale tak nie jest; potwierdza to każdy test i każde udostępnienie mi WT przez najgorętszego sceptyka)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w jaki sposób to wygląda?

Czy nie można kliknąć w plusa? :)

U mnie jest tylko problem, że w chmurce na bieżąco zaraz po kliknięciu zerowane są plusy, ale w WT wszystko jest tak jak powinno być.

Kliknąć można tylko w okienku nie dodaje się plus. Kiedy na tej samej stronie kliknę z nowego "świeżego" adresu Gmail plus się dodaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś G odjęło mi wszystkie plusy przydzielone poprzez F+ - tak więc wróciłem do "normalności"

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o świadome złamanie regulaminu, a dokładniej usunięcie z listy stron polubionych, podstrony którą zlajkowałem waszym systemem? Właśnie dokonałem takiego niecnego czynu, usunąłem z polubionych profil '24-fotki-najseksowniejszych-dziewczyn-na-FB'. Niby nie erotyka, ale jakoś nie chcę rozprzestrzeniać podstron typu 'kliknij tutaj żeby zobaczyć cycki' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o świadome złamanie regulaminu, a dokładniej usunięcie z listy stron polubionych, podstrony którą zlajkowałem waszym systemem? Właśnie dokonałem takiego niecnego czynu, usunąłem z polubionych profil '24-fotki-najseksowniejszych-dziewczyn-na-FB'. Niby nie erotyka, ale jakoś nie chcę rozprzestrzeniać podstron typu 'kliknij tutaj żeby zobaczyć cycki' :D

To :) czy żart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności