Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

System jest już na nowej maszynie, właśnie trwa propagacja DNS-ów. W razie problemów, odświeżcie - ctrl-f5 stronę. Jeżeli jeszcze będzie komunikat o przenoszeniu, oznacza to że Wasze DNS-y nie są jeszcze odświeżone. Propagacja trwa maksymalnie 3 dni (jest to proces wynikający z konstrukcji internetu i jego długość - do 3 dni - jest od nas niezależna).

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mieliśmy już świeże DNS'y. W zasadzie sprawdzę tylko czy wszystko jest ok i udostępnię FacePlusa wszystkim jeszcze dziś.

Aye mik, tak też można, ale nie wszyscy użytkownicy FP pewnie o tym wiedzą.

Zakończyliśmy przenoszenie FacePlusa na nowy serwer. Obecnie możemy cieszyć się maszyną o nieporównywalnie większej wydajności niż poprzednia. Każdy komu odświeżyły się DNS'y jak i tym, którym jeszcze się to niestety nie przytrafiło, chcielibyśmy podziękować za cierpliwość i wyrozumiałość. Oddajemy FacePlusa w Wasze ręce.

Nowy system losowania i kliknięć także jest zakończony.

Dodatkowo chcielibyśmy Was z wyprzedzeniem poinformować o tym, iż gdyby przypadkiem nagle FacePlus "zniknął" to jedynym tego powodem będą nasze działania polegające na modyfikowaniu konfiguracji serwera. Tak więc przez następny tydzień mogą zdarzyć się "twarde" resety serwera a to będzie oznaczało dobre kilka minut braku dostępu do portalu.

FacePlus Mini będzie przywrócony w ten weekend.

Od przyszłego tygodnia zaczniemy realizować sugestie oraz wszelkie potrzeby portalu w jeszcze nieznanej nam kolejności. Na 99% w przyszłym tygodniu otrzymacie prywatne wiadomości wraz z nickami i będzie to wstęp do implementacji giełdy punktów.

Jeżeli napotkacie błędy albo nieprawidłowości, nie zwlekajcie, piszcie, w końcu i Wam i nam zależy na jakości i przyszłości tego projektu, który de facto nadal jest w fazie beta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MixKosa - Dziękuję za zgłoszenie. Przyjrzymy się dokładnie, ale póki co nie mieliśmy większej liczby takich zgłoszeń (sprawdzę z Twojego konta). Obecnie wszystkie zapytania generowane są przez Proxy, stąd nie istnieje żadna korelacja pomiędzy kliknięciem, a naszą domeną. Nowa maszyna spisuje się znakomicie, choć - jak widzicie - tuning i dogrywanie wszystkich funkcji (w tym nowych, które będą dostępne wkrótce) trwa parę dni.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nieco inny problem. Chociaż czy można to nazwać problemem... :) Mianowicie nie wiem jakim cudem, ale udało mi się przed chwilą wyrobić 200 procent normy w klikaniu w "Lubię to". Poważnie, system zablokował mi klikanie dopiero po przekroczeniu 200 kliknięć. Nie wiem czy to jakiś prezent na Mikołajki, czy błąd u Was, ale zgłosiłem sprawę przez "Kontakt". Dla pewności sprawdziłem, czy mi czasem konto "lojal" nie wskoczyło (chociaż w "lojalu" póki co jeszcze limitu 200 kliknięć nie ma :) ), ale nie, cały czas mam "standard".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nieco inny problem. Chociaż czy można to nazwać problemem... :) Mianowicie nie wiem jakim cudem, ale udało mi się przed chwilą wyrobić 200 procent normy w klikaniu w "Lubię to". Poważnie, system zablokował mi klikanie dopiero po przekroczeniu 200 kliknięć. Nie wiem czy to jakiś prezent na Mikołajki, czy błąd u Was, ale zgłosiłem sprawę przez "Kontakt". Dla pewności sprawdziłem, czy mi czasem konto "lojal" nie wskoczyło (chociaż w "lojalu" póki co jeszcze limitu 200 kliknięć nie ma :) ), ale nie, cały czas mam "standard".

W Lubię dla konta Loyal limit kliknięć to 200. Nazwijmy to problemem, skoro Standard może tyle klikać.

I tak... nie ten if i już jest źle. Eh, będzie to dziś poprawione. Trochę ten portal nam urósł i ciężko to ogarnąć w 1 osobę, szczególnie gdy ma się ścianę zmian i poprawek, optymalizacji i nowych rzeczy w To do.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeżeli nowy Użytkownik zarejestruje się wchodząc na FacePlus™ przez taki link, każde jego kliknięcie w ciągu 100 dni od rejestracji, da Ci 1 punkt! "

tzn: pkt są stałe ? ale tylko są "nabijane" w ciągu max 100 dni od rejestracji usera z pp ?

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeżeli nowy Użytkownik zarejestruje się wchodząc na FacePlus™ przez taki link, każde jego kliknięcie w ciągu 100 dni od rejestracji, da Ci 1 punkt! "

tzn: pkt są stałe ? ale tylko są "nabijane" w ciągu max 100 dni od rejestracji usera z pp ?

Zgodnie z założeniem, jeżeli masz kogoś w programie partnerskim, to każde kliknięcie tej osoby daje Ci 1 punkt. Np.: użytkownik z Twojego pp klika Plusy, kliknął 100 razy, dostaniesz 100 x 1 punktów Plus. I tak przez 100 dni od rejestracji. Nie pamiętam już czemu daliśmy 100 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności