Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Entropia, ja mogę polecić każdy jeden hosting tylko nie home.pl - znajomy miał tam forum i nie dość że serwer był strasznie powolny to jeszcze były narzucone jakieś chore dobowe ograniczenia ilości zapytań do bazy.

Ja korzystam z Prohost.pl, zdecydowanie szybszy, co też pozwoliło mi na postawienie proxy na każdej domenie tam podpiętej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Z Entropią się przenieśliśmy na PM. Mrui26 - Będę wdzięczny jak wstawisz banner (czy to do stopki czy to do posta), to będę wiedział z kim rozmawiam po ?pb=..., a wtedy będzie mi łatwiej odnieść się do Facebooka, tym bardziej, że nikt nie zgłaszał takich problemów, stąd być może problem leży po Twojej stronie. W kilku wypadkach widziałem po prostu źle skonfigurowany przez Użytkownika url Fanpage, który nie ma prawa się otworzyć.

Obciążenia generuje tyle co kot napłakał. Po to dajemy tak duże bonusy za proxy, żeby było ich dużo, co za tym idzie, żeby obciążenie rozkładało się równomiernie na hostingi. Transfer jest minimalny, tyle ile zawiera kod, reszta już przechodzi jako relacja po ajaxie pomiędzy przeglądarką Użytkownika klikającego, a naszym serwerem, z którego jest pobierany javascript+ajax.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę wkurzające jest to z brakującym proxy.

Ktoś wie jakie mniej więcej obciążenie dla strony to generuje?

Sporo klików z Facebooka się nie zapisuje to też trochę wkurza :-)

Obciążenie jest niewielkie ale po prostu wrzucane były proxy o tak małej prędkości wysyłania, że gdy już 2-4 osoby korzystały z tego proxy jednocześnie to nawet facebook/google nie otrzymywał danych przez co klik się nie zapisywał też po ich stronie. W zasadzie to od czasu wprowadzenia proxy w faceplusie, użytkownicy uświadomili mi jak bardzo beznadziejne hostingi potrafią wybrać, bo szczerze mówiąc do tej pory nie potrafiłem sobie tego wyobrazić.

Ogólnie nikomu nie poleciłbym home.pl. Jest mnóstwo innych hostingów wartych swojej ceny (netmark, ovh itd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kładziemy się spać z poczuciem dobrze wykonanego zadania. Dziś wieczorem - lub jutro rano, dołączy do nas 5000. (pięciotysięczny) Użytkownik. Dziękuję Wam wszystkim że z nami jesteście!

Pozdrawiam, J.

P.S. Zauważyliście chwilowe blokady (nasze) w klikaniu Plus. Coś dla Was szykujemy, niech to będzie niespodzianka. :-)

P.S.S. No, nie wszyscy się kładziemy, znając życie faceplus-dev pewnie znowu siedzi w nocy. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo klików z Facebooka się nie zapisuje to też trochę wkurza :-)

Ja miałem podobny problem w momencie, gdy klikając miałem uruchomiony inny program mocno obciążający komputer (edytor dźwięku). Po jego wyłączeniu problem właściwie ustał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie; problem leży właśnie po stronie szybkości przesyłu danych i lokalnych lagach. Oczywiście niższa moc komputera (np. poprzez równoczesne wykonywanie obliczeń obciążających procesor Waszego komputera) ma tutaj negatywny wpływ.

W najbliższym czasie mogą się pojawiać bardzo krótkotrwałe :-) przejściowe problemy w klikaniu (zbieraniu punktów) związane z optymalizacją tego algorytmu. Przy takich ilościach kliknięć (już ok. 50 tys. dziennie, proporcjonalnie do czasu aktywności G/F), musimy myśleć rozwojowo i już teraz musimy się przygotować na moment, gdy pojawi się potrzeba obsłużenia dużych baz danych i dużych transferów. Estymacje są bardzo wysokie.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj świętujemy.

Witamy 5000. Użytkownika, a jest nim mkac! Pięciotysięczny FacePlusowicz otrzymuje od nas w prezencie 5000 punktów. Dziękujemy Wam wszystkim, że z nami jesteście. To wielka przyjemność dla Was pracować!

Pozdrawiam, J.

P.S. W biurze pijemy energetyki. Głupio byłoby pić szampana przed 9-tą. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sprzedaję punkty faceplus.pl (co widać m.in. w moich ogłoszeniach publikowanych na forum PiO). W ostatnim ogłoszeniu proponowałem gratis punkty konkurencyjnego systemu. Tym samym korzystając z kilku systemów wymiany kliknięć złamałem regulamin faceplus.pl oraz działałem na szkodę użytkowników systemu, za co chciałbym publicznie przeprosić twórców systemu, jego użytkowników oraz moich klientów.

Pozdrawiam,

Dawid Czerwoński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Dawidzie.

Każdemu zdarzają się potknięcia, ale doceniam to, że zachowałeś się honorowo. Z prawdziwą przyjemnością przyjmujemy Cię z powrotem do grona 5027 Użytkowników FacePlusa. Miło mi także ponownie zarekomendować Cię Użytkownikom jako sprawdzonego Dostawcę punktów.

Dobranoc wszystkim; praca - by podobały Wam się nowe funkcjonalności systemu - ale jednak powyżej 38 godzin bez przerwy, daje mi się już we znaki. :-)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę o wyjaśnienie, jednej sprawy, bo chyba jestem głupi i pojąć tego nie mogę:)

1. zarejestrowałem się w systemie Face Plus

2. Ustawiłem fanpage na facebooku do dodawanie lubie to

3. zalogowałem się na tenże fanpage

i teraz mam problem, gdy chce zdobyć punkty, bo nie rozumiem czy ja coś źle robię, czy to jest jakiś błąd...mianowicie:

1. klikam zbieraj punkty lubię to

2. pokazuje mi się ekran z instrukcją i ostrzeżeniem, bym był zalogowany na odpowiednie konto na facebooku, poniewaz jestem przechodze dalej

3. Pojawia się tabelka "Zbieraj punkty lubię to, jednak widac w niej jedynie "pomin" i zdjęcie mojej strony na którą jestem zalogowany, gdy klikam na zdjęcie w osobnym okienku pojawia mi sie moja strona facebooka, gdy klikam pomin strona sie przeładowuje i nadal ta sama sytuacja. gdy klikam w przycisk pod spodem "załaduj kolejną strone do klikniecia", ponownie ładuje mi się obrazek mojej strony. Nie zwiększa się tez licznik kliknięć...

Prosze o pomoc, bo już probowałem wszystkiego, a faq ani pomoc na stronie nie podają mi rozwiązania mojego problemu

Z góry dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

W prostokącie, poniżej "pomiń" powinien pojawić Ci się button "lubię" do kliknięcia.

Problem pojawia się z tego względu, że nie jesteś zalogowany nie na profilu osobistym, ale na profilu fanpage. Przełączasz tą opcję w logując się do Facebooka, u góry po prawej obok "strona główna" widzisz ikonkę trójkąta wskazującego w dół, po kliknięciu otwiera się lista "korzystaj z facebooka jako:" i wybierasz profil osobisty.

Mam nadzieję że to pomogło. :-)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności