Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Może najpierw warto zapoznać się z tą stroną https://www.faceplus.pl/?a=faq gdzie to jest dokładnie opisane, a dopiero później zadawać pytania na forum.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem to i nie tylko to co jest na faceplus. Pisałem nawet prywatnego maila do obsługi kiedyś kiedy różnica była niewielka. Ale teraz jest coraz większa, więc argument o tym, że WT potrzebuje 2-3 dni aby odświeżyć kliknięcia już teraz do mnie nie przemawiac. Zwłaszcza, że jak spojrzysz na wykres w WT to specjalnie zostawiłem kilka dni bez ani jednego kliknięcia aby zobaczyć czy WT nadrobi zaległości i doliczy mi punkty. Jednak 200 plusików nie ma. I oczywiście nie chodzi mi o liczbę w chmurce, bo co ona oznacza nikt nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem to i nie tylko to co jest na faceplus. Pisałem nawet prywatnego maila do obsługi kiedyś kiedy różnica była niewielka. Ale teraz jest coraz większa, więc argument o tym, że WT potrzebuje 2-3 dni aby odświeżyć kliknięcia już teraz do mnie nie przemawiac. Zwłaszcza, że jak spojrzysz na wykres w WT to specjalnie zostawiłem kilka dni bez ani jednego kliknięcia aby zobaczyć czy WT nadrobi zaległości i doliczy mi punkty. Jednak 200 plusików nie ma. I oczywiście nie chodzi mi o liczbę w chmurce, bo co ona oznacza nikt nie wie.

Byłoby sprawiedliwiej, gdybyś podał wszystkie +1 od np 1 września do dziś :lol: Myślę, że ilość plusów stanowiłaby minimum 90% kliknięć.

Niestety należy zrozumieć, iż w takim systemie nie ma szans na dokładne 100% sprawdzanie +1 na kontach, które klikają. U nas i tak jest to lepiej rozwiązane niż w innych serwisach, u której nie ma zupełnie żadnej weryfikacji kont. Nie każdemu jesteśmy w stanie dogodzić, bo póki system daje przyjmijmy te +60-80% to wszystko jest ok (mnie by osobiście zadowalało nawet 50% bo na zachodzie stuprocentowe kliknięcia kosztują 30x tyle co punkty faceplus, a sprzedawane przez Użytkowników a, a i tak te zachodnie kliknięcia są robione na macro i botach + proxy). Oczywiście dążymy do jak największego % bo i nam zależy na jakości (sprawa oczywista, prawda?) ale jesteśmy zarobieniu w związku z priorytetem, czyli Lubię. Byliśmy o krok od wdrożenia poprawki bazy danych i zmian algorytmu klikania, a tu niespodzianka z Lubię i obecnie 90% czasu na to przeznaczamy. Dziś wdrożę w chwilę system newsów aby każdy (mamy wiele użytkowników nie zaglądających na PIO) był na bieżąco. Tak więc, priorytety i czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie czy dzisiaj klikanie fb zostanie przywrócone według załóżeń? Nie ukrywam, że mi bardziej zależy na lajkach niż plusach

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gielo - nie zauważyłem słowa "dzisiaj" :-) w Twoim poprzednim poście. Na załatwienie sprawy dzisiaj nie ma najmniejszych szans, musimy mieć jeszcze kilka (nie -naście, ale kilka) dni. Siedzimy nad tym jako nad absolutnym priorytetem. Ponieważ nie chcemy sprawy załatwić "po łebkach", zdecydowaliśmy się na zupełnie inny (od strony technicznej) mechanizm klikania. Bazować to będzie na prywatnych w zakresie sieci Użytkowników systemu, faceplusowych skryptach a'la "proxy", które każdy będzie mógł zainstalować na swojej domenie, tak, aby w okienku do klikania wyświetlała się Wasza domena, a nie nasza - stąd kliknięcia będą w 100% wchodziły jako z Waszej strony. Testujemy rozwiązania oparte na .html+JS oraz na PHP. Dodatkowo - już na 99% wiemy - kod "zdalny" będzie mógł być wykorzystywany do kliknięć publicznych (czyli do kliknięć tych osób, które nie zainstalowały skryptu; jest to minimalny transfer i obciążenie), o czym pojawi się bardzo, bardzo szczegółowa i obszerna informacja w FAQ, tak, aby każdy wiedział jakie niesie to za sobą potencjalne zagrożenia (choć one realnie nie istnieją), a także jakie korzyści (przede wszystkim w 100% pewne kliknięcia). Korzystanie ze skryptu "zdalnego" będzie dobrowolne i będzie możliwość wyboru pomiędzy (defaultowo) niekorzystaniem ze skryptu i (opcjonalnie) korzystanie ze skryptu (koniec problemów z chmurkami). Jak widzisz, do problemu nie podchodzimy objawowo, lecz w sposób przemyślany udoskonalając silnik. Musimy mieć kilka dni aby ten, już praktycznie gotowy kod, dokładnie przetestować, zamiast wypuścić bubel.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zliczania Fanpejdżów z Google+ to jesteście pewni, że powinien być linkowany adres https://plus.google.com/mój_numer a nie https://plus.google.com/mój_numer/posts który ma automatyczne przekierowanie na stronę "post"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dzień po wprowadzeniu googlowskich fanpage (dla stabilizacji) testowaliśmy adresy https://plus.google.com/mój_numer/posts oraz https://plus.google.com/mój_numer/posts i plusy nie wchodziły. Należy plusować: https://plus.google.com/mój_numer (bez slasha na końcu).

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam takie pytanie. Czy filtr zainteresowań na pewno działa prawidłowo? Mając zaznaczone kategorie zainteresowań:

- Informacje, Media

- Informatyka, Elektronika

- Internet

- Komputery

Większość linków, która została przeze mnie kliknięta dotyczyła jakiś tipsów, kosmetyków itp...

Z całym szacunkiem dla branży kosmetycznej, ale jednak bardziej by mnie interesowały strony z kategorii, które wyżej wymieniłem. W końcu moje kliknięcia widzą również moi znajomi.

Przyznaję, że jestem początkującym użytkownikiem systemu, dlatego jeśli coś robię źle, to proszę o sprostowanie mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności