Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Hej pqar,

Początkowo zmartwiłeś mnie tym wykresem, tym bardziej że wielkości są malutkie (ok. 80). U mnie strony które są w FacePlusie i mają po ponad 30k Plusów (w tym strona która ma najwięcej plusów na świecie i w dniu mojej prezentacji na SilesiaSEM przebiła #1, czyli facebook.com), stoją jak stały. W innym przykładzie widzę, że pięć stron znajomego, które nigdy nie były w FacePlusie, miały bardzo śladowe liczby plusów i na wykresie WT straciły. Myślę że są to chwilowe zawirowania i ich zmiany związane z przebudową panelu i podobnymi atakami, jak miały miejsce w wypadku Facebooka.

Rozwiązanie które wdrażamy w sposób ostateczny rozwiąże problem - choć w tym wypadku, myślę że problem ma zupełnie inne przyczyny (nie znam Twoich technik SEO, nie znamy danych strony, nie wiemy jakimi sposobami zdobywała backlinki, czy była w Analytics, jaki ma ruch i bounce, czy miała downtime, jakie jest natężenie robotów, itp. - podając sam wykres, nie jesteśmy w stanie nic powiedzieć).

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikeusz - Nie działa. :-) W FacePlusie chodzi o to, żeby kojarzyć Użytkowników zainteresowanych daną tematyką ze stronami/fanpage o tej tematyce. "Farmienie" to niejako działanie uboczne :-). Staram się (dość skutecznie) zniechęcać Użytkowników proponujących mi wejście do systemu z tysiącami kont i skryptami, z dwóch prostych przyczyn - nie chodzi o nabicie liczby w chmurce ale o podnoszenie pozycji, i - co ważniejsze - pewnego pięknego dnia wyparują wraz z pozycjami.

Najbardziej cieszy, jak znajdujesz w Sieci takie opinie od kompletnie nieznanej Ci wcześniej osoby:

Część stron na Facebooku, których zostałam fanem z przypadku, jest jak najbardziej interesujaca i cieszę się, że na nie trafiłam - gdyby nie Faceplus to bym nigdy w życiu się nie dowiedziała o istnieniu danej strony na Facebooku.
- to potwierdza, że założenia były dobre i całość sprawdza się jak najlepiej.

Pawelszn - Nikłe szanse... Pracujemy...

Przekroczyliśmy magiczną liczbę 4000 Użytkowników, dziękuję że jesteście z nami! :-)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wierzyć że klikając na plusa ktoś zobaczy jaka to strona :D szczególnie w faceplus, zależy mi właśnie na systemie z realnymi prawdziwymi kontami, wtedy to ma sens, ale widzę też że można kupić 1000 pkt z faceplusa za 5 zł, więc ktoś jednak chyba ma jakieś automaty.

Mam dodatkowe pytanie dodałem do systemu stronę z kręgów anglojęzycznych i jest spora rozbieżność między przyłożonym pkt a tymi w chmurze, wiem czytałem, sprawdzać w webmaster tools, ale przy okazji pytam od czego to zależy, że w chmurcę jest ok.

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, komuś po prostu wystarczy stawka godzinowa za klikanie 20 zł, a nie wybrzydza z 60 zł. :-)

Tak, jest to możliwe, jak - nie zdradzam - bo każdy system który przekroczy barierę niewykrywalności (obecnie schodzi ona do ok. 1 tys. klików dziennie w FB po atakach i ? tys. klików w Google), się na tym wyłoży.

Pozdrawiam, J.

Nie wiadomo od czego zależy chmurka, prawdopodobnie od przesadzenia z CTR, lub niewstawienia kodu. +1 nie działa bezawaryjnie, panele GWT też - co chwilę coś zmieniają, był taki moment, że zmieniali kod +1 po 3 razy w tygodniu. Po zmianach liczymy, że plusy będą wchodziły w 100% bez pozostawienia śladu.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest szansa że lubię zacznie działać dzisiaj jak pisaliście ?

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności