Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Miło mi poinformować, że w ciągu 2 dni liczba walidowanych co 10 minut, aktywnych proxy dobiega 600. Widzę że tęskniliście za "Lubię" - liczba kliknięć po comebacku wyniosła ponad 16.000. Oznacza to, że średni jedno proxy wykonuje zaledwie 25 zapytań Lubię i (po testach) będzie wykonywać dodatkowe 25 zapytań Plus.

Dziękuję Wam wszystkim!

Pozdrawiam, J.

P.S. Zaskakujecie nas, spodziewaliśmy się że mechanizm Proxy rozwinie się ok. 10-20 razy wolniej. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 400 kliknięć w LubięTo, zliczonych 18 kliknięć, 75-80% to pomiń - tak nie da się "pracować". Sprawdzane z kilku kont, w kilku przeglądarkach. Przed zmianami "na lepsze" było podobnie, ale nie tak tragicznie. Serwer nie aktualizuje kliknięć ani w godzinę, ani w dwie, ani w dzień cały.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 400 kliknięć w LubięTo, zliczonych 18 kliknięć, 75-80% to pomiń - tak nie da się "pracować". Sprawdzane z kilku kont, w kilku przeglądarkach. Przed zmianami "na lepsze" było podobnie, ale nie tak tragicznie. Serwer nie aktualizuje kliknięć ani w godzinę, ani w dwie, ani w dzień cały.

System losujący nie jest skończony, dlatego losują się wam także strony, które kiedyś kliknęliście. Jest to opisane w aktualnościach. A nie jest to zmiana do zrobienia w 5 minut albo zmiana typu "dodaj coś do zapytania" gdyż nowy system losujący jest po prostu nowy, nowy od podstaw i w połowie zrobiony, tworzy go drugi programista który ma własną koncepcję (inną niż moja technicznie ale sprowadza się do tego samego) dlatego nie zostanie to ukończone w ten weekend, tylko dopiero w poniedziałek. I tak wolelibyśmy ukończyć to dopiero na nowym serwerze, bo po prostu obecny jest za słaby przy obecnej liczbie użytkowników na nawet jeden rodzaj klikania (+1) a co dopiero dwa. To nie SWL, SWLe inaczej obciążają serwer. FacePlus bardziej bym porównał do gier online z racji mechaniki (tyle, że my zbieramy punkty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam Lubisiów w ogóle nei zalicza... śkoda :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam Lubisiów w ogóle nei zalicza... śkoda :)

Jest to możliwe, bo po prostu bufor się skończył i nie zaliczy Ci nigdy punktów, tylko będziesz miał same 0. Odczekaj kilka godzin i jeżeli punkty nadal się nie pojawią, to zgłoś się do nas na support (kontakt) a zaktualizuję bazę danych o wartości. Też bym chciał już nowy serwer i nowy system losujący :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszczegółowie - nie zlicza mi klików na stronie ktora jest w flusofejsie przez co licznik FB nie idzie do góry.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszczegółowie - nie zlicza mi klików na stronie ktora jest w flusofejsie przez co licznik FB nie idzie do góry.

flusofejsie? Poproszę o definicję tego wyrażenia.

Dziwne. Może jakieś proxy ma bana u facebooka. Ale czy masz tak cały czas? Osobliwy problem. Poklikałem teraz aby sprawdzić i na wszystkich kontach FB i FacePlus licznik FB idzie do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio tak było, i teraz też tak jest - de facto od początku. Chodzi o mojego bloga :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem w systemie jest duzio ... ale na stronie FB połowa tego - praktycznie wszystkie kliki w systemie nie są obecne nawet na stronei FB.

edit: poszukam i wstawię ponownie ...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem w systemie jest duzio ... ale na stronie FB połowa tego - praktycznie wszystkie kliki w systemie nie są obecne nawet na stronei FB.

edit: poszukam i wstawię ponownie ...

Jasne, rozumiem. Wklej sobie adres strony https://developers.facebook.com/docs/reference/plugins/like/ tutaj i sprawdź ile masz lajków na teraz. Raczej tam nie kłamią :) Pamiętaj o Open graph na stronie.

Aha, Edit, bo nie odpisałem na pytanie:

Można dodać ten plik proxy na różnych domenach i dopisać w Moje Proxy w tej domenie którą nie promuje na faceplus?

Tak i tak. Jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów coś się posypało... Ja bym proponował jednak do chwili przejścia na nowy serwer czy też wprowadzenia nowych w pełni działających skryptów przywrócić stary system.. Dla mnie trochę niefajne jest całkowite wyłączanie Lubię To.. Bo to jakby np. w jakieś grze typu chociażby WOW przed aktualizacją wyłączali wszystkie serwery tydzień wcześniej.. Sprzedając lajki głupio jest się ciągle tłumaczyć 'nie przybywa panu lajków, bo system ma aktualizacje...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności