Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Dobry programista nie zna dni tygodnia... ;)

Dobry programista wiesza się razem ze swoim programem :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko mi czy wam też. Ale przestało mi zaliczać kliknięcia w lubię to, klikam po czym normalnie przeładowuje się strona a nie dostaje punktów i limit się nie zmniejsza.

Sprawdziliśmy mechanizm i wszystko było ok. Możliwe, iż w godzinach szczytu nie naliczy wszystkich punktów i zapytania w kolejce dokonają się po jakimś czasie. Tak, mamy przeciążony serwer od jakiegoś czasu, zastanawiam się nad dłuższym licznikiem dla Plus oraz wprowadzeniem licznika na Lubię na FacePlus (nie mówię tu o Mini, Mini nie ruszamy).

nie mogę potwierdzić adresu @facebook.. nie działa z żadnym z moich kont fejsa, na każdym mam na 100% aktywowany email..

Napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego albo tutaj do mnie na PM, to aktywujemy Ci adresy @facebook.com. Ostatnio też zastanawiam się nad usunięciem potwierdzania kont email @facebook.com bo więcej niż połowa maili nie dochodzi, a liczy się Wasz i nasz czas, który tracimy bo nie macie aktywnych kont i trzeba czekać, aż aktywujemy je ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestały działać dzienne limity przyrostów OD DO.

Od tygodnia miały już być ponownie włączone.

Rozumiem, eh, tak to jest, gdy jeden programista zmienia lokalizacje czegoś i nie mówi o tym. Prawdopodobnie dziś jeszcze to sprawdzimy, ale niczego nie obiecuję, bo weekend jest.

Weekend minął a limity nie działają... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm właściwie to mam pytanie.

jeśli system działa tak jak myślę to przy założeniu, że jest x użytkowników i każdy użytkownik jest aktywny można zdobyć tylko tyle lajkow/+1 ilu jest użytkowników, prawda?

(przykladowo, jesli byloby 100 uzytkowników, to mozna by zdobyć tylko 100 lajkow? bo kazdy ma 1 konto facebook, a wiec dany lajk moze kliknac tylko raz)

możemy liczyć na wewnętrzną giełdę, na której będzie mozna sprzedać punkty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was bardzo serdecznie!

Odnośnie pracy, mamy taki śmieszny model, że jeden z chłopaków zaczyna koło 5-tej rano, drugi koło 10-tej, a trzeci koło 18-tej. Niekiedy zdarza się, że mamy pokrycie 24-godzinowe. :-)

Zagty - To działa trochę inaczej niż w wypadku SWL. W SWL chodziło o to, żeby Użytkownik wpiął swoją stronę, a co później robi nie miało już znaczenia, bo linki wyświetlały się automatycznie. W wypadku FacePlusa, de facto moc jest ograniczona do Lojalnych /Loyalnych ;)/ Użytkowników, których staramy się tak dopieścić, aby byli tak mili i zechcieli wrócić jutro. Z tego względu, bardzo ważny jest czas funkcjonowania strony w systemie. Czym jest ona dłużej, tym więcej nowo dochodzących osób będzie miała okazję ją zobaczyć. Jeżeli natomiast chodzi o giełdę, przemyślimy temat, na pewno będzie jakaś forma wsparcia Sprzedawców (szczegóły poznacie w niedługim czasie). Sama "giełda" nie jest aż tak bardzo priorytetowa, mamy w planach istotniejsze kwestie, ale zawsze z chęcią i pokorą słuchamy każdej Waszej uwagi - nawet tych kąśliwych, bo często sporo w nich prawdy, a - jak pisałem "n" stron wcześniej, każda Wasza uwaga jest dla nas bezcenna.

Przy okazji, jeżeli ktoś byłby ciekawy, udostępniam zmontowany panel dyskusyjny bezpośrednio po moim wykładzie o Social SEO na Silesia SEM w Katowicach: https://www.youtube.com/netvisage/#p/a/u/0/__HfZQ355wA - wykład wkrótce, w częściach, jak znajdę czas na złożenie. Jest tego dość dużo, więc musicie uzbroić się w cierpliwość. Materiał (wykładowy) nie wyszedł najlepiej (ciemna sala), ale da się posłuchać.

W niedługim czasie czekają nas dwa ciężkie kroki, m.in. związane ze zmianą maszyny na coś "mega" i jeszcze kilka niespodzianek. Mam nadzieje że będziecie mile zaskoczeni. :-)

Pozdrawiam, J.

P.S. No i znowu pracowity dzień, trzeba znooowu przeglądać i banować adresy zduplikowane z FB w innych. ;-)

I jeszcze jeden ps - w ok. 3-ciej części wykładu zdradzę Wam sekret, jak FacePlusem generować więcej Plusów niż jest Użytkowników. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie pracy, mamy taki śmieszny model, że jeden z chłopaków zaczyna koło 5-tej rano, drugi koło 10-tej, a trzeci koło 18-tej. Niekiedy zdarza się, że mamy pokrycie 24-godzinowe. :-)

Prawie jak korporacja międzynarodowa :)

PS. Czekam niecierpliwie na pełną relację z SilesiaSEM, bo panel bardzo fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności