Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe błędy:

- Przy ustawieniu przyrostów np: Od 10 Do 10 limit nie działa!

- Przy ustawieniu puli punktów np na 100, limicie przyrostów 1 1 pokazuje czas na 1 dni!!! a powinno być 100 dni.

1 - Jaki limit?

2 - yyy nie do końca rozumiem, co ma pula punktów do przyrostów i czasu zużycia? Oczywistym jest, że przy puli 100 punktów czas będzie wynosił 1 dzień przy obecnym ruchu, to wszak tylko 10 kliknięć. Czas jest wyliczany na podstawie puli jaka jest w inpucie i niczym więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
1 - Prawdopodobnie przyrost jest za niski.

Jak może być przyrost za niski??? Jeżeli ustawiam limit przyrostu kliknięć na dobę na 1:1 albo 5:5 to taki ma być - chyba logiczne...

2 - yyy nie do końca rozumiem, co ma pula punktów do przyrostów i czasu zużycia? Oczywistym jest, że przy puli 100 punktów czas będzie 1 dzień przy obecnym ruchu, to wszak tylko 10 kliknięć. Czas jest wyliczany na podstawie puli jaka jest w inpucie i niczym więcej.

Jeżeli ustawie pule punktów np na 100, potem limit przyrostu np 1:1 to w okienku czas zużycia punktów wyświetla się 1 dzień.

Powinno być 100 / 1 czyli 100 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeklasa - Ilość dni to estymowana ilość dni, w trakcie której będą wyklikane Twoje przydzielone na stronę punkty; jest wyliczana w oparciu o ilość punktów, popularność kategorii i estymację kliknięć Użytkowników (to "symulacja").

Zgred - Czy możesz mi podpiąć stronę pod moje WT?

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 - yyy nie do końca rozumiem, co ma pula punktów do przyrostów i czasu zużycia? Oczywistym jest, że przy puli 100 punktów czas będzie 1 dzień przy obecnym ruchu, to wszak tylko 10 kliknięć. Czas jest wyliczany na podstawie puli jaka jest w inpucie i niczym więcej.

Jeżeli ustawie pule punktów np na 100, potem limit przyrostu np 1:1 to w okienku czas zużycia punktów wyświetla się 1 dzień.

I tak ma to działać i zawsze działało i będzie tak działać. Czas zużycia się pokazuje zgodnie z wytycznymi jakie podałem + to co napisał jeż.

Powinno być 100 / 1 czyli 100 dni.

Nie? Przyrosty mają się nijak do puli punktów i czasu zużycia punktów. To już byłby przekombinowany system o pokrętnej logice niezrozumiały dla 99% użytkowników, gdyby działało to tak jak myślisz, że powinno działać. Przyrosty to generowanie przydziału punktów z puli dostępnych punktów na koncie. Dokonują się raz na dobę. Wylosowane punkty przydzielane są określonej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopowiem:

- Przy ustawieniu puli punktów np na 100, limicie przyrostów 1 1 pokazuje czas na 1 dni!!! a powinno być 100 dni.

Przyrost pokazuje, że ta setka (10 kliknięć) zejdzie w 1 dzień i to jest prawidłowe. Jakieś minimalne przyrosty rzędu 1 kliknięcie na 10 dni nie zmieniają tego faktu, choć, teoretycznie, faktycznie ostatnie zejdzie po 100 dniach.

'kliknij tutaj żeby zobaczyć cycki' :D

To zobacz co team zrobił z komputerem faceplus-dev jak wyszedł do domu:

cycuszki.jpg

:-)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyrost pokazuje, że ta setka (10 kliknięć) zejdzie w 1 dzień i to jest prawidłowe. Jakieś minimalne przyrosty rzędu 1 kliknięcie na 10 dni nie zmieniają tego faktu, choć, teoretycznie, faktycznie ostatnie zejdzie po 100 dniach.

@jez Czy aby na pewno Twoja wypowiedź jest logiczna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o świadome złamanie regulaminu, a dokładniej usunięcie z listy stron polubionych, podstrony którą zlajkowałem waszym systemem? Właśnie dokonałem takiego niecnego czynu, usunąłem z polubionych profil '24-fotki-najseksowniejszych-dziewczyn-na-FB'. Niby nie erotyka, ale jakoś nie chcę rozprzestrzeniać podstron typu 'kliknij tutaj żeby zobaczyć cycki' :)

To :D czy żart?

Wbrew pozorom ani jedno ani drugie. Jestem po prostu ciekaw jak mają się sytuacje w stylu tej opisanej powyżej, do regulaminu serwisu (dokładniej punkt 3.7). 'Lajkowanie' odbywa się w ciemno i nawet jeśli robię to z fejkowego konta FB, to co jakiś czas na pewno wpadnie mi strona, której nijak nie chcę wspierać, bo gryzie się ona z moimi poglądami, wyznaniem, jakimkolwiek_innym_joblem. I na pewno takiego 'lajka' cofnę. I w związku z tym moje pytanie brzmi: jak taka cofka zostanie potraktowana przez system? Czy system co jakiś czas synchronizuje strony kliknięte przez użytkownika z faktyczną listą stron 'lubianych' na koncie fejsbukowym? A jeśli tak to co się dzieję w przypadku rozjazdów pomiędzy tymi listami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, rozumiem. Powiem tak - na etapie moderacji staramy się wychwycić wszystko, co podlega pod tematy których ktoś sobie może nie życzyć. Jeżeli coś umknęło naszej uwadze - co się może zdarzyć - przymknę oko na pojedyncze incydentalne odkliknięcie.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyrost pokazuje, że ta setka (10 kliknięć) zejdzie w 1 dzień i to jest prawidłowe. Jakieś minimalne przyrosty rzędu 1 kliknięcie na 10 dni nie zmieniają tego faktu, choć, teoretycznie, faktycznie ostatnie zejdzie po 100 dniach.

@jez Czy aby na pewno Twoja wypowiedź jest logiczna :D

Proszę o wyjaśnienie logiki bo jak dla mnie to jest błąd Faceplusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich kolegów dał info o bugu w limicie dziennych kliknięć w plusy. Może klikać dalej, mimo, że już osiągnął 50 kliknięć.

faceplus.jpg

Update: chociaż w mini mu teraz pokazuje kliknięcia na minusie. ;-)

Jeśli szukasz taniego kuriera to polecam ofertę tanich przesyłek kurierskich tej firmy. Bardzo konkurencyjne ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich kolegów dał info o bugu w limicie dziennych kliknięć w plusy. Może klikać dalej, mimo, że już osiągnął 50 kliknięć.

faceplus.jpg

Update: chociaż w mini mu teraz pokazuje kliknięcia na minusie. ;-)

Byłoby nam prościej zlokalizować czy to błąd kodu czy działanie użytkownika, gdybyśmy mieli nazwę użytkownika albo gdyby sam nam zgłosił zaistniały błąd. Jesteśmy tylko ludźmi, mogliśmy się pomylić, lecz przejrzałem teraz kod klikania, limitów itd i błędu brak. Wyklikałem też limit i jest ok. Podejrzewam, że korzysta z starszej wersji przeglądarki albo ma stare pliki w cache przeglądarki lub baaardzo zamulone/słabe łącze (prawa strzałka niewidoczna).

Nie ma się czym przejmować.

Ok, krótki FAQ: Jeżeli znajdziesz błąd, skorzystaj z "Kontakt". Napisz jak najwięcej szczegółów, swój login i ewentualnie przybliżoną datę kiedy opisywana sytuacja się wydarzyła. Działanie zgodnie z tym kluczem bardzo pomaga deweloperm i użytkownikom.

Przestały działać dzienne limity przyrostów OD DO :)

Raportuje już od kilku dni... :(

Niestety nie posiadamy własnego forum albo systemu newsów (jeszcze). Dlatego nie dowiadujecie się o wszystkim. Przyrosty były przez pewien czas wyłączone na potrzeby identyfikacji jednego irytującego błędu. Przyrosty nadal są wyłączone, bo drugi programista od dwóch dni był głuchy na moje "ej włącz przyrosty...słyszysz?". Dziś je włączę, tak więc w nocy pojawią się przyrosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności