Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

lub baaardzo zamulone/słabe łącze

No to raczej jest to.

Rozumiem. To jedna z wad rozwiązań opartych o AJAX -> przy słabym/zapchanym (właściwie do tego samego się to zbiega) łączu jest ono wadliwe i dane nie przekazują się w pożądanym czasie. Dobrze, że nie oparliśmy FacePlusa o Comet (bo i taki pomysł miałem). W przyszłości (pon) przygotujemy wersję klikania z możliwie jak najmniejszą ilością AJAX, gdzie każde kliknięcie spowoduje przeładowanie strony. A może nawet dziś, jak tylko wyrobię się z paroma rzeczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gdzie można znaleźć jakies informacje na temat konta loyal? Nigdzie nic nie widać.

No i mam nadzieję że dodacie wreszcie możliwość podpinania więcej kont lub dodacie strony do wyklikania(like) :)

Po zalogowaniu -> menu -> Moje Konto (rozwiń) -> Konto Loyal

Jeszcze chwilę temu mieliśmy to nieco inaczej nazwane, ale staram się zrobić porządek, bo obecnie jest mało przejrzyście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety doszedłem niemalże do końca zbierania punktów. Udostępnijcie proszę możliwość podpinania więcej kont facebook bo na jedno to trochę mało.

Właśnie że nie bo później tacy jak ty będą mieli po 100 fikcyjnych kont społecznościowych a co komu z tego że da na tablice newsa czy jakieś wydarzenie jak te konta będą martwe i nikt nie będzie na nie zaglądał ?

O ile może w przypadku G + to nabijanie punktów dla samego nabijania może mieć sens dla pozycji (choć i tak wszytko go czasu bo równie wielki boom był na swl'e) o tyle w przypadku Facebooka chodzi przede wszystkim o zdobywanie ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie że nie bo później tacy jak ty będą mieli po 100 fikcyjnych kont społecznościowych a co komu z tego że da na tablice newsa czy jakieś wydarzenie jak te konta będą martwe i nikt nie będzie na nie zaglądał ?

O ile może w przypadku G + to nabijanie punktów dla samego nabijania może mieć sens dla pozycji (choć i tak wszytko go czasu bo równie wielki boom był na swl'e) o tyle w przypadku Facebooka chodzi przede wszystkim o zdobywanie ruchu.

Hahaha, czy dobrze rozumiałem? Ty myślisz, że wszyscy do FacePlus'a podpinają swoje prywatne konta i setkom znajomych serwują po kilkadziesiąt like'ów dziennie? Nie wydaję mi się. Nie nabijałem jeszcze like'ów FacePlusem, ale nie wydaję mi się też, żeby ktokolwiek szanujący siebie i swoich znajomych klikał z prywatnego konta w FacePlusie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nawet proponował wprowadzenie konieczności posiadania pewnej liczby znajomych przynajmniej na FB bo G+ w tym momencie w PL jest mało rozwinięty.

Bo co ci z tego że nabijesz licznik Lajków jak nikt z nich nie zobaczy twoich udostępnień, wydarzeń itd. ...

Z 50 prawdziwych kont będziesz miał więcej pożytku jak ze 1000 fake - chodzi o jakość a nie o ilość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba bardziej chodzi o nabijanie likow aby dodatkowi fani zobaczyli ze fanpage ma duzo fanow i tez dolaczyli i dodatkowo aby wyzej byc w wyszukiwarce facebooka.

czy ktos z teamu moze sie wypowiedziec czy bedzie w przyszlosci mozliwosc podpiecia kilku kont + i facebook?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności