Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

Goral88 - trochę namieszałeś ;-), Pavel pytał o masowe statystyki "przenoszenia" plusów z googlowskich fanpage na stronę i odwrotnie, poprzez połączenie stron. Nie myślałem (na razie), aby wprowadzać to jako moduł standardowy. Jeżeli jednak będzie taka potrzeba i będzie to dawało realne korzyści (np. łatwość zarządzania stroną, zakładając że googlowskie fanpage będą już wtedy popularne), to coś takiego będzie warto wprowadzić, myślę że nieodpłatnie. :-)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
mi faceplus mini odklikuje z powrotem like'i , nawet jak dam pomin i przechodze do nastepnego to jest to samo, z + nie ma problemu

W takich sytuacjach zawsze radzimy sprawdzić, czy da się lajkować strony poza faceplusem. Do tej pory 100% takich przypadków tak wyglądało, wina leży albo po stronie facebook albo po stronie konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza faceplusem moge likowac w mini nie

Hmm, faktycznie, mamy drobny problem z lajkowaniem. "Witrynie <https://www.facebook.com> nie udzielono uprawnien do odczytania wlasciwosci Proxy.InstallTrigger"

Na czas rozwiązania problemu wyłączam strony "Lubię". Nie takie rzeczy i problemy przewidywaliśmy. Dajcie nam trochę czasu aż naprawimy błąd tym razem po stronie Facebook.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko dziala, jak nalezy. Facebook nadal nie rejestruje Faceplusa jako external referer w swoich statystykach (co jest uwazam ogromnym plusem) przez co pozwala na ciekawe strategie SEO na Facebook fan pages. Takze dziekuje za fajny system, pozdrawiam deweloperow i zycze milego weekend'u!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta podstrona została chwilowo wyłączona z powodu aktualizacji skryptów i mechanizmów klikania

Przepraszamy za utrudnienia i zapraszmy wkrótce!

Wiadomo jak długo będzie trwała ta aktualizacja? :) Chodzi o FB+

W sprawie wyłączonego Lubię:

Mieliśmy dać ostateczną odpowiedź dziś, lecz dam odpowiedź "prawie ostateczną" w tej sprawie.

W dużym skrócie stało się coś, co czeka każdy portal tego typu (chyba, że zrobi to o czym traktuje akapit niżej). Konkurencji to się nie przydarzyło, bo maja 100krotnie mniejszy ruch.

Wszystkie Wasze strony są bezpiecznie (to jest najważniejsze) natomiast my na początku powstawania portalu wypisaliśmy sobie wszystkie możliwe scenariusze i przygotowaliśmy na nie odpowiedzi (jest to część planowania każdego porządnego projektu, nie wyobrażam sobie tworzenia nieprzemyślanego projektu). Obecnie jesteśmy w trakcie pisania i testów nowego mechanizmu klikania, ostatecznie bezpiecznego i działającego prawidłowo. Szczegółów nie będę zdradzał, gdyż musimy jeszcze dokonać kilka testów, a już jest piątek (od jutra weekend, przydałoby się odpocząć i zająć życiem), więc na 99% aktualizacja w tej sprawie pojawi się w poniedziałek (mizerne szanse, że w ten weekend).

Tak więc prosimy o cierpliwość. Jeśli nam się uda, to będzie to dosłownie cudowny krok w stronę rozwoju portalu i nowy rozdział, nowa jakość usługi etc. I tak mieliśmy wspomniane rozwiązanie w planach.

Mam nadzieję, że ta odpowiedź jest satysfakcjonująca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze parę słów ode mnie.

Scenariusz (Facebook) uznawany za zachowawczy się sprawdził. Zabezpieczenia FB zostały wprowadzone po głośnym ataku Anonymous na Facebooka i mają globalny zasięg, my poniekąd mamy chwilowy problem "przy okazji". Dziwaczne zabezpieczenia FB dotyczyły wszystkich "znaczących" serwisów, a - tak się składa - że z Polski jesteśmy absolutnie jedynym o zauważalnych w skali Facebooka statystykach, czyli - z Waszego punktu widzenia - jedynym wartym uwagi, tym bardziej że działamy rozważnie i z głową. Sprawa dotyczy dziesiątek tysięcy, nawet zwykłych serwisów, jeżeli ktokolwiek z Was zerknie na zagraniczne fora programistów, zobaczy, jak wielkie jest teraz zamieszanie - i to nie wśród masowej wymiany kliknięć, ale przede wszystkim wśród projektantów zwykłych, normalnych serwisów; niemal każdy co większy ma problem z like-owaniem.

To co ważne - jesteśmy bardzo dalecy od "objawowego leczenia" problemu, polegającego np. na rotacji i kupowania dalszych domen (co i tak byłoby niezauważalne od strony Użytkownika), a takie rozwiązanie które mieliśmy w rękawie wstrzymaliśmy, bo to tylko leczenie objawowe. To co szykujemy, to prawdziwa bomba, ale wymagająca kilku dni - opracowania i przetestowania skomplikowanego kodu i bardzo, bardzo szybkiej i drogiej maszyny. Wstrzymywaliśmy się z tym rozwiązaniem wyłączenie ze względu na szybkość, wydajność i koszty, ale po jej wprowadzeniu system będzie w 100% niewykrywalny i nie wyobrażam sobie, żeby po wprowadzeniu tych zmian - nawet w chmurce - mogły się zerować plusy. Tak więc dalej inwestujemy nasz czas i pieniądze (w znacznej ilości) brniemy w tą branżę aby być absolutnie najlepszym i bezkonkurencyjnym rozwiązaniem, ale proszę aby każdy z Was także mnie zrozumiał, że kiedy już wszyscy zobaczą że po zmianach wszystko działa bezawaryjnie, będą wprowadzone dobrowolne, niewysokie opłaty za dodatkowe funkcjonalności systemu.

FacePlus jest absolutnie unikalny i autorski. Nie jest "szybkim skokiem na chwilową kasę", czy "jednorazowym strzałem" co obserwujecie w wielu topikach, wyrastających jak grzyby po deszczu "klonów" spartaczonych systemów, których autorzy bezskutecznie starali się od nas odkupić know-how, a którzy nawet nie zastanawiają się czy załatać jakąś dziurę, czy rozwinąć jakiś mechanizm (nie mówię nawet o jakimkolwiek rozwoju), tylko nad tym jak szybko i anonimowo się zwinąć z kilkoma przelewami. FacePlus jest zarządzany i projektowany z głową i nasze plany sięgają na długie, długie lata w przód, chwilami aż nie mogę się doczekać jak Wam wszystkim będę pokazywał krok po kroku kolejne etapy "machiny". Mam nadzieję że widzicie nasze dobre podejście i wiecie komu można ufać, a nam, jest bardzo miło że z nami jesteście. :-)

Mam nadzieję że w ciągu kilku dni, uda się ostatecznie rozwiązać problem z Lubię to i będziecie bardzo mile zaskoczeni wprowadzonymi funkcjonalnościami. :-)

Dziękuję że z nami jesteście!

A w ogóle, to w +1 osiągnęliśmy kolejny rekord (23.5 tys., dzisiaj prawdopodobnie będzie przebity) i w kilka dni osiągniemy nas 4.000 Użytkowników i 2.000.000 kliknięć! Dziękuję Wam wszystkim! :-)

Pozdrawiam, J.

P.S. Jak problem, to wszędzie - znów spędziłem cały dzień na pogotowiu :-(, ale jest już ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności