Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

1. Ten mail "dawno nie klikałeś!" jest żenujący, chyba ktoś się naczytał za dużo książek do marketingu. I nie chodzi mi o blokadę tego, bo utworzenie filtra zajmie mi minutę, ale, że w ogóle zrobiliście coś takiego to szczerze współczuję.

2. Na początku miała być ulga dla promujących faceplus i takich z których będą rejestrowali się userzy. Z mojego zarejestrowało się 7 osób i wiem, że na początku dzięki temu zmieniliście mi ratio na korzystniejsze, ale potem widzę, że znowu wrócił stary przelicznik. Takich przywilejów się nie powinno zabierać, ewentualnie zrobić kilka poziomów, tak aby klient sam chciał dążyć do polepszenia.

Reasumując marketing za 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Moi drodzy - każdy z Was logując się dzisiaj do systemu, znajdzie pod poduszką 100 punktów od św. Mikołaja. :-)

Pozdrawiam, J.

P.S. Wyprzedzając pytanie: Po 50 pkt Lubię i 50 pkt Plus. Prezent otrzymuje każdy spośród 4600 Użytkowników FacePlusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie chodzi mi o to że klikam Lubię to i jest np. 14 klikam jest 15 przez chwilę i cofa się na 14 i można tak klikać sobie i nie wejdzie na 15. lub nie ma żadnego pkt i klika się widać że klik został oddany ale znowu jest 0 i tak w kółko, codzienni klikam i widzę to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie chodzi mi o to że klikam Lubię to i jest np. 14 klikam jest 15 przez chwilę i cofa się na 14 i można tak klikać sobie i nie wejdzie na 15. lub nie ma żadnego pkt i klika się widać że klik został oddany ale znowu jest 0 i tak w kółko, codzienni klikam i widzę to samo

Masz tak od paru dni? Jest to dziwne, bo codziennie sprawdzam klikanie i działa ok, ale część użytkowników ma problemy z obecną ajaxową wersją klikania dlatego rozpoczęliśmy pracę nad manualnym mechanizmem, klasycznym, eh, nierozwojowym, cóż :)

Tak czy inaczej, skończymy z tym kiedy skończymy, obecnie można klikać w czarny buton "Załaduj kolejną stronę do kliknięcia" i nic złego się nie stanie, bo to jest po prostu odświeżenie dokumentu. Tak więc można sobie trochę pomóc, klikając w +1/Lubię to, dokument wewnętrzny się przeładuje bo nie usunęliśmy jeszcze ajaxa, ale można sobie odświeżyć całą stronę klikając we wspomniany btn pod boxami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszliśmy dzisiaj do m.in. takiego wniosku, że problem w naliczaniu wynika m.in. ze zbyt krótkiego oczekiwania na przeładowanie strony. Klikacie zbyt szybko. Niestety (albo raczej: stety) korzystamy z zewnętrznych proxy udostępnianych przez Użytkowników, które mogą być wolne i wadliwe (non-stop je walidujemy), ale nic na to nie poradzimy - w innym wypadku, plusy by nie wchodziły.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrą wiadomość:

Dokonaliśmy modyfikacji kodu i powinny zapisywać się wszystkie kliknięcia Lubię :D Jeżeli tak się z jakimś nie stanie, to już wina proxy raczej.

Co do nowego systemu klikania o którym wspominamy w aktualności: rozważamy obecnie, czy faktycznie nie rozpędziliśmy się za bardzo, najwyżej napiszemy to sobie na zaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy był temat, bo nie bardzo mam czas wertować cały wątek, ale pojawia się błąd przy dodaniu proxy. Punkty wariują. Dodałem 4 proxy, z każdym odświeżeniem strony dodaje mi po 250 punktów. Na koncie powinienem mieć po 1000 dodatkowo, a mam prawie 4000

http://spinning.com.pl - przynęty spinningowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja chyba nie rozumiem tego systemu, korzystam z FacePlus od wczoraj. Wczoraj wykorzystałem trochę punków z google+ ale efekt zobaczę w statystykach później , dziś doładowałem konto Facebook plus, i w panelu niby ktoś klikał, jest zabranych trochę punków z kliknięć, jednak jako administrator konta firmowego FB, nie mam ani 1 nowego `lubię to`. Sprawdziłem adres w ustawieniach (poprawny), pozostałe rzeczy też są `niby ok` - o co kaman? Zazwyczaj jak ktoś klika na lubię to, w panelu na FB widać to od razu..

Czy coś jest nie tak, czy ja coś źle robię? (oczywiście w panelu faceplus wszystko pokazuje że jest OK - no ale.. może coś przeoczyłem?).

Co do samej strony to jedna rzecz która jest totalnie irytująca to ten drop menu, działa z prędkością szachisty. I jeszcze jedno pytanie, bo nie mogę tego znaleźć, czy punkty do wykorzystania per dzień, są `na stałe`? Bo facebook to mi wsio ryba, ale np. google + chciałbym ograniczyć do np. 100 punktów dziennie (a nie 250) bez konieczności codziennego logowania i wpisywania ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności