Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

damcar, no właśnie to takie trochę dziwnie ponieważ przy każdym przeładowaniu strony zmieniało by się DC? Jak widzę na moim koncie w plus.google.com nie mam w ogolę naliczonych plusów dla tej strony. Problem moim zdaniem musi być w czymś innym, tylko w czym :(?

+ są testowane i mam nadzieję że to się ustabilizuje, jestem w tym systemie dopiero 3 dni wiec za dużo nie powiem ale nie jesteś jedynym któremu plusiki skaczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A mnie boli ten TM... rozumiem że zarówno działalność jak i znak towarowy zarejestrowany w US? Jeśli nie, to słaby chłyt marketingowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Waszych pytań:

Przeklasa - otrzymałem informację od koderów, że błąd jest już naprawiony. :-)

damcar (i wszyscy pozostali) - proszę aby publicznie nie podawać żadnych adresów stron. Jak potrzebujecie, to zagwiazdkujcie, odnajdę w adminie. Przezorność.

VMline - wikipedia oznacza trademark (czyli znak towarowy powszechnie znany, identyfikujący firmę/produkt), ® oznacza registered trademark (zarejestrowany w urzędzie właściwym dla kraju znak towarowy). Ponieważ pojawiają się tutaj słowa określające konkretne wyszukiwarki, wolę dodać . Większość SWL-i się tym nie przejmuję, ja wolę respektować cudze prawa.

Mich@ł - u Ciebie jest dziwna sprawa. Jak klikam (bezpośrednio z Twojej strony), to wychodzi czerwony wykrzyknik (info że jest zablokowana), mimo że na profilu jest ok. Sprawdź poprawność swojego kodu, na webmasters masz kilka opcji. Problemy są też, jak jest długi czas połączenia google-strona (g. pobiera meta ze strony). Czy na pewno na stronie nie miałeś w przeszłości bana, filtrów, nie miałeś jej w innym SWK (zbanowanej), etc.? Wypytuję o to, bo w systemie jest kilkanaście stron, na które powinno wejść +/- 40 plusów, a weszło zero, podczas gdy na wszystkich pozostałych weszło +/- 80-90%. Trzeba namierzyć dlaczego tak się dzieje i po czyjej stronie jest błąd. Na pewno nawet przy kliknięciu na Twoją stronę bezpośrednio z niej, wyskakiwał mi błąd. W adminie wygląda to tak:

adminplus.jpg

- czyli jak widzisz nieźle, zwłaszcza jak na start. Musimy dowiedzieć się, dlaczego tak się dzieje (jak byś mi mógł przez zakładkę "kontakt" w systemie przesłać wszystkie informacje jakie uda Ci się zgromadzić, będzie to bardzo pomocne).

Przypominam że to dla praktycznie wszystkich z Was kompletnie nowy temat; ja w tym siedzę od początku plusów, ale nie miałem dotychczas "próby statystycznej" do testów (teraz jest FacePlus, który rośnie w oczach), większość z Was z tym tematem zetknęła się dopiero przy FacePlusie. Mało kto tak dogłębnie to analizował od strony technicznej, c.a. 3 osoby na krzyż na zachodzie i póki co tak na razie jeszcze wygląda branża plusowa ;-). Będzie miło, jak razem spróbujemy w tej kwestii coś wymyślić.

Co do różnych DC, też jestem co do tego przekonany (z resztą sam wysnułem taką tezę). Mam stronę, na której jest na zmianę: 0, ok. 900, ok. 950, 1.3k, 1.7k, 1.8k. Najczęściej "losuje" się liczba z zestawu 3-4 liczb.

Ze sprawy bieżących.

Wprowadziliśmy poprawki:

- Maskowanie większej części e-maila przy programie partnerskim

- Poprawiony cały program partnerski (nikomu nie "zjadło" poleceń)

- Przydzielanie punktów na ajaxie działa poprawnie

- W produkcji społecznościowa moderacja

Pozdrawiam, J.

P.S. Będzie mi bardzo miło, jak powstawiajcie do stopek program partnerski z Waszymi refami; obecnie dopływ to ok. +/- 30-40 Użytkowników dziennie (bez mailingu do moich baz, który będzie jak wyjdziemy z bety), a sami potrzebujecie i kliknięć i punktów. Nie chcę ograniczać dziennej ilości kliknięć żeby to wymusić. Z góry dzięki. :-)

No i zbrakło stron ;<

Doraźnie zwiększ sobie ilość zainteresowań w opcjach, to będzie losować z większej puli. Jutro wrzucimy trochę.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jez właśnie dlatego zapytałem, bo mam konta mailowe w domenie gmail które nie są zgłoszone do +1 (konto publiczne czy jakoś to się chyba nazywa) ale mam też z kolei konta, które są do +1 ale nie mają maili w gmailu :D

Podsumowując rozumiem, że muszę w systemie zarejestrować konto/a w domenie gmail i to z nich mam klikać +1 (ale w sumie z tego co zrozumiałem i tak nie wiadomo czy to z nich klikam +1 czy coś źle rozumiem?)...

Chyba jednak muszę najpierw się zarejestrować, a później pytać o te szczegóły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jez, domena nigdy nie miała bana i filtru też nie ma. Z Google+ wcześniej nie korzystałem a więc profil też nie może być zbanowany.

Problem występuje też na www.******* . Oba fora stoją na jednym serwerze lecz na różnych adresach IP, dodatkowo na innych stronach z tego dedyka Google+ śmiga.

Napisałem na forum GWT i zobaczymy co odpiszą. Jutro postaram się przejrzeć kod i poszukać przyczyny.

A i mam jeszcze pewną sugestie aby w zakładkach "Zbieraj punkty Google™ Plus" i "Zbieraj punkty Facebook™ Lubię" pojawiły się jakieś komunikaty najlepiej jak najbardziej widoczne informujące o konieczności zalogowania się na dane konto gmaila/FB. Dzisiaj ponownie po 30 klikach w button "Lubie to" zorientowałem się że jestem zalogowany nie na to konto FB co trzeba :/ Zapewne nie tylko ja mam takie "wpadki"... :D

[cenzura]

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr.k - tak, podsumowując, 1 konto FacePlus = 1 konto @gmail.com i/lub 1 konto @facebook.com - muszą być te końcówki. To obecnie jedyny sposób weryfikacji, czy ktoś faktycznie klika.

Klikasz WYŁĄCZNIE z tych kont (@gmail i @facebook), które wpisałeś w systemie i raz wpisanego konta mailowego nie da się później zmienić (+1 i like w profilach muszą być publicznie widoczne - do parsowania).

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem występuje też na www.po****

Uch, Michał, nie podawaj publicznie adresów.

Napisałem na forum GWT i zobaczymy co odpiszą. Jutro postaram się przejrzeć kod i poszukać przyczyny.

Super, dziękuję. Bądź tak miły i nie pisz im w jakim celu potrzebujesz tych informacji. :D

A i mam jeszcze pewną sugestie aby w zakładkach "Zbieraj punkty Google™ Plus" i "Zbieraj punkty Facebook™ Lubię" pojawiły się jakieś komunikaty najlepiej jak najbardziej widoczne informujące o konieczności zalogowania się na dane konto gmaila/FB.

Oczywiście dodamy.

Dobranoc wszystkim. :-)

Pozdrawiam, J.

Już mam właśnie wszystkie kategorie :)

Nałogowiec. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam że błąd z przydzielaniem punktów został usunięty i wszystko jest w porządku.

ps. Gratulacje! FacePlus.pl to kawał dobrej roboty.

Dziękuję, cieszę się że Ci się podoba. :-)

Miło mi poinformować, że właśnie przelałem Ci zgodnie z wrześniową "promocją" 50 pkt. Like - potestuj naszą 99,94% skuteczność w Facebooku. :-)

Coś chyba się spsuło, bo jak klikam +1 to nie wczytuje mi następnego buttona, chyba że kliknę pomiń, ale wtedy nie mam punktów :)

Anpremio, zalogowałem się na Twoje konto FacePlus, jest mała kolejka stron do wyklikania, jesteś pewny że błąd nie leży technicznie po Twojej stronie (np. zalogowanie na inne konto gmail - spróbuj się wylogować i zalogować). Przejdźmy na kontakt przez formularz kontaktowy systemu, to postaram Ci się indywidualnie pomóc.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znikają mi btn +1 :-( z każdej strony zgłoszonej do programu.

Ponadto dzisiaj btn +1 miałam możliwośc wyklikania tylko kilku - do wczoraj było 100 klików, a like it facebook do wykorzystania zero

Ludzka kreatywność jest największym zasobem. R. Florida

Moderowany_katalog_stron_50.pngZapraszam do moderowanego katalogu stron i ogłoszeń: https://http4u.pl Podstawowy wpis za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ;-), każde plusy muszą się ustabilizować, bo wartości pokazywane się różnią (odśwież kilkukrotnie stronę, poczekaj kilka dni, etc.). To co mogę Wam polecić, to po prostu nie przesadzać z klikaniem i z ilością punktów na strony (przyrosty rzędu 100-200 - 10-20 kilknięć dziennie na stronę są z tego co widzę ok).

Za kilka godzin niespodzianka.

Pozdrawiam, J.

P.S. Na "globalnych" statystykach, nie widać żadnych usuniętych plusów.

P.S.S. Nucleon - widzę na Twojej stronie przemiennie: 17 37 41.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności