Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, oczywiście.

Trwają w chwili obecnej b. szczegółowe testy odnośnie tego, czy przypadkiem Google nie strzeliło sobie w stopę blokując możliwość plusowania z "cudzej" domeny. W żadnym systemie plusowanie nie działa, CHOĆ dla kilku wiarygodnych domen plusy wchodziły, w dużej ilości. Mogłoby to oznaczać filtrowanie części adresów. Tworzymy mechanizm.

Nie spodziewałem się, że będzie hardcore dużo cięższy niż w SWL, ciągłe zmiany. Jak nie urok to sraczka ;-), ale przynajmniej bieżący dedyk wytrzyma dosłownie wszystko.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W ostatnim czasie zrobiliśmy dwa dużę kroki w przód.

- Nowy system klikania Plus. Jak zauważyliście, nigdzie indziej Plusiki nie działają (nie wchodzą). W jaki sposób to rozwiązaliśmy, zostanie to naszą słodką tajemnicą ;-), ale wiem że wszyscy będą z tym mieli duże, duże problemy.

- Brak konieczności konta @facebook.com, bo wymyśliliśmy inną, alternatywną formę walidacji.

Rok planujemy skończyć z 5.5 tysiącami Użytkowników i 2.5 milionami kliknięć. Dziękuję Wam wszystkim, że z nami jesteście! :-)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi poinformować, że do godziny 22-giej, po raz kolejny pobiliśmy rekord kliknięć Lubię to (ponad 20 tys. dziennie). Proporcjonalnie do czasu włączenia Plusów, zostałby pobity także rekord kliknięć "Plus".

Pozdrawiam, J.

P.S. Niestety zostało także zablokowanych 41 aktywnych kont (z czego już 5 odblokowanych) za generowanie w FacePlusie ujemnych kliknięć poprzez korzystanie z innych systemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Konto zostało odblokowane. Ponieważ jest to Twój pierwszy przypadek złamania regulaminu, nie przydzielamy do konta ostrzeżenia blokującego na miesiąc możliwość uzyskania konta Loyal.

Proszę abyś w przyszłości respektował regulamin który akceptowałeś i nie korzystał z innych systemów, które szkodzą kliknięciom FacePlusa i innym Użytkownikom. W trosce o ich jakość kliknięć, musimy mocno egzekwować ten punkt regulaminu. Z ponad 40-tu "banów" do dzisiaj odblokowaliśmy połowę kont, po jasnej deklaracji niekorzystania z żadnego innego systemu i usunięciu z nich wszystkich stron i kont.

System tworzymy z prawdziwą pasją koncentrując się na Użytkowniku, który był, jest i będzie dla nas najważniejszy - czyli na Tobie. W zamian liczymy po prostu na zwykłą ludzką uczciwość, czyli respektowanie regulaminu. Doceń proszę naszą pracę, zaangażowanie i życzliwość.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego korzystania z FacePlusa, bądź co bądź systemu, który generuje 99% kliknięć na rynku.

Pozdrawiam, J.

P.S. A na osłodę masz w prezencie po 100 pkt Plus i 100 pkt Lubię od admina. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo rozumiem o co kaman z tymi proxy, bo przeleciałem chyba z 20 hostingów ogólnie dostępnych, ale mam komunikaty, że proxy za wolne - a brakuje ze 14. Znaczy jak nie dodam, żadnego proxy to nie będę plusował ? poza tym komunikat w stylu Szybkość wysyłania: 3.86 KB/s (minimalna oczekiwana wartość: 5 KB/s) nie do końca jest dla mnie zrozumiały, ale wierzę, że to ja mocno nie rozumiem, a wszystko jest ok. dzięki za odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Entropia,

Z punktu widzenia pozostałych Użytkowników, dodawane przez innych Proxy, są wtedy wartościowe, gdy są szybkie, tzn. szybko im się wyświetlają i szybko pobierają kod kliknięć. Wolne proxy mają też inny, negatywny wpływ na system, dlatego nie uczestniczą w losowaniu.

Nie musisz korzystać z proxy aby plusować. Jeżeli nie dodasz proxy, to po prostu będą Twoje plusy wchodziły z innych proxy. Mocno rekomenduje wstawienie proxy wtedy, gdy plusujesz. Będziesz mieć plusy z własnej domeny, a nie z cudzych.

Kłania się też kolejny parametr, który zaczyna być coraz to ważniejszy w Google (chyba ze dwa lata lub dłużej jest w Webmaster Tools), czyli szybkość hostingu. Nabiera on wartości w Google jako dla wartościowej strony, a nie niezoptymalizowanej, niedoinwestowanej, opuszczonej, na bylejakim hostingu.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, rozumiem, wstawiłem jednak zły przykład, bo ten mówi faktycznie o tym, że wysyłanie jest wolniejsze od minimalnego założenia, ale zdaje mi się, że na kilku przekraczało to minimum, a jednak pokazywał się komunikat o zbyt wolnym proxy - sprawdzę. Tyle, że jeśli home nie spełnia warunków, a nie płacę tam 40 pln za rok, to nie bardzo wiem jaki hosting może spełniać te warunki ;)

No i teraz już nie 14 proxy brakuje jeno 21 ech ... się nie doczekam chyba dziś hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności