Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

Przez tipsy każdy musi przejść :P To jest taki test na wierność i oddanie systemowi, bez względu na okoliczności ;)

Nie upadaj w klikaniu - musisz być stanowczy niczym nastolatka strzegąca swej cnoty... ;)

...???

...no dobra, ta nastolatka to może nie był najlepszy przykład - w każdym razie klikaj dalej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam,

mam takie pytanie. Czy filtr zainteresowań na pewno działa prawidłowo? Mając zaznaczone kategorie zainteresowań:

- Informacje, Media

- Informatyka, Elektronika

- Internet

- Komputery

Większość linków, która została przeze mnie kliknięta dotyczyła jakiś tipsów, kosmetyków itp...

Z całym szacunkiem dla branży kosmetycznej, ale jednak bardziej by mnie interesowały strony z kategorii, które wyżej wymieniłem. W końcu moje kliknięcia widzą również moi znajomi.

Przyznaję, że jestem początkującym użytkownikiem systemu, dlatego jeśli coś robię źle, to proszę o sprostowanie mnie.

Mając zaznaczone te kategorie faktycznie nie powinieneś mieć losowanych stron z kosmetyki. Przejrzę kod dziś i algorytmy i tamte strony. Zrobię z tym dzisiaj porządek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiecie, mimo wszystko nie gustuje w tipsach:P

Mając zaznaczone te kategorie faktycznie nie powinieneś mieć losowanych stron z kosmetyki. Przejrzę kod dziś i algorytmy i tamte strony. Zrobię z tym dzisiaj porządek.

Dzięki:)

Tak swoją drogą dziwnie zachowuje się ten przycisk +1. Niby dostałem dziś kilkanaście plusów, a formalnie liczba przy znaczniku Google się nie zmieniła (a sprawdzałem w rozszerzeniu dla Chroma, na stronie Google+ itd.). Przeczytałem kawałek wątku i wiem o narzędziach dla webmasterów itp., że muszę sprawdzić za kilka dni, poczekam i zobaczę czy rzeczywiście coś się zwiększyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zrobiłem porządek z kategoriami.

Witam,

Kiedy zostanie zaktualizowany system klikania w Lubię To? Nie ukrywam, że bardzo zależy mi ( tak jak i pewnie innym użytkownikom systemu) na jak najszybszym wprowadzeniu owej aktualizacji. Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Planowaliśmy na dziś, ale zajęło nam to trochę dłużej. Za chwilę zaktualizuję newsa i info na faceplusie, ale powiem tak: nam też, że to tak ujmę, monstrualnie zależy na tej aktualizacji. Kod jest w 99% gotowy, jeszcze dziś będziemy to finalnie testować (głównie ja) i jeżeli nic nie wyskoczy, to jutro premiera aktualizacji ;)

A, w nocy dokonałem podmiany wykresów na nową wersję. Jeszcze została jedna rzecz do dopracowania, ale to drobnostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zrobiłem porządek z kategoriami.

Na 12 plusów testowo dziś klikniętych 8 było nie na temat i dotyczyło:

Kosmetyków, tipsów i pedicure..

W gruncie rzeczy, te "złe" plusy z mojego punktu widzenia są z tych samych domen co wczoraj (3 takie domeny) - nie wiem czy właściciele tych stron świadomie źle oznaczyli je kategoriami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zrobiłem porządek z kategoriami.

Na 12 plusów testowo dziś klikniętych 8 było nie na temat i dotyczyło:

Kosmetyków, tipsów i pedicure..

W gruncie rzeczy, te "złe" plusy z mojego punktu widzenia są z tych samych domen co wczoraj (3 takie domeny) - nie wiem czy właściciele tych stron świadomie źle oznaczyli je kategoriami?

Rozumiem. Dziś jeszcze raz to przejrzę w wolnej chwili.

Na 99% dziś przywrócenie "Lubię to" wraz z paroma niespodziankami, będziecie mieli co czytać i robić. Stosowne info pojawi się tutaj oraz w aktualnościach FacePlus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Dziś jeszcze raz to przejrzę w wolnej chwili.

Dzięki, podesłałem na PW przykładowe domeny.

Ciekawi mnie również jeszcze jedna kwestia. Wiem, że +1 należy sprawdzać w narzędziach dla webmasterów, ale co pokaże to narzędzie po kilku dniach, jeśli ktoś zaplusował moją stronę, a później pozabierał plusy? Czy będzie to realna liczba (plusy które rzeczywiście ostały się w tym dniu), czy też może będzie ona zawyżona o te wszystkie odkliknięte plusy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli któryś Użytkownik który nie korzysta i nie będzie korzystać z FacePlusa (i innych SWK) na żadnym adresie, będzie tak miły i zasugeruje nam dodanie konkretnych adresów 5 tys. różnych stron (klasycznych) i 5 tys. stron fanpage (Facebook) które możemy dodać do ogonka systemowego żeby się kolejka kręciła, z wielką chęcią je dodamy zamiast tamtych. :soczek:

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywróciliśmy "Lubię to" oraz sprawa nadkonsumpcji i modyfikacji bazy danych

Ukończyliśmy prace nad nowym mechanizmem o tym o to sposobem przywracamy "Lubię to". Całość została oparta o proxy, o których możecie poczytać tutaj: https://www.faceplus.pl/?a=poradnik_proxy Każdy z Was może dodać własne proxy. Lista i zarządzanie proxy znajduje się w: menu->"Strony" (rozwiń) -> "MOJE PROXY". Każde dodane nowe proxy premiujemy bonusem w wysokości 250 punktów Plus i 250 punktów Lubię oraz za każdy miesiąc działania proxy, po 50 punktów Plus i Lubię.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, prosimy o skorzystanie z zakładki "Kontakt" i wysłanie do nas wiadomości.

Natomiast w kwestii "nadkonsumpcji" punktów i modyfikacji bazy danych: nie zdążyliśmy na dziś. Przyszły tydzień to nowa data. Zostanie wtedy wdrożona ostateczna wersja mechanizmu klikania.

Aha, nie jest dokończone nowe losowanie stron, tak więc możecie miec bardzo często już kliknięte strony. Prosimy o kliknięcie "Pomiń". Jutro dokończymy losowanie stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności